[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Bondage

Krępowanie ciała i blokowanie zmysłów po to, aby wzbudzić dreszcz niepewności oraz napięcie wywołane zdaniem się na łaskę partnera i finalnie niesamowity orgazm. Chętni?

bondage fot. Shutterstock
Gdy dominujący Grey pociągnął niewinną Anastasię w perwersyjny świat Czerwonego Pokoju coś się zmieniło. Miliony kobiet przeczytały pierwszą od dawna książkę z wypiekami na twarzy i głową pełną gotowych do realizacji fantazji.

Nabrały ochoty na nowe zabawy? Niekoniecznie. Uświadomiono im w (bardzo) prozaiczny sposób, że są istotami seksualnymi i powinny, muszą i wreszcie chcą realizować swoje potrzeby. Co mnie jakaś bajka dla kur domowych, zapytasz. Odpowiadamy: ta bajka sprawia, że życie seksualne setek par nabiera rumieńców rozkoszy.

BDSM równa się bondage, domination, sadism, and masochism, czyli wiązanie, dominacja, sadyzm, masochizm. Brzmi groźnie - jak wszystko czego nie znamy. My jednak nie chcemy prawdziwych tortur. Chodzi nam o udawanie, delikatność i dreszczyk emocji, gdy nie wiemy czego się spodziewać.

Lekcja pierwsza: bondage

Twój seksualny angielski podpowiada Ci pewnie, że chodzi o krępowanie. Bingo. Rzecz polega na związaniu jednej z osób zaangażowanych w zabawę, aby uniemożliwić drugiej działanie zgodnie ze swoją wolą. Wiążący spełnia swoje erotyczne marzenia, "zniewala" drugą osobę, zdobywa władzę.

Dominacja i poddanie, bo o to się tutaj rozchodzi, są nie tylko silnymi bodźcami pobudzającymi, ale, przede wszystkim, realizacją fantazji, o których na co dzień się nie mówi.

Bondage to gra oparta na zaufaniu. Dlatego nowym adeptom poleca się wiązanie udawane, takie które łatwo zerwać. Ustalcie też hasło w razie gdyby któremuś z Was zdarzyło się zapomnieć aż za bardzo... 

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij