[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Całuj z klasą - sposoby na udany pocałunek

Pierwszą ocenę od niej dostaniesz po pierwszym pocałunku. Jeśli nie umiesz tego robić – nie licz na drugą randkę. Oto patenty MH na pocałunek doskonały, po którym ona zaprosi Cię do siebie.

fot. © Wallenrock 2008/shutterstock.com
Freshmaker

Wolelibyśmy tego nie mówić, ale robimy to na prośbę kobiet. Jasne, że często całujemy się w sytuacjach uniemożliwiających wcześniejsze umycie zębów. Dlatego każdy facet powinien mieć w kieszeni gumę do żucia.

REKLAMA

Na sucho

Pierwsze pocałunki powinny być raczej delikatne i "suche". Polegają na przesuwaniu ustami po skórze. Stanowią jakby "rozpoznanie terenu" i wzajemne oswajanie się. Służą głównie wzmaganiu erotycznego napięcia.

W dół i w górę

Górna i dolna warga kobiety połączone są z mózgiem odrębnymi nerwami. Dlatego najpierw delikatnie całuj każdą wargę z osobna, a dopiero po chwili całe usta. Dzięki temu upewnisz się, że każdy nerw otrzyma swoją dawkę pieszczot.  

Cztery ruchy

Kontroluj język. Kobiety nie lubią "nadmiaru języka" przy pocałunku. Zwolnij i rób to po kolei.

  1. Usta zamknięte.
  2. Usta otwarte, język schowany.
  3. Usta otwarte, koniuszek języka.
  4. Usta otwarte, język w jej ustach.

Czułe miejsce

Przesuń ustami po jej szyi pomiędzy uchem a obojczykiem, tam gdzie kobiety pryskają się perfumami. Skóra jest tam cieńsza, a nerwy i naczynia krwionośne są bliżej powierzchni. Całując to miejsce, skutecznie ją rozpalisz.

Men's Health 01-02/2008

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij