[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Atawistyczny seks - ucz się praw dżungli

Wszyscy jesteśmy zwierzętami. To dlatego pierwotne instynkty tak często biorę górę nad rozsądkiem. Jest jednak miejsce, gdzie można sobie na to pozwolić - Twoja sypialnia.

Atawistyczny seks
Ucz się od naczelnych: goryle może nie mają czym się specjalnie chwalić, jeżeli chodzi o rozmiary przyrodzenia, ale nadrabiają to godzinami wzajemnego iskania. U włochatych małp prowadzi to do uwolnienia w mózgu substancji odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy. Ta sama reakcja występuje u ludzi. Baw się jej włosami lub każ się podrapać po plecach dla zwiększenia wrażeń.

Ucz się od płetwonogich: foki gryzą się wzajemnie w czasie uprawiania seksu. Wprawdzie nie chcemy tu sugerować odgryzania po kawałku ciała Twojej kobiety, ale foki naprawdę wiedzą, co robią. Delikatne pogryzanie powoduje nagromadzenie krwi pod powierzchnią skóry, powodując, że jest bardziej wrażliwa na dotyk. Reakcje na każdy pocałunek lub pieszczotę będą bardziej wyraziste, sprawiając, że oboje szybciej osiągniecie orgazm.

REKLAMA

Ucz się od futerkowych: podobnie jak foki, samce norki też lubią podskubywanie, ale nasi nadgorliwi szablozębi przyjaciele czasem popełniają niewybaczalne – i nieodwracalne – faux-pas: przebijają się do mózgu samicy. Nauczka? Zawsze kiedy eksperymentujecie z gryzieniem lub innymi technikami, które mogą sprawiać ból, używajcie kodu dla sygnału stop. Wybierzcie słowo, którego nigdy nie użylibyście w czasie seksu, np. Jaworzno-Szczakowa, Platforma Obywatelska, Unia Wolności, flegamina, lactovaginal etc.

Ucz się od owadów: w przypadku samców owadów wodnych niewiarygodny pokaz seksualnych igraszek trwa bez przerwy 36 godzin. Abyś miał szansę na złoty medal w sypialnianych igrzyskach, koniecznie zadbaj o wydolność fizyczną. Staraj się zwiększyć swoją wydolność, trenując przynajmniej trzy razy w tygodniu po 30 minut. Co jakiś czas zmieniaj ćwiczenia – np. przeplataj wiosłowanie, bieganie na bieżni lub jogging i jazdę na rowerze. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij