Co kobietom przeszkadza w łóżku?

Przepytaliśmy 1000 kobiet, by dowiedzieć się, co im najbardziej przeszkadza w łóżku. Pominęliśmy przy tym takie oczywiste oczywistości jak brak higieny czy totalna nieznajomość ars amandi. 

Atawizm w seksie i związkach shutterstock.com

1. Kłótnie o nieumyte gary

Najbardziej absurdalne spory toczycie na temat prac domowych. Odpuśćcie sobie. Podzielcie się zadaniami sprawiedliwie, po połowie. W końcu nie możecie dyskutować w nieskończoność. Lepiej zająć się w tym czasie czymś przyjemniejszym, na przykład sobą. I pamiętaj: związek to nie jest nieustająca walka o dominację, to sztuka kompromisów.

2. Dzieci

Pozbądźcie się dzieciaków. Chociaż na jedną noc. Zaprzyjaźniona para z naprzeciwka ma pewnie podobny problem. Zaproponuj wymianę dzieciaków. Oni wezmą Wasze w piątek, Wy ich w sobotę. Albo umów się z partnerką na spotkanie w domu w porze lunchu – kiedy nie ma tam dzieci. I tak, wiemy, że nie wszyscy pracują w biurze w korpo i mogą sobie pozwolić na południową sjestę. Ale pomysł zacny.

3. Telewizja

Telewizor w sypialni albo seks. Włoscy naukowcy przekonują, że telewizor w sypialni oznacza dramatyczny spadek aktywności seksualnej. A już obecność polityków gwarantuje waszemu życiu erotycznemu prawdziwą noc polarną. Nie umiesz się rozstać ze swoim ulubionym serialem? Nagraj go i obejrzyj w weekend.

4. Kolidujące plany dnia

Nadmiar pracy osłabia libido. Dlatego zacznijcie pracować nad swoją żądzą już w poniedziałek. Pójdźcie razem na siłownię – badania pokazują, że libido utrzymuje się na podwyższonym poziomie przez 30 minut po treningu. Co dalej? Wskoczcie razem pod prysznic, a potem do łóżka. 

Departament Seksu melduje:

Jeśli ostatnio to Tobie ciężko trafić z własną, atrakcyjną dziewczyną do łóżka, przyczyn może być co najmniej kilka. Współczesna cywilizacja stworzyła całkiem skutecznych morderców libido.

REKLAMA