[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

5 typów kobiet, z którymi nie warto się zadawać

Gdzie się nie ruszysz, tam spotykasz piękne i seksowne kobiety. Ale romans z niektórymi niesie za sobą paskudne konsekwencje. Oto przewodnik po kobietach fatalnych.

zła kobieta fot. Shutterstock
1. Kobieta, która podoba się Twojemu kumplowi

Dlaczego lepiej odpuścić. To jedna z gorszych rzeczy, którą można zrobić kumplowi – odbić mu dziewczynę. Rzuć okiem na tekst o przyjaźni na str. 54. Warto niszczyć przyjaźń?

Dlaczego to tak kręci. Skoro ten facet jest Twoim kumplem, najprawdopodobniej macie taki sam gust w wielu dziedzinach i to być może dotyczy również kobiet.

Jak wybrnąć. Być może to nie była wielka historia dla Twojego kumpla. Pomóż mu poznać kogoś nowego. Chociaż nie licz na to, że przejdzie Ci to gładko.

2. Córka szefa

Dlaczego lepiej odpuścić. Teoretycznie córka szefa jest samodzielną, niezależną osobą (zakłada my oczywiście, że jest pełnoletnia) i może robić, co chce. Ale Twój szef na 90% uważa, że podstępnie wkradasz się na jego teren, żeby uzyskać jakieś korzyści. A jest to facet, od którego zależy Twoja przyszłość zawodowa.

Dlaczego to tak kręci. Adrenalina. I, co tu dużo ukrywać, chęć zagrania na nosie bossowi.

Jak wybrnąć. Jeżeli to ma być tylko przygoda, to lepiej od razu roześlij CV, gdzie się da. Ale jeżeli traktujesz sprawę poważnie, to musisz się starać w pracy 10 razy bardziej niż zwykle. 

3. Stażystka

Dlaczego lepiej odpuścić. Jeżeli dzieli was spora hierarchia służbowa, to taki romans ma wiele wspólnego z wykorzystywaniem swojej pozycji. Cóż, nie jest to czysty układ. Podkopujesz swoją pozycję i narażasz się na kpiny.

Dlaczego to tak kręci. Czujesz się przy niej mądry i doświadczony, nigdy wam nie zabraknie tematów do rozmowy, a poza tym układ uczennica – mistrz jest kręcący erotycznie dla facetów.

Jak wybrnąć. Nie możesz odpuścić? To konspiruj. Ale nie wróżymy powodzenia. Zazwyczaj o romansach w pracy i tak się w końcu wszyscy dowiadują.

REKLAMA

REKLAMA

Damskie libido
4. Twoja eks

Dlaczego lepiej odpuścić. Są takie pary, którym życie upływa na rozstaniach i powrotach. Zamiast szukać odpowiedniej kobiety, z którą byłoby Ci dobrze, miotasz się w toksycznym związku. Życie jest za krótkie.

Dlaczego to tak kręci. A dlaczego kręcą używki? Bo się od nich uzależniasz – tak samo, jak od toksycznych wzlotów i upadków w złym związku.

Jak wybrnąć. Odstawić! Szybko.

5. Siostra kumpla

Dlaczego lepiej odpuścić. Bo jak się to skończy, to stracisz kumpla. On weźmie stronę swojej siostry.

Dlaczego to tak kręci. Ona ma jednocześnie cechy Twojego kumpla i jest seksowna. Superpołączenie.

Jak wybrnąć. Brnij w to, ale pod warunkiem, że traktujesz to serio. Jeżeli nie, marny Twój los.

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij