[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Co kupić dziewczynie: 6 prezentów, które ją zachwycą

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Co kupić dziewczynie: 6 prezentów, które ją zachwycą

Kupując swojej partnerce prezent, łatwo dać plamę. Zobacz, czego właściwie one się spodziewają z okazji albo zupełnie bez okazji.

kobieta siedząca na prezencie fot. Shutterstock
1. Kwiaty

Kwiaty są OK, pod warunkiem że dajesz je wtedy, gdy ona się tego nie spodziewa. Coroczna imieninowa wiązanka jest nudna i przewidywalna.

Bukiet kwiatów przyniesiony ot tak, bez okazji, tylko dlatego, że właśnie o niej pomyślałeś w drodze do domu, sprawi, że zapunktujesz na dłuższy czas. Ale nie przeginaj. Gigantyczny kosz róż przysłany przez posłańca może skłonić Twoją kobietę do podejrzeń, że coś przeskrobałeś.

2. Przygoda

Z ankiety MH wynika, że najwięcej kobiet ucieszyłoby się z biletów na atrakcyjną wycieczkę. Wspólną. To ma sens, bo jak wynika z badań psychologów, to nie przedmioty, ale wspólne wspomnienia najbardziej wiążą ludzi. Pary, które robią razem coś ekscytującego, wyżej oceniają swoją wzajemną atrakcyjność i mają lepszy seks. Nie masz czasu na wycieczkę? A co powiesz na wspólny lot balonem?

3. Coś z koronki

Wiele kobiet w naszej ankiecie deklarowało, że chciałoby dostać piękną bieliznę od swojego partnera. Ale ostrzegamy, że to teren ryzykowny i łatwo o wtopę. Musisz być na 100% pewien wymiarów swojej partnerki. Nie trafisz w rozmiar czy fason i robi się nieprzyjemnie.

REKLAMA

REKLAMA

prezenty dla dziewczyny Nie musisz dawać jej gwiazdki z nieba, by była zadowolona.
4. Coś cennego

Marilyn Monroe śpiewała, że najlepszym przyjacielem kobiety są brylanty. Trochę nam to pachnie instrumentalnym traktowaniem ofiarodawcy. Brylantową kolię może podarować swojej wybrance P. Diddy, czy jak mu tam. Facet z klasą jednak nie lubi ostentacji.

W prezencie nie chodzi o to, żeby oszołomić kobietę swoimi możliwościami finansowymi, tylko by sprawić jej przyjemność. I udowodnić, że zna się jej gust. Najpewniejszym sposobem jest kilkukrotna wspólna wycieczka do galerii handlowej z przystankami w okolicy sklepów jubilerskich. Prawie na pewno zasygnalizuje Ci dyskretnie, co jej się podoba.

5. Oryginalnie

Im więcej rzeczy w sklepach, tym trudniej zaskoczyć partnerkę czymś niebanalnym. Na pewno ucieszyłaby ją profesjonalna sesja fotograficzna (koszt: 1949 zł) lub zakupy ze stylistką (koszt: 679 zł) czy dzień czekoladowy w SPA, czyli seria zabiegów na twarz i ciało z użyciem czekolady (koszt: 769 zł). A Wam dwojgu możesz zafundować profesjonalne lekcje tańca (koszt: 129 zł/ godz.) albo naukę gotowania z mistrzem.

Komentarze

 (16)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij