Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Być jak Indiana Jones

Internautki z całego świata zgodnie uznały Indianę Jonesa za najatrakcyjniejszego bohatera filmowego w historii. Co takiego je w nim kręci? Oto 10 cech, którym archeolog-awanturnik zawdzięcza status ikony męskości. Zobacz, jakim facetem warto być, by i Tobie kobiety nie mogły się oprzeć.
fot. dystrybutor
Kobiety cenią w nim rzadkie połączenie cech, które sprawiają, że każda chciałaby go mieć, chociaż na chwilę. Bo trzeba sobie powiedzieć szczerze, że na zawsze to się takiego nie utrzyma. Co ciekawe, lubią go również faceci. Co więc takiego w sobie ma Indiana, że pomimo upływu lat nadal stanowi ikonę męskości?

 1.


Odwaga i słabość

Właśnie w takim połączeniu. Kobiety od zawsze szukały odważnych mężczyzn, bo w towarzystwie takiego każda mogła się poczuć bezpiecznie. Jednak odwaga ma też swoją ciemną stronę. Odważni faceci w historii to na ogół były typy napakowane testosteronem, którzy chętnie pakowali się w kłopoty, zamiast od czasu do czasu spasować.

Krótko mówiąc, odwaga nakazywała im wdawać się w walkę tam, gdzie rozsądniejszy by uciekł. Mało tego, odwaga nakazywała wspomnianym facetom zostawiać bliskie osoby na pastwę losu, bo trzeba było przyłączyć się do jakiejś bezsensownej walki czy powstania.

Od razu mówię, że piszę jako kobieta i nie zamierzam tu wygłaszać swoich poglądów historycznych i politycznych. Bohater i twardziel to obiekt do podziwiania, a nie do kochania, bo wiadomo, że taki nie potrzebuje kobiety. Najwyżej sanitariuszkę.

Indy to oczywiście awanturnik i miłośnik przygód. Jak wynika z serialu "Przygody młodego Indiany Jonesa", brał udział i w I wojnie światowej, i w rewolucji bolszewickiej. Ale nie jest pomnikowy. Ma swoje słabości, a kobiety uwielbiają, gdy bohater potrafi też okazać słabość. Wtedy czują się potrzebne i ważne. Indiana np. stawi czoło setce Beduinów uzbrojonych w sierpy, ale węży się boi. To rozczuli każdą kobietę.

 2.


Wiedza i pasja

Indy nawet w "miejskim" ubraniu i okularach, wykładający na uniwersytecie, był seksowny. Pamiętacie tę wpatrzoną w niego studentkę, która mrużyła oczy, żeby zdziwiony pan profesor mógł przeczytać napisane na powiekach "I love you". Wykształcenie u mężczyzn jest super, ale u Indy'ego dochodziły jeszcze inteligencja i ogromna pasja. Kobiety kochają pasjonatów, bo oni stanowią potężne wyzwanie.

Kobiety zawsze będą usiłowały sprawdzić, czy potrafią omotać go tak, że staną się dla niego najważniejsze. I to jest podniecające. Już, już myślimy, że jest nasz, własny, udomowiony, a on się znowu wymyka, bo musi odnaleźć jakąś zaginioną Arkę.

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 (14)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij