Co one myślą przed, po i w trakcie seksu?

Jeśli od dawna chciałeś poznać odpowiedź na zawarte w tytule pytanie i zapewnić sobie dożywotnio miano kochanka doskonałego, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Oto 9 gorących lekcji seksu udzielonych przez kobiety, które podzieliły się z MH swoimi tajemnicami.

stryjek 2009/shutterstock.com
O czym ona myśli przed, po i w trakcie seksu? Jeśli od dawna chciałeś poznać odpowiedź na to pytanie i zapewnić sobie miano kochanka idealnego, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Oto 9 gorących lekcji seksu udzielonych przez kobiety, które podzieliły się z MH swoimi tajemnicami. (fot. stryjek 2009/shutterstock.com)

Kiedyś należało to w końcu powiedzieć: większość mężczyzn nie jest zainteresowanych detalami. Ważna jest dla nich ogólna opinia - na przykład "Jesteś świetnym kochankiem" - niż zgłębianie powodów, dla których tak się dzieje. Robicie poważny błąd. Poznanie naszych sekretnych myśli pozwoliłoby Wam podnieść łóżkowe kwalifikacje, a nam z pełnym przekonaniem przytulać się do Kochanków Tysiąclecia, czyli do Was. Oto kilka tajemnic do odkrycia.

Co ona myśli, gdy ją całujesz?

"Lubię, gdy umiesz to robić"

Zapytaj pierwszą z brzegu kobietę, co jest ważniejsze - żeby mężczyzna dobrze całował, czy żeby był dobry w łóżku. Na pewno odpowie: nie można mieć jednego bez drugiego. Twoja pewność siebie, namiętność i wrażliwość ukazują się przed nią w całej okazałości w chwili, gdy dotykasz swoimi wargami jej ust.

Zrób z tego użytek: Jeśli chcesz osiągnąć techniczną biegłość, posłuchaj rad Lou Paget, autorki "Wspaniałego kochanka": weź głowę partnerki w swoje ręce; pocałuj ją miękkimi i nieco rozchylonymi ustami; teraz delikatnie dotknij końca jej języka swoim językiem; co jakiś czas przerywaj, patrz jej w oczy i zaczynaj wszystko od nowa. Zrób to dobrze, a wkrótce nie tylko jej usta będą nieco rozchylone.

Co ona myśli, gdy ją rozbierasz?

"Dlaczego włożyłam te koszmarne gacie!?"

Nieogolone nogi, niestarannie wydepilowany trójkącik, prująca się bielizna - to wszystko współczesne wersje pasa cnoty, które czasem zakładamy same sobie. Może wyda Ci się to dziwne, ale chcemy seksu tak bardzo jak Ty, martwimy się tylko, że jeśli dojdzie do niego zbyt szybko, na pierwszej lub drugiej randce, pomyślisz, że jesteśmy zbyt łatwe. I często, niestety, tak myślisz.

To się nazywa w psychologii zespołem Tristana: Izolda ma się dawać zdobywać, ale niech się opiera i niech to trwa jak najdłużej. Inaczej Tristan zaczyna podejrzewać, że skoro jemu tak szybko uległa, to zapewne każdemu innemu też jest równie przychylna. Bzdury, ale tak toczy się świat.

Zrób z tego użytek: Jeśli natkniesz się na parę ogromnych bawełnianych reform, żywcem wyjętych z "Dziennika Bridget Jones", znaczy to, że Twoja partnerka wbrew swoim pierwotnym planom i zasadom poddała się Twojemu zniewalającemu czarowi i seksapilowi. Napawaj się chwilą triumfu.

stryjek 2009/shutterstock.com
O czym ona myśli przed, po i w trakcie seksu? Jeśli od dawna chciałeś poznać odpowiedź na to pytanie i zapewnić sobie miano kochanka idealnego, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Oto 9 gorących lekcji seksu udzielonych przez kobiety, które podzieliły się z MH swoimi tajemnicami. (fot. stryjek 2009/shutterstock.com)

"Czy jego tyłek jest tak fajny w dotyku, jak na to wygląda?"

Możesz wierzyć lub nie, ale stan Twojego tyłu jest znacznie ważniejszy niż stan posiadania sam wiesz czego z przodu. Według badania "Magellan", w którym wzięło udział ponad 2000 kobiet, wymieniały one męskie pośladki na czwartym miejscu na liście najważniejszych fizycznych cech mężczyzny - po oczach, twarzy i uśmiechu. Penis był niżej w rankingu.

Zrób z tego użytek: Poszukaj ćwiczeń na pośladki w Men's Health i dbaj, by Twoje tyły zawsze dobrze się prezentowały. "Niskie kieszenie i proste nogawki sprawią, że nawet najbardziej galaretowate pośladki będą się dumnie prężyć - pociesza nasza stylistka Dominika Gawłowska. - Klasyczne 501 firmy Levi's wciąż są powszechnie uważane za najkorzystniejsze dla pośladków, a z nowości - model Sharkey Wranglera".

Co ona myśli, kiedy jej usta schodzą w dół?

"Myjcie się chłopaki, bo dojdzie do draki!"

Przeciętny mężczyzna sika 5-7 razy dziennie i za każdym razem, gdy to robi, pozostaje kropelka lub kropelek kilka. A wy jesteście zdziwieni, że czasem wcale nie palimy się do obejmowania ustami waszej męskości?

Zrób z tego użytek: Jeżeli kobieta zaczyna już dobierać się do Twojego rozporka, nie zrywaj się gwałtownie, mamrocząc coś o sklepie, który zamykają za dokładnie 7 minut. Skocz do toalety i opłucz się pod kranem (nie używaj mydła, bo smakuje jak... no, jak mydło właśnie), zanim zrobi się naprawdę gorąco.

"Uwielbiam stawiać go na baczność"

Panuje przekonanie, że kobiety lubią twardych facetów, ale założę się, że większość kobiet woli, gdy to one sprawiają, że miękki Wacuś zmienia się w twardego Wacława Groźnego.

Zrób z tego użytek: Jeżeli nie zareagujesz odpowiednio szybkim powstaniem, może się zniechęcić i raczej nieprędko spróbuje powtórzyć zabieg. Ćwicz ze swoim nieodłącznym przyjacielem w sposób zalecany przez seksuologów: naucz się napinać mięśnie, których używasz, gdy chcesz powstrzymać strumień moczu.

Najpierw napnij je na 3 sekundy, później na 10 sekund. Po sześciu tygodniach ćwiczeń powinieneś być w stanie napinać je na 20 sekund longiem. Nie przestawaj ćwiczyć, a w końcu będziesz miał takie erekcje, że bez wysiłku wniesiesz wiadro wody na schody. Nie próbuj tego sam w domu - to była taka przenośnia.

Co ona myśli, gdy zabierasz się do rzeczy?

"Nie tak szybko. Zwolnij"

Pewnie masz dość czytania ciągle tego samego, ale ważne rzeczy trzeba powtarzać i powtarzać: daj nam więcej gry wstępnej. We wspomnianym już badaniu "Magellan", brak gry wstępnej był wymieniany na pierwszym miejscu jako najważniejszy powód niezadowolenia z seksu. A jeśli Twoja luba ma powód do narzekań, na pewno nie będzie chciała robić tego tak często, jak byś chciał.

Zrób z tego użytek: Jeżeli nie jest to akurat "szybki numerek" (którego zalety, zapewniam Cię, też potrafimy docenić), spędź co najmniej 20 minut, masując ją, głaszcząc, całując, liżąc i co tam jeszcze przyjdzie Ci do głowy, zanim dojdziesz do mety.

Najpierw całuj i dotykaj ją wszędzie, tylko nie tam, a potem, gdy już sama włoży Twoją rękę między swoje uda (włoży, zaufaj mi), odrywaj się od czasu do czasu od meritum i poświęć chwilę uwagi innym częściom jej ciała. To paradoks, ale jeśli mężczyzna przestaje się spieszyć, kobieta zaczyna błagać, by nie marnował czasu.

stryjek 2009/shutterstock.com
O czym ona myśli przed, po i w trakcie seksu? Jeśli od dawna chciałeś poznać odpowiedź na to pytanie i zapewnić sobie miano kochanka idealnego, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Oto 9 gorących lekcji seksu udzielonych przez kobiety, które podzieliły się z MH swoimi tajemnicami. (fot. stryjek 2009/shutterstock.com)

"Mmm, ten delikatny dotyk działa na mnie"

Czemu tak niewielu mężczyzn rozumie, że delikatne muskanie palcami bocznej części piersi sprawia, że kobieta robi się bardziej wilgotna niż Żuławy w czasie dżdżu? Łapanie za biust i szczypanie brodawek lepiej zostawić sobie na później.

Zrób z tego użytek: Żeby ją naprawdę podniecić, spróbuj lekko dotykać miejsca pod pachą, dookoła bocznej części piersi i tuż pod nimi. Delikatny dotyk tak naprawdę bardziej stymuluje zakończenia nerwowe w skórze, a poza tym, jeśli obejmiesz ją od tyłu i wsuniesz rękę pod pachę, możesz tak dotknąć boku jej piersi, że nikt tego nie zauważy, nawet w zatłoczonym pubie. Przewiduję, że będzie chciała zaciągnąć Cię do toalety na szybki numerek, zanim doczekasz się zamówionej przed chwilą kawy.

Co ona myśli, gdy to Ty używasz języka?

"Hurra! Ciekawe, jak smakuję?"

Uwielbiamy, gdy nurkujecie między nasze uda, ale radość oczekiwania jest nieco zepsuta przez obawę, że nie spodoba się wam nasz smak lub zapach.

Zrób z tego użytek: Upewnij swoją partnerkę, że uwielbiasz jej intymny zapach i smak. Gdy jest odprężona, szybciej osiągnie orgazm, co podbuduje Twoje ego i da odpocząć językowi.

"Nie przestawaj!"

U niektórych kobiet wystarczy dotknąć łechtaczki, by spowodować orgazm, ale jeżeli spotkasz inną, która potrzebuje dłuższej stymulacji, Twój język powinien być przygotowany na spory wysiłek.

Zrób z tego użytek: Nie popadaj w rutynę i postaraj się odkryć, co działa najlepiej na kobietę, z którą właśnie jesteś w łóżku (czy gdzie tam akurat jesteś). Dla wielu kobiet bezpośrednia stymulacja clitoris jest zbyt intensywnym doznaniem, popracuj więc najpierw nad obszarem wokół tego magicznego guziczka. Wykorzystaj palce i język, dzięki czemu zachowasz więcej sił na potem.

1. Krążenie. Płaskim językiem lub dwoma palcami wykonuj koliste ruchy (raz mniejsze, raz większe) wokół łechtaczki.

2. Masaż. Daj odpocząć językowi i płaską dłonią masuj okolice łechtaczki.

3. Wirtuoz. Jedną dłonią rozchyl jej wargi sromowe, a palcem wskazującym drugiej rytmicznie wybijaj rytm na łechtaczce, jakbyś uderzał w klawisz pianina. Stopniowo zwiększaj tempo i siłę nacisku.

Co ona myśli, gdy zapalasz światło w sypialni?

"Nie chcę, żebyś oglądał mój brzuch/pupę/uda"

Gdy zdejmiesz z kobiety ubranie, może dojść do gwałtownej przemiany. Nawet najbardziej z pozoru wyzwolona może zamienić się w szarą myszkę, kurczowo trzymającą kołdrę pod brodą. Wiele kobiet jest niepewnych swojego wyglądu, dlatego niechętnie obnażają się, nawet przed mężczyznami, których kochają.

Zrób z tego użytek: Daj jej do zrozumienia, jak bardzo seksy jest dla Ciebie jej ciało, to doda jej pewności siebie. Ale nie wystarczy prawić jej komplementy tylko wtedy, gdy się kochacie. Jeśli mają brzmieć szczerze, musisz komplementować swoją partnerkę również poza sypialnią, kiedy nie masz żadnych podstępnych celów. Nie ustawaj w wysiłkach, a wkrótce Twoja sypialnia wypełni się dźwiękami, które zawstydziłyby akustyka filmów porno.

stryjek 2009/shutterstock.com
O czym ona myśli przed, po i w trakcie seksu? Jeśli od dawna chciałeś poznać odpowiedź na to pytanie i zapewnić sobie miano kochanka idealnego, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Oto 9 gorących lekcji seksu udzielonych przez kobiety, które podzieliły się z MH swoimi tajemnicami. (fot. stryjek 2009/shutterstock.com)

Co ona myśli, gdy robicie to od tyłu?

"Chcę, żebyś dał mi klapsa"

Niektórym kobietom wystarczy jeden żartobliwy klaps kuchenną ściereczką, a już są podniecone. Wiem, co mówię. Delikatny klaps powoduje przyjemny napływ krwi, a mrowienie i ocieplenie skóry poprzedzają podniecenie erotyczne.

Zrób z tego użytek: Klapsy powinny być lekkie. Jeśli będzie chciała, sama zadysponuje "Mocniej!" Nie uderzaj wciąż tak samo - mocne, szybkie klapsy przeplataj delikatnym głaskaniem. To sprawi jej ogromną przyjemność. I nie zapomnij o haśle - gdy zacznie krzyczeć "Przestań, już nie mogę!", oboje będziecie wiedzieć, że wcale nie o to jej chodzi.

"Dotykaj mnie"

"Pozycje od tyłu dają mężczyźnie więcej swobody ruchu - twierdzi Lou Paget - ale nie stymulują łechtaczki".

Zrób z tego użytek: Spróbuj pocierać i pieścić jej łechtaczkę, zachęć partnerkę, żeby sama też się nią zajęła. Od tyłu można kochać się na wiele różnych sposobów - jeśli przekonasz partnerkę do niewątpliwych zalet tego sposobu, wkrótce będziecie kochać się stojąc, klęcząc, leżąc, na czworakach..., a nawet pod prysznicem, gdy ona zajęta będzie myciem włosów.

"Mogę zaprosić do łóżka najlepszego przyjaciela?"

Spokojnie, tak naprawdę mówi o wibratorze - przyjacielu, na którym zawsze może polegać, gdy chodzi o szybkie i łatwe orgazmy. Jeśli jeszcze go nie używa, z pewnością niedługo odkryje jego zalety.

Zrób z tego użytek: Dzięki wibratorowi pozycja od tyłu stanie się nie tylko Twoją ulubioną. Wystarczy kupić wibrator o płaskim kształcie, tak żeby mogła się nim stymulować, gdy jesteś w środku. A potem może nim pieścić Ciebie. Przygotuj się na prawdziwe trzęsienie ziemi - 10 w skali Richtera. Będziesz cały dygotać z rozkoszy.

Co ona myśli, gdy ona jest na Tobie?

"Wolę się poocierać"

A oto fakty: ruch w górę i w dół sprawia przyjemność Tobie; obracanie się i ocieranie o Twoją miednicę sprawia przyjemność jej. Gdy penis wchodzi i wychodzi z pochwy - tak twierdzą nauka i doświadczenie - nie stymuluje to zbytnio znacznie wrażliwszej od pochwy łechtaczki.

Zrób z tego użytek: Pozwól jej ocierać się, aż wejdzie na szczyt. Cierpliwość to bardzo pożądana cnota, oprócz tego gwarantuje, że Twoja partnerka polubi seks tak bardzo jak Ty - wkrótce będziecie pocierać się do utraty tchu.

Co ona myśli, gdy Ty jesteś na niej?

"Pocałuj mnie w końcu!"

Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz: jeśli nie całujesz jej co pewien czas, gdy kochacie się w pozycji klasycznej, powie wszystkim, że jesteś beznadziejny w łóżku. Koniec kropka. Jeśli jeszcze Ci mało, co powiesz na to - wszystkie uczestniczki badania "Magellan" powiedziały, że mężczyźni, zwłaszcza żonaci, całują stanowczo za mało.

Zrób z tego użytek: Albo całujesz, albo pożegnaj się z opinią świetnego kochanka. Wybór należy do Ciebie.

MH 04/2007

REKLAMA