[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Ciekawostki MH: seks i odchudzanie

Istnieje silna korelacja pomiędzy formą fizyczną a innymi aspektami Twojego codziennego życia. Przykładem jest związek, który może być zagrożony w momencie, gdy jedno z was zaczyna trenować i przechodzi na dietę.

Ciekawostki erotyczne fot. shutterstock.com
Szczęśliwe pary tyją

Prawie połowa naszych czytelników  deklaruje, że będąc w związku, przybrała na wadze. Okazuje się, że to reguła – w szczęśliwych związkach ludzie tyją. Anglicy mają na to nawet nazwę – „fappy” – z połączenia słów fat (tłuszcz) i happy (szczęście). Eksperci mówią o zjawisku upodabniania się do siebie w związku, co polega głównie na przyjmowaniu tych samych nawyków – i tych dobrych, i tych niezdrowych.

Te wspólne rytuały bardzo łączą: piątkowe oglądanie waszego ulubionego serialu albo kolejnego odcinka „Jak oni śpiewają i brzmią znajomo”, połączone z pizzą zamawianą z ulubionej sieci albo z kartonem lodów, ma w sobie coś kojącego. 

 

REKLAMA

Ciekawostki erotyczne fot. shutterstock.com
Pilnujcie się nawzajem

Warto pamiętać, na czym polega dobry związek – otóż na ciągnięciu się nawzajem w górę ku lepszemu i zdrowszemu życiu. Łatwiej jest razem zmieniać złe nawyki, bo wspólnie podjęte zobowiązania są po prostu silniejsze. Jeżeli zamierzacie zmienić styl życia, zacznijcie od małych celów, które możecie osiągać razem, a które zastąpią stare rytuały.

Na przykład zamiast zamawianej pizzy ustalcie nowy zwyczaj: każde z was robi samo jakąś zdrową przekąskę, dajmy na to – Ty hummus, ona sałatkę. Albo zamiast wylegiwać się do południa w niedzielne poranki, wybierzcie się na 20-minutowy wspólny bieg. 

 

Ciekawostki erotyczne fot. shutterstock.com
Gdy to ona postanawia jednak coś zmienić

Ćwicząca partnerka odzyskuje świetną figurę, co powinno Cię cieszyć, ale razem z figurą wzrasta jej pewność siebie i świadomość własnego ciała. To ostatnie, według seksuologów, przekłada się na większą frajdę z seksu. Teoretycznie, bo razem z figurą wzrastają też wymagania Twojej partnerki wobec Ciebie.

W końcu, jak wiadomo, nasz partner świadczy o nas. Jakiś głos w jej głowie mówi też: „Dlaczego on nie może się trochę bardziej wysilić? Za kogo on się uważa? Czy ja nie jestem warta tego, żeby się dla mnie trochę pomęczyć?”. 

 

Ciekawostki erotyczne fot. shutterstock.com
Lepsze niż terapia

Ostatnie badania wykazały, że 85% par, które rozpoczęły wspólne uprawianie jakiejś aktywności, twierdzi, że dzięki temu poprawiło się ich życie seksualne. Nic dziwnego – udowodniono zależność między dodatkowymi kilogramami a spadkiem poziomu testosteronu. Wyprawa rowerowa zamiast terapii? Jasne! To znacznie tańsze, a pozytywne rezultaty prawie pewne. Nie od dziś wiadomo, że tym, co scala związki, jest realizowanie wspólnych pasji. 

 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij