Atawistyczny seks - ucz się praw dżungli

Wszyscy jesteśmy zwierzętami. To dlatego pierwotne instynkty tak często biorę górę nad rozsądkiem. Jest jednak miejsce, gdzie można sobie na to pozwolić - Twoja sypialnia.

Atawistyczny seks shutterstock.com

Ucz się od naczelnych: goryle może nie mają czym się specjalnie chwalić, jeżeli chodzi o rozmiary przyrodzenia, ale nadrabiają to godzinami wzajemnego iskania. U włochatych małp prowadzi to do uwolnienia w mózgu substancji odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy. Ta sama reakcja występuje u ludzi. Baw się jej włosami lub każ się podrapać po plecach dla zwiększenia wrażeń.

REKLAMA

Ucz się od płetwonogich: foki gryzą się wzajemnie w czasie uprawiania seksu. Wprawdzie nie chcemy tu sugerować odgryzania po kawałku ciała Twojej kobiety, ale foki naprawdę wiedzą, co robią. Delikatne pogryzanie powoduje nagromadzenie krwi pod powierzchnią skóry, powodując, że jest bardziej wrażliwa na dotyk. Reakcje na każdy pocałunek lub pieszczotę będą bardziej wyraziste, sprawiając, że oboje szybciej osiągniecie orgazm.

Ucz się od futerkowych: podobnie jak foki, samce norki też lubią podskubywanie, ale nasi nadgorliwi szablozębi przyjaciele czasem popełniają niewybaczalne – i nieodwracalne – faux-pas: przebijają się do mózgu samicy. Nauczka? Zawsze kiedy eksperymentujecie z gryzieniem lub innymi technikami, które mogą sprawiać ból, używajcie kodu dla sygnału stop. Wybierzcie słowo, którego nigdy nie użylibyście w czasie seksu, np. Jaworzno-Szczakowa, Platforma Obywatelska, Unia Wolności, flegamina, lactovaginal etc.

Ucz się od owadów: w przypadku samców owadów wodnych niewiarygodny pokaz seksualnych igraszek trwa bez przerwy 36 godzin. Abyś miał szansę na złoty medal w sypialnianych igrzyskach, koniecznie zadbaj o wydolność fizyczną. Staraj się zwiększyć swoją wydolność, trenując przynajmniej trzy razy w tygodniu po 30 minut. Co jakiś czas zmieniaj ćwiczenia – np. przeplataj wiosłowanie, bieganie na bieżni lub jogging i jazdę na rowerze. 

REKLAMA