[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.6

5 porad, jak odczytać kobiecą mowę ciała

Kobiety uwielbiają flirt i kochają grę pozorów. Dla wielu z nas bywa to kłopotliwe i trudne do odczytania, a one naprawdę dużo nam sygnalizują, często również nieświadomie. Zobacz, jak czytać między słowami i na co zwracać uwagę, by poznać tajniki kobiecej mowy ciała.

Kobieca mowa ciała fot. Valery Bareta 2014/Shutterstock
Jak wskazują badania uniwersytetu w Indianie, 70% facetów to beznadziejni analfabeci, jeżeli chodzi o język ciała kobiet. Większość optymistycznie interpretuje każdy uśmiech jako: „Leci na mnie”. Tymczasem takie uśmiechy kobiet, poza uprzejmością, kompletnie o niczym nie świadczą. 

1. Włosy

minus Bawienie się włosami przyjęło się uważać za sygnał zainteresowania. Ale patrz uważnie. Jeżeli skubie sobie włosy, jakby chciała je wyrwać, jest spięta – zmień taktykę albo spróbuj później.

plus Pieszczotliwe nawijanie sobie loków na palec to z pewnością sygnał zachęty. Oznacza podświadomą próbę sprowokowania Cię do dotknięcia jej włosów.

REKLAMA
 

2. Postawa

minus Jeżeli nagle się prostuje – uważaj. Stres pobudza centralny układ nerwowy, co skutkuje przyspieszonym tętnem i napięciem mięśni całego ciała. Wyprostowana jak struna sylwetka oznacza, że źle się czuje w kontakcie z Tobą.

plus Luźne opieranie się na jednej nodze z drugą ugiętą to bardzo kobieca (i wyszczuplająca) poza. Flirtuje z Tobą jak nic.

3. Ręce

minus Ukrywa przed Tobą wewnętrzną stronę nadgarstków – prawdopodobnie jest spięta i ma Cię zwyczajnie dość.

plus Pokazuje Ci swój nadgarstek od wewnętrznej strony, stara się zwrócić na niego uwagę albo kieruje go ku Tobie. Na bank z Tobą flirtuje! Dla pewności dotknij jej ręki – dłonie rozpalonej erotycznie kobiety stają się cieplejsze, i to wyraźnie.

4. Usta

minus Zagryza mocno wargi, tak by były jak najmniej widoczne. Najprawdopodobniej oznacza to: „Nie licz na nic, kochany”.

plus Rozchylenie warg, które stają się bardziej nabrzmiałe, błyszczące i zaczerwienione, to widoczny znak podniecenia. A jeśli zacznie je oblizywać lub zwilżać czubkiem języka, nie miej wątpliwości: ona chce tego samego, co Ty!

5. Nogi

minus Koniecznie rzuć okiem pod stół. Jej stopy są pełne zakończeń nerwowych (około 7500 w jednej stopie) i mogą stanowić dobry barometr jej uczuć. Jeśli są skierowane w stronę innego faceta lub wyjścia, odpuść sobie tę pannę.

plus Jeżeli czubki jej palców są skierowane w Twoją stronę, to oznacza, że niczego nie udaje, tylko po prostu na Ciebie leci. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o kobiecej mowie ciała? Odkryj, jak bez trudu odczytywać jej pragnienia!

MH 03/2014

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij