[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Afrodyzjaki, czyli apetyt na seks przez cały rok

Wiadomo, że seks latem jest najlepszy. Praktyka pokazuje, że jesień, zima i wiosna są równie dobre. Polowanie zacznij w kuchni. Pięć świetnych sposobów na upał w sypialni – czyli afrodyzjaki na talerzu. 

afrodyzjaki fot. Shutterstock

Energia z morza

Pamiętasz, co jadał Casanova przed ciężką nocą? 50 ostryg dziennie i libido hula, jak należy. Ostrygi możesz zastąpić np. małżami, homarami, bo inaczej zbankrutujesz. Owoce morza to źródło selenu i cynku, odpowiedzialnych za popęd seksualny.

Nie lubisz owoców morza? Nic straconego. Prawdziwą bombą erotyczną jest tuńczyk, który jest bogatym źródłem kwasów omega-3 – potrzebnych do budowania serotoniny, czyli hormonu szczęścia.

Paliwo w proszku

Używaj przypraw. Po pierwsze, imbiru, który doskonale rozgrzewa, poprawia krążenie i zwiększa apetyt na seks. Po drugie, chili. Wystarczy szczypta, by zaostrzyć smak potrawy i nie tylko.

Z wizytą w tropikach

Sponsorem erotycznej prognozy pogody są w tym numerze owoce: banan, pomarańcza, melon, mango, kiwi i ananas. O tym, że jedzenie ananasa sprawia, iż sperma staje się słodsza, zapewne już wiesz. A na pewno wie o tym Twoja partnerka! Powinieneś wiedzieć również, że inne słodkie owoce mają zbawienny wpływ na smak i zapach spermy oraz kobiecego śluzu.

Na słodko

Na deser nie zapomnij o czekoladzie i lodach waniliowych. Czekolada to mieszanka substancji, które odpowiedzialne są za stymulację zmysłów. Urolog ze szpitala San Rafaele w Mediolanie mówi, że kobiety, które co dzień jedzą czekoladę, mają większą ochotę na seks aniżeli te, które jej nie jedzą. Lody waniliowe to doskonałe źródło fosforu i wapnia. Wystarczy 200 mg (mała miseczka), żeby podkręcić Twój i jej orgazm.

Następnego dnia

Bez względu na to, czy obudzisz się sam czy z nią, wyciśnij sok z dojrzałego ananasa, dodaj łyżkę stołową miodu i zalej białym winem lub zmieszaj resztkę szampana z kolacji z sokiem pomarańczowym. To przepisy na udany poranek – pod warunkiem, że masz dzisiaj wolne. 

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij