5 patentów na jeszce więcej seksu

Chcemy więcej seksu - to taki postulat, który każdy z nas mógłby wypisać sobie na koszulce. Zobacz, co zrobić, żeby i ona chciała tego samego. Oto 5 sprawdzonych wskazówek, jak obudzić w niej pożądanie i kocicę, o której dotąd nie miałeś pojęcia.

sexowna brunetka bart78, shutterstock.com
fot. bart78, 2014, shutterstock.com

1. Pamięć węchowa

To jest to, co kobiety mają bardziej rozwinięte od facetów – jak czytamy w magazynie „Cognition and Emotion”. Zapach pozwala przywołać całą emocjonalną otoczkę dawnej sytuacji. Możesz to wykorzystać. Jeżeli wasz seks stał się jakby bardziej przewidywalny, przypomnij sobie, jakiego zapachu używałeś w czasie, gdy przeżywaliście pierwsze tygodnie łóżkowych szaleństw. Delikatne skropienie nimi pościeli wystarczy, aby jej podświadomość przywołała właściwe skojarzenia.

2. Trójkącik z lustrem

Macie duże lustro? Na pewno. Gdy widzisz swoją parterkę stojącą przed lustrem, podejdź do niej od tyłu i zacznij ją powoli rozbierać, tak by mogła cały czas obserwować swoje odbicie. Badania na McGill University dowodzą, że kobiety reagują na podobne obrazy o treści erotycznej, co mężczyźni. Ciebie podnieca oglądanie rozbierającej się kobiety? Ją też. Lustro wprowadza jeszcze dodatkowy element. Swoje odbicie podświadomie odbieramy jak obecność osób trzecich. To kręci.

3. Nie bądź nudny

Seksuolog prof. Juliet Richters twierdzi, że ponad połowa zbadanych przez nią kobiet narzeka na oralną i manualną stymulację w wykonaniu swoich partnerów – trwa za długo i ma za wolny rytm. Spróbuj podczas pieszczot wprowadzić jej do pochwy palce – wskazujący i środkowy – jednocześnie stymulując jej łechtaczkę na przemian kciukiem i językiem. Ale nie koncentruj się tylko na tym fragmencie. Pamiętaj też o silnie unerwionych miejscach dookoła łechtaczki.

4. Pamiętaj o regule 9-1

Wielu facetów uważa, że im głębsze pchnięcia, tym lepiej. Zapomnij o tym, co widziałeś na filmach pornograficznych – to naprawdę nie o to chodzi. Bardzo głębokie pchnięcia mogą być dla większości kobiet nawet bolesne. Najwrażliwsze miejsca w pochwie leżą na samym jej początku – dosłownie kilka centymetrów od wejścia. Zajmij się przede wszystkim nimi. Seksuolodzi radzą następujący rytm pchnięć – dziewięć płytszych i jedno głębsze.

5. Skoncentruj się

To się raczej nie przytrafia mężczyznom, ale kobiety mogą „wypaść z kursu” nawet tuż przed orgazmem. Wszystko idzie dobrze, aż tu nagle jej podniecenie opada. Z większości badań wynika, że przyczyną jest nagła zmiana rytmu lub pozycji. Dlatego, jeżeli widzisz, że oddech Twojej partnerki przyspiesza, słyszysz jej westchnienia, absolutnie nie zmieniaj tempa ani nie kombinuj z nową pozycją. Będzie wściekła. 

REKLAMA