Analiza seksu: na co ona zwraca uwagę

Zastanawiasz się czasem, o czym myśli twoja kobieta podczas seksu? Bo my już wiemy. 

Co kobiety myślą podczas seksu? shutterstock.com
Przed i w trakcie seksu, w szczególności podczas tych pierwszych kilku razy, ona ma mnóstwo wątpliwości i kompleksów. Musisz umieć umiejętnie nimi zarządzać.

Jest dobrze, cudownie, jesteście nadzy, blisko siebie, wydaje Ci się, że akcja zmierza w dobrym kierunku, aż tu nagle zamiast omdlewającego wzroku zadowolonej kobiety widzisz jej uważne, a może nawet nieco krytyczne spojrzenie. Co ona myśli, co sobie kombinuje? I dlaczego nie może, jak mężczyzna, skoncentrować się wyłącznie na seksie?

REKLAMA

No, niestety, to jedna z tych rzeczy, w których przejawiają się różnice między płciami. Kobiecie jest po prostu trudniej się skupić, bo karuzela myśli nie przestaje się kręcić nawet w najbardziej intymnych sytuacjach. Według psychologów to jest cena, jaką kobiety płacą za ewolucyjnie wykształconą umiejętność robienia wielu rzeczy naraz.

Mają na głowie naukę, pracę, dom, rodzinę, dzieci, zwierzęta domowe, konieczność dbania o siebie itp. To sporo. Co więcej, potrafią to wszystko ogarnąć. Nic więc dziwnego, że rzadko zapominają o całym świecie. No, dobrze. Ale w takim razie o czym ona myśli, gdy tak patrzy? Sprawdziliśmy. Oto 14 rzeczy, o których każda kobieta pomyślała chociaż raz w życiu w intymnej sytuacji.

1. „Co to jest to, co on ma na sobie?”

Zdumiewająco wielu facetów nie przywiązuje najmniejszej wagi do swojej bielizny. Po prostu wyciągają rano świeże gacie z szuflady i tyle. A to może być ten element, który zrujnuje Twoje szanse na drugą randkę. Bo kobiety są spostrzegawcze. Skanują nie tylko Twoje ubranie, ale i bieliznę. Bardzo dokładnie.

Czy musimy mówić, że podstawowym wymogiem jest, żeby była nowa i w doskonałym gatunku? Nie żałuj na nią kasy. Preferowane kolory – biel, granat, szary lub czarny. Żadnych debilnych wzorków, nie jesteś w końcu przedszkolakiem. Ulubione fasony to niezmiennie obcisłe bokserki. Zdecydowana mniejszość kobiet opowiada się za pozostałymi fasonami (bombiaste szorty czy, o zgrozo, slipy).

2. „Wydałam 500 złotych na bieliznę, a on nawet na nią nie spojrzał”

I znowu o bieliźnie, tym razem kobiecej. Otóż nie zabieraj się zbyt szybko do rozbierania swojej partnerki. Przyjrzyj się, jak wygląda w bieliźnie, to przecież część erotycznej scenografii. I zachwyć się głośno. Kobiety dbają o szczegóły w znacznie większym stopniu niż faceci. Poza tym wiele kobiet uważa, że w bieliźnie wygląda po prostu lepiej niż nago. Dlatego poczekaj, aż ona sama ją zdejmie.

3. „Hm, szczerze mówiąc, spodziewałam się czegoś innego”

No tak, weszliśmy na grząski grunt. Zakładamy, że istnieje na świecie kilka kobiet, które raz w życiu poczuły się nieco rozczarowane, gdy zobaczyły wreszcie nago swojego partnera. Na szczęście nie jest to podstawowy kobiecy problem, jakby się mogło komuś wydawać. Alex Allman, terapeuta seksualny, na swojej stronie www. revolutionarysex. com przeprowadził serię badań wśród kobiet. Celem było stworzenie obrazu „kochanka idealnego”. Okazało się, że spośród wszystkich powtarzających się cech wielkość penisa znalazła się na szarym końcu. Kobiety oczekują od swoich kochanków przede wszystkim tego, żeby byli namiętni, pewni siebie, otwarci na potrzeby kobiet i zabawni. Według kobiet idealna długość penisa wynosi ok. 15 cm i więcej nie chcą. Większość pytanych pań uważa, że 20 cm to zdecydowanie za dużo i kontakt z takim wielkoludem może być bolesny.

Nie tak łatwo jest odgadnąć, co kobiety naprawdę lubią w łóżku. Na szczęście masz MH. 

REKLAMA

REKLAMA

Co kobiety myślą podczas seksu? shutterstock.com

4. „Chwileczkę – czy on czeka, aż ja mu założę prezerwatywę?”

Nie czekaj, aż ona zacznie się niepokoić, tylko pokaż, że kontrolujesz sytuację. Miej prezerwatywy pod ręką. Gdzie? Niektórzy faceci trzymają je w szufladzie szafki nocnej. Ale widok trzydziestu opakowań może nieco zaniepokoić Twoją partnerkę. Najlepiej schować kilka w kosmetyczce stojącej przy łóżku. Jeżeli działasz w terenie, pamiętaj, że najbezpieczniejsza jest kieszeń marynarki.

REKLAMA

W spodniach faceci często trzymają różne śmieci, które mogą uszkodzić  prezerwatywy. Wyciągnij je w momencie, gdy gra wstępna nabiera ognia. Wcześniej lekko naderwij opakowanie, żeby się później komicznie z nim nie szarpać. Możesz powiedzieć coś w rodzaju: „Chciałem, żebyś się czuła komfortowo”. To upewni partnerkę, że nie podejrzewasz jej o choroby weneryczne. Zaopatrz się w żel nawilżający (nigdy nie używaj oliwki łącznie z prezerwatywą), np. Durex play. Dobrze jest kroplą zwilżyć wnętrze prezerwatywy. Pamiętaj, by po zakończonej akcji przytrzymać kondom, gdy się wycofujesz. Połóż go pod łóżkiem i, wychodząc z sypialni, nie zapomnij zabrać.

5. „Czy ja to robię dobrze?”

Gdy kobieta Cię pieści, to chciałaby wiedzieć, że robi to dobrze. Przez jej głowę przelatują myśli: „A może robię to za mocno?”, „Albo za słabo?”, „Może on woli szybciej?”, „Może jego była robiła to lepiej i teraz mnie z nią porównuje?”.

Dlatego nie bój się własnych reakcji – okaż entuzjazm, gdy ona robi coś naprawdę genialnie, jęcz, krzycz albo po prostu mów. Ona potrzebuje Twojej reakcji. Chce, żebyś ją naprowadził na właściwy trop, a potem jakoś już to pójdzie. Gdy nabierze pewności siebie, będzie chciała Ci po wielokroć udowodnić, że jest w tym najlepsza. I jeszcze kontrowersyjny temat – finisz.

Czyli czy w jej ustach, czy jednak powinieneś uprzejmie wyskoczyć wcześniej. Dla wielu kobiet stanowi to barierę, jednak zależność jest taka – im większa zażyłość, tym mniejszy opór przed spermą partnera. Lepiej nie iść na całość podczas pierwszych kontaktów, zanim nie zorientujemy się, czy ona też tego chce.

6. „Ej, czy on nie zamierza mi się odwdzięczyć?”

Na wypadek gdyby ktoś myślał inaczej, to warto przypomnieć, że fellatio nie jest taką całkiem bezinteresowną pieszczotą. Nawet jeżeli ona wkłada w to całe swoje serce. Twoim obowiązkiem jest zrewanżować się z równym oddaniem. Związkiem rządzi zasada wymiany i nie należy jej naruszać, bo zmniejszasz szansę na otrzymanie w przyszłości tego, co lubisz. 

REKLAMA

Co kobiety myślą podczas seksu? shutterstock.com

7. „Przypomnijcie mi, co się robi z jądrami?”

To jest taki element męskiej anatomii, którego wiele kobiet po prostu nie bardzo umie obsługiwać. Interesować się nimi czy nie, ścisnąć, ciągnąć, głaskać czy co? Dlatego jeżeli masz jakieś konkretne upodobania w tej czy innej okolicy, to po prostu weź jej dłoń i pokaż, jak ma to robić.

REKLAMA

8. „Gdzie on się tego nauczył, na jakimś pornolu?”

To nie jest tak, że kobiety nie lubią eksperymentować czy próbować nowych pozycji. Ale jak już wielokrotnie wspominaliśmy, kobiety wolą trochę inne filmy. Jeżeli masz jakieś fantazje, to lepiej nie próbuj tego, gdy jesteś z nią po raz pierwszy – jeszcze przyjdzie na to czas.

9. „Ciekawe, jak by to było w łóżku z kobietą?”

25% kobiet przyznaje się do takich fantazji. Zamiast się jeżyć, warto podejrzeć ich sztuczki. Bo w końcu kto najlepiej wie, jak pieścić kobietę? Oczywiście druga kobieta. One po prostu bezbłędnie trafiają w punkt. Gdzie podejrzeć? No jasne, że na filmach. To, że kobiety mają takie fantazje, wcale nie znaczy, że zamierzają je zrealizować.

10. „Ciekawe, jak to by było z Ryanem?”

Tak, zdarza się, że kobiety fantazjują o innych facetach. A Tobie nie zdarza się fantazjować o innych kobietach?

11. „Proszę, nie kończ jeszcze, proszę!”

Większość ludzi uważa, że stosunek wraz z grą wstępną powinien trwać około 15 minut i wystarczy. Ale uprzejmy człowiek nie patrzy na zegarek, tylko czeka ze szczytowaniem, aż jego partnerka skończy. A jeżeli się nie uda, kończy robotę językiem.

12. „Ty śpisz?! już?!”

Dla większości kobiet jest to kompletnie niezrozumiałe, jak facet może tak szybko zasnąć po seksie. Ona jeszcze jest rozgrzana, w uniesieniu i chciałaby, żebyś razem z nią przeżywał tę chwilę. Przytulił ją, powiedział coś cudownego. Że była niesamowita i najlepsza na świecie. Takie trudne?. 

Chcesz być prawdziwym nauczycielem ars amandi? Zrób nasz przyspieszony doktorat z seksu. 

REKLAMA

REKLAMA

13. „Czy to mój telefon dzwoni, czy twój?”

Dopóki większość z ewentualnych zakłóceń nie zostanie wyciszona, dopóty kobieta nie będzie w stanie wystarczająco skupić się na seksie z Tobą. Jej ciało jest gotowe do seksu dopiero wtedy, gdy jej umysł jest spokojny, a dookoła nie ma nic, do czego można by się przyczepić.

REKLAMA

Zadbaj o miejsce

Jeżeli kochacie się u Ciebie, zwróć uwagę na detale. Dla Ciebie to może drobiazgi bez znaczenia, ale jej to może zepsuć nastrój. Czy jest czysto? Czy łazienka jest wysprzątana na błysk? Czy masz świeżą, ładną pościel? Czy mieszkanie jest wywietrzone i ładnie pachnie? Czy przygotowałeś dla niej miejsce, gdzie może zostawić kosmetyki i ubrania?

Zadbaj o intymność

Świadomość, że ktoś może was nakryć podczas seksu, kręci tylko nielicznych. Kobiety w większości wolą mieć poczucie bezpieczeństwa. Dlatego wymyślono zamki w drzwiach, elektroniczne nianie w pokojach dzieci, pocztę głosową. Naruszeniem intymności będzie nawet dzwoniący w czasie waszej gry wstępnej telefon (wycisz!).

14. „Czy naprawdę mu się tam podobam?”

Upewnij ją, że podnieca Cię widok jej waginy. Kobiety, jako że bez lusterka nie widzą siebie tam, na dole, nie są do końca przekonane, czy to jest atrakcyjny widok. Mają też mnóstwo wątpliwości dotyczących zapachu.

To nie jest mały penis

Pamiętaj, żeby nie przenosić własnych upodobań na nią. Kobieta z reguły woli delikatniejsze pieszczoty i nie tak bezpośrednio ukierunkowane na łechtaczkę. Zacznij powoli i dochodź do celu okrężną drogą. Pomagaj sobie rękami: rozpocznij od masażu okolic podbrzusza i ud, rozchyl jej nogi i pieść językiem wargi sromowe, wejście do pochwy, wzgórek łonowy, kolistymi ruchami krąż dookoła łechtaczki. Unikaj drażnienia jej sztywnym albo niedostatecznie wilgotnym językiem. Przyjemność wymaga mnóstwa śliny albo lubrykantu. Gdy usłyszysz, że jej oddech przyspiesza, a ciało pręży się, nie zmieniaj rytmu lizania, bo popamiętasz.

A teraz przestań

Po orgazmie jej łechtaczka może być nadwrażliwa, więc jeżeli ona lekko się odsuwa, to spasuj przez chwilę. 

Zobacz również:
REKLAMA