[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • 7 najlepszych odpowiedzi... na najtrudniejsze pytania kobiet

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

7 najlepszych odpowiedzi... na najtrudniejsze pytania kobiet

Jak nie dać się wciągnąć w awanturę i wybrnąć z twarzą z kłopotliwych pytań, jakie lubią nam zadawać partnerki.

brunetka fot. Shutterstock
1. Ona: Jak sobie wyobrażasz naszą przyszłość?

Prawidłowa odpowiedź: To nie jest dobry moment na takie rozmowy. Jestem teraz zbyt zajęty Tobą i chwilą obecną.

Dlaczego? Ona próbuje uzyskać od Ciebie jakieś zobowiązania. Zaskoczony, na pewno palniesz coś głupiego. Daj sobie czas do namysłu i powiedz, że pogadacie o tym podczas kolacji, na którą ją zapraszasz.

2. Ona: Utyłam, prawda?

Prawidłowa odpowiedź: Wyglądasz świetnie!

Dlaczego? Ona doskonale wie, czy utyła, czy nie. Po prostu chce się dowiedzieć, czy dalej jest dla Ciebie atrakcyjna.

3. Ona: Kochasz mnie?

Prawidłowa odpowiedź: Ciebie nie można nie kochać.

Dlaczego? Jeżeli sam nie wiesz, co do niej czujesz, nie kłam na odczepnego. Prawda też nie będzie najlepszym wyjściem. Udziel po prostu odpowiedzi wymijającej. Takiej, którą ona może zinterpretować w sposób dla siebie najwygodniejszy.

REKLAMA

REKLAMA

4. Ona: O czym myślisz?

Prawidłowa odpowiedź: Zastanawiam się, co byś chciała dostać na urodziny.

Dlaczego? Umysł kobiety jest nieustannie czymś zajęty. Dla kobiety po prostu nie do pojęcia byłoby, gdybyś odpowiedział zgodnie z prawdą, że „o niczym”. Zinterpretowałaby to natychmiast jako: „Właśnie się zastanawiam, jak wygląda Twoja przyjaciółka bez ubrania”. Zdecydowanie lepiej rzucić coś na żer, a potem rzeczywiście się zastanowić nad tym prezentem.

5. Ona: Na ile lat wyglądam?

Prawidłowa odpowiedź: Masz superskórę, więc nie dałbym Ci więcej niż 26.

Dlaczego? Takie pytania zadają głównie kobiety po trzydziestce, które zaczynają mieć obsesję wieku. Fakt, że obecnie trudno ocenić rzeczywisty wiek, ale odpowiedź „nie mam pojęcia” pociągnie za sobą dalsze indagacje. 26 to dobra liczba. Co Ci szkodzi?

6. Ona: Która z moich przyjaciółek Ci się podoba?

Prawidłowa odpowiedź: Żadna jakoś szczególnie z urody, ale Jola ma fajne poczucie humoru i podoba mi się, że jest w stosunku do Ciebie taka lojalna.

Dlaczego? Nawet jeżeli przeszło Ci przez głowę podejrzenie, że może chodzić jej o ekscytujący trójkąt łóżkowy, w 99% przypadków nie masz racji. Ona chce po prostu upewnić się, że jej podejrzenia są bez sensu.

7. Ona: Dlaczego zerwałeś ze swoją byłą?

Prawidłowa odpowiedź: Coś się wypaliło i po prostu oddaliliśmy się od siebie.

Dlaczego? Zazdrość o eks jest powszechna i, jak wynika z badań i praktyki, niebezpodstawna. Musisz ją upewnić, że nie czujesz żadnego niestosownego sentymentu do swojej byłej.

Bonus: To głównie niezobowiązujące rozmowy budują więzi. Zobacz, o czym rozmawiać z kobietami.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij