[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Atawizm w seksie: tak uwodzą zwierzęta

Oto 5 lekcji uwodzenia rodem ze świata zwierząt. Przestudiuj je, a upolujesz upatrzoną zdobycz. Termin „zwierzęcy magnetyzm” nabierze nowego znaczenia.

Atawizm w seksie i związkach
Lew

Lwica okazuje zainteresowanie królem zwierząt, dotykając łapą jego pyska. Jeśli lew zacznie się do niej dobierać, zanim dostanie zielone światło, jego wybranka da drapaka.

Lekcja: Poznaj jej system znaków. Bądź jak lew oczekujący na jej sygnał, ale nie daj się zwieść. Pojedyncze spojrzenie w zatłoczonym klubie może nic nie znaczyć. Zrób test: poproś kumpla, by obserwował kobietę, która Ci się podoba, w czasie, kiedy Ty wybierzesz się do baru po drinka. Jeśli Twoja przyszła zdobycz odprowadza Cię wzrokiem lub gdy przechodzisz obok szepcze coś koleżance do ucha – wpadłeś jej w oko. Jej dłoń na Twojej twarzy to tylko kwestia czasu.

Pawian

Pawiany samce zaczynają się zachowywać nerwowo i nieśmiało w momencie spotkania potencjalnej partnerki.

Lekcja: Przybierz odpowiednią postawę. Daj jej do zrozumienia, że jesteś poruszony jej obecnością, ale jednocześnie emanuj pewnością siebie. Wyprostuj się, pierś do przodu, i patrz jej w oczy. W czasie rozmowy kilkakrotnie wsuń ręce do kieszeni. Tym gestem pokażesz jednocześnie pewność siebie i wrażliwość.

Mątwa

Samotny osobnik poszukujący samicy odrywa się od stada i przepływa w pobliżu potencjalnej partnerki, prezentując szybko zmieniające się wzory na swojej skórze, by podkreślić swoją męskość.

Lekcja: Oderwij się od swoich kumpli. Zbyt duża dawka testosteronu, jaką razem emanujecie, może ją onieśmielać. Postaraj się wyróżnić ubiorem. Kumple noszą podkoszulki? Ubierz koszulę zapinaną na guziki. Wszyscy noszą ciuchy w paski? Ubierz coś w kratkę. W klubie – samotnie przejdź się do baru, na patio albo do stołu bilardowego.

REKLAMA

Atawizm w seksie i związkach
Śnieżna pantera

Zęby i pazury u tych stworzeń to nie tylko narzędzie służące do polowania. Kilka ciosów, uników, trochę zadrapań – niegroźne bójki „na niby“ pozwalają panterom śnieżnym rozbudzić napięcie seksualne i pokazać swoją siłę.

Lekcja: Nie przyciągniesz jej uwagi, będąc łatwym kąskiem. Wywołaj lekkie napięcie słownymi zaczepkami. Wyśmiej jej ulubioną książkę i namawiaj ją do przeczytania Twojej. Nie podoba się jej Twój gust muzyczny? Odgryź się, krytykując jej ulubione czasopismo. Drobna sprzeczka może rozbudzić w niej pożądanie.

Goryl

Samiec goryla demonstruje pewność siebie, oznajmiając wszem i wobec, że jest gotów na zaloty, ale pierwszy ruch pozostawia samicy.

Lekcja: Nie bądź zbyt wyrywny i nadgorliwy. Każ jej trochę poczekać. Zacznij od razu po pierwszej randce. Nie chodzi o to, kiedy, ale o to, jak i co do niej powiesz. Napisz jej SMS-a: „Świetnie się wczoraj bawiłem. Zadzwoń, gdy będziesz miała ochotę to powtórzyć”. Tym sposobem nadasz właściwą wiadomość i jednocześnie zasiejesz w niej ziarno niepewności. Niepokój zwiększy w jej mózgu poziom dopaminy, która wywołuje zauroczenie. 

Zobacz też koniecznie, co na temat atawizmu w łóżku sądzą kobiety. Wciągająca lektura.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij