[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

8 dróg do udanego podrywu

Kobiety lubią facetów inteligentnych, odpowiedzialnych, z wyobraźnią i fantazją. Tymczasem my, mężczyźni, często nie pokazujemy, że tacy właśnie jesteśmy. Oto 8 sposobów na to, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony i poderwać równie interesującą kobietę.
fot. Jon Ragel
 1.


Zaplanuj podróż

Podróż rowerem przez Boliwię, wspinaczka po skałach wystających z morza w Południowym Wietnamie, spływ kajakowy po norweskich fiordach, podróż saniami przez Syberię. Wiesz, facet, który planuje niebezpieczną wyprawę, ma w sobie awanturniczy urok, który uwielbiają kobiety.

 2.


Zrób sobie modną fryzurę

Znajdź najmodniejszy salon w mieście i umów się na strzyżenie z szefem albo z głównym stylistą. Że drogo? Uwierz nam, że warto. Każda kobieta to doceni.

 3.


Odwiedzaj sklepy ze zdrową żywnością

Spotkasz tam mnóstwo zdrowych, przedsiębiorczych, atrakcyjnych samotnych kobiet, których nienawiść do konserwantów łatwo da się przekuć na seksualną energię.

REKLAMA
 4.


Stań się bywalcem

Wybierz sobie jakiś modny klub, pub czy restaurację, gdzie będziesz bywał co najmniej raz w tygodniu - sam lub z przyjaciółmi. Wkrótce będziesz znał z widzenia inne atrakcyjne bywalczynie. A od znajomości z widzenia łatwo przejść do zaproszenia na kawę.

 5.


Wyremontuj mieszkanie

To doskonały pretekst, by móc konsultować się bez końca z jakimiś interesującymi kobietami. Można na przykład jeździć do sklepu i wspólnie wybierać kolor na ściany albo płytki do łazienki. Kobiety bardzo lubią pomagać i przywiązują się do obiektów swojej troski.

 6.


Urządź wielką imprezę

Wynajmij firmę cateringową, barmana, didżeja i zaproś wszystkich znajomych i znajomych znajomych. Trochę kosztuje, ale warto. Zasłyniesz jako facet, który robi świetne imprezy i każdy (jasne - każda) będzie chciał Cię poznać.

 7.


Czytaj

Mądre książki. Publicznie. Na przykład przy lunchu w tej Twojej ulubionej knajpce. Nie zostało do końca udowodnione, dlaczego to robi takie piorunujące wrażenie na kobietach, ale to jest fakt.

 8.


Zainteresuj się sztuką

Odwiedzaj teatry, galerie i inne przybytki kultury i sztuki. Bywa tam mnóstwo bardzo interesujących kobiet, które szukają bratniej duszy.

MH 01/2007

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij