[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

5 męskich cech charakteru, których szukają kobiety

Na podstawie dwóch anonimowych ankiet przeprowadzonych przez Opinion Research Corporation i portal BestLifeOnline.com, w których wzięło udział ponad 1000 respondentek, udało się wytypować kilka męskich cech cenionych przez zdecydowaną większość ankietowanych pań. Oto one.

 

uwodzenie, męskie cechy

Wierność

84% kobiet jest zdania, że męska wierność jest nie tylko ważna, ale też seksowna. One chcą mieć pewność, że są dla Ciebie najlepsza możliwą opcją i żadna inna nie wpadnie Ci w oko, kiedy masz je pod ręką. Dlatego warto zapewniać partnerkę o sile Twojego uczucia i stale obecnym pożądaniu. 

Odpowiedzialność

Na tę cechę wskazało aż 75% pań. Należy to interpretować jako odpowiedzialność za związek, rodzinę, jej bezpieczeństwo. Kobiety szukają facetów, którzy nie boją się brać ciężarów wspólnego życia na swoje barki i nie uciekną, gdy pojawi się pierwszy poważny problem. 

REKLAMA

Życzliwość

Nie chodzi o to, żebyś nie miał swojego zdania, zgadzał się na wszystko i był miły na każdym kroku. Tego nie wytrzyma żadna kobieta. Mile widziana jest jednak życzliwość, również w codziennych, z pozoru błahych sytuacjach. Twój stosunek do kelnerek, współpracowników czy rodziny dużo mówi o tym, jak będziesz traktował ją w przyszłości. Dlatego 65% kobiet tak ceni sobie facetów miłych w obyciu. Nikt nie chce dzielić życia z frustratem czy gburem. 

Uczciwość

66% przedstawicielek do niedawna niebrodatej płci chórem rzekło, że uczciwość jest ważna. Widocznie cenią sobie facetów, którzy nie boją przyznać się do błędu, wiedzą, kiedy schrzanili i są szczerzy w sprawach sercowych. Oczywiście odpuść sobie zbytnią prawdomówność, kiedy ona pyta, co sadzisz o jej wieloletnich przyjaciółkach. Nie warto.

Bycie wzorem

Jeśli jesteś gościem, którego inni starają się naśladować, masz dużo cierpliwości i potrafisz opiekować się innymi, trafiasz w gusta 51% respondentek. Są to oczywiście cechy dobrego ojca i żadna kobieta nie pominie ich przy wyborze partnera, który w przyszłości ma zabierać jej dzieci na spacery. 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij