[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Co kobietom przeszkadza w łóżku?

Przepytaliśmy 1000 kobiet, by dowiedzieć się, co im najbardziej przeszkadza w łóżku. Pominęliśmy przy tym takie oczywiste oczywistości jak brak higieny czy totalna nieznajomość ars amandi. 

Atawizm w seksie i związkach
1. Kłótnie o nieumyte gary

Najbardziej absurdalne spory toczycie na temat prac domowych. Odpuśćcie sobie. Podzielcie się zadaniami sprawiedliwie, po połowie. W końcu nie możecie dyskutować w nieskończoność. Lepiej zająć się w tym czasie czymś przyjemniejszym, na przykład sobą. I pamiętaj: związek to nie jest nieustająca walka o dominację, to sztuka kompromisów.

REKLAMA

2. Dzieci

Pozbądźcie się dzieciaków. Chociaż na jedną noc. Zaprzyjaźniona para z naprzeciwka ma pewnie podobny problem. Zaproponuj wymianę dzieciaków. Oni wezmą Wasze w piątek, Wy ich w sobotę. Albo umów się z partnerką na spotkanie w domu w porze lunchu – kiedy nie ma tam dzieci. I tak, wiemy, że nie wszyscy pracują w biurze w korpo i mogą sobie pozwolić na południową sjestę. Ale pomysł zacny.

3. Telewizja

Telewizor w sypialni albo seks. Włoscy naukowcy przekonują, że telewizor w sypialni oznacza dramatyczny spadek aktywności seksualnej. A już obecność polityków gwarantuje waszemu życiu erotycznemu prawdziwą noc polarną. Nie umiesz się rozstać ze swoim ulubionym serialem? Nagraj go i obejrzyj w weekend.

4. Kolidujące plany dnia

Nadmiar pracy osłabia libido. Dlatego zacznijcie pracować nad swoją żądzą już w poniedziałek. Pójdźcie razem na siłownię – badania pokazują, że libido utrzymuje się na podwyższonym poziomie przez 30 minut po treningu. Co dalej? Wskoczcie razem pod prysznic, a potem do łóżka. 

Departament Seksu melduje:

Jeśli ostatnio to Tobie ciężko trafić z własną, atrakcyjną dziewczyną do łóżka, przyczyn może być co najmniej kilka. Współczesna cywilizacja stworzyła całkiem skutecznych morderców libido.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij