Całuj z klasą - sposoby na udany pocałunek

Pierwszą ocenę od niej dostaniesz po pierwszym pocałunku. Jeśli nie umiesz tego robić – nie licz na drugą randkę. Oto patenty MH na pocałunek doskonały, po którym ona zaprosi Cię do siebie.

Wallenrock 2008/shutterstock.com
fot. © Wallenrock 2008/shutterstock.com

Freshmaker

Wolelibyśmy tego nie mówić, ale robimy to na prośbę kobiet. Jasne, że często całujemy się w sytuacjach uniemożliwiających wcześniejsze umycie zębów. Dlatego każdy facet powinien mieć w kieszeni gumę do żucia.

Na sucho

Pierwsze pocałunki powinny być raczej delikatne i "suche". Polegają na przesuwaniu ustami po skórze. Stanowią jakby "rozpoznanie terenu" i wzajemne oswajanie się. Służą głównie wzmaganiu erotycznego napięcia.

W dół i w górę

Górna i dolna warga kobiety połączone są z mózgiem odrębnymi nerwami. Dlatego najpierw delikatnie całuj każdą wargę z osobna, a dopiero po chwili całe usta. Dzięki temu upewnisz się, że każdy nerw otrzyma swoją dawkę pieszczot.  

Cztery ruchy

Kontroluj język. Kobiety nie lubią "nadmiaru języka" przy pocałunku. Zwolnij i rób to po kolei.

  1. Usta zamknięte.
  2. Usta otwarte, język schowany.
  3. Usta otwarte, koniuszek języka.
  4. Usta otwarte, język w jej ustach.

Czułe miejsce

Przesuń ustami po jej szyi pomiędzy uchem a obojczykiem, tam gdzie kobiety pryskają się perfumami. Skóra jest tam cieńsza, a nerwy i naczynia krwionośne są bliżej powierzchni. Całując to miejsce, skutecznie ją rozpalisz.

Men's Health 01-02/2008

REKLAMA