[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

5 rzeczy, których kobiety nie znoszą u facetów

One mogą sprawić, że nawet najlepszy wygląd i świetna sylwetka nie otworzą Ci drzwi do kobiecego serca. Nie idź tą drogą.

kobieta fot. Shutterstock
Styl jest także cechą charakteru i umysłu.

Niepunktualność

Co z tego, że masz drogi i elegancki zegarek, skoro nosisz go tylko dla zadawania szyku? Wiecznie się spóźniasz i jeszcze wymyślasz dziwaczne usprawiedliwienia, które obrażają inteligencję czekającego. Dżentelmen ma szacunek dla czasu innej osoby i przychodzi na spotkania kilka minut wcześniej. Mała rzecz, ale świadczy o klasie.

Niesłowność

Szafujesz obietnicami, o których 5 minut później nie pamiętasz. Zadzwonię, wyślę, przygotuję, spotkamy się, załatwię itp., itd. – nigdy nic z tego nie wychodzi. Wszyscy już to wiedzą i Twoja opinia jest ustalona. Lepiej jest powiedzieć otwarcie: "Nie mogę tego zrobić", niż stwarzać fałszywą nadzieję. Dżentelmen musi to wiedzieć.

Nieskromność

Zwłaszcza ta na tle finansów jest cechą nuworyszy. To oni głośno ryczą: "Proszę najdroższy koniak!". Gdy zapraszasz gości, ureguluj rachunek bez ostentacji – najlepiej przy barze. Zostaw napiwek, jeżeli jesteś zadowolony z serwisu: tu nawet 15% nie będzie rozrzutnością. Znaj wartość pieniądza, ale nie daj mu sobą rządzić.

REKLAMA

REKLAMA

Randka online
Nieuczynność

Dżentelmen odróżnia życzliwą uczynność od nachalności. Gdy jest proszony o przysługę, robi ją, nie oczekując niczego w zamian. Wie, że istotą uczynności jest prawdziwa bezinteresowność i że ona, paradoksalnie, w ostatecznym rachunku najbardziej się opłaca.

Nielojalność

Plotki, obmawiania, niedyskrecje, intrygi to magiel, w którym dżentelmen nie bierze udziału. Nie pozwalaj oczerniać ludzi, którzy Cię otaczają – oceniaj trzeźwo ich wady, ale nie wahaj się bronić ich zalet. Powierzonego sekretu strzeż jak źrenicy oka – dyskrecja to podstawa dobrych manier.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij