[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

5 łóżkowych typów kobiet

Prawie wszystkie kobiety zakładają w sypialni jakąś maskę - udają orgazmy, grają niewiniątka lub ladacznice. Pod każdą z tych masek może kryć się manipulacja. Tobą. Zobacz, co one chcą osiągnąć, kiedy lądujecie razem w łóżku.

udany seks, orgazm, seks oralny Co kryje się za tym zmysłowym spojrzeniem? Pożądanie czy kalkulacje?

1. Ekspertka

Czujesz się z nią jak uczniak. Opowiada o swoich byłych i o ich niesamowitych seksumiejętnościach. Opisuje swoje erotyczne przeżycia. Ale kiedy dochodzi do rzeczy, okazuje się, że jest cieniutka....

Dlaczego to robi? Chce podnieść swoją atrakcyjność. Próbuje w ten sposób nakłonić Cię do wkładania większego wysiłku w zabiegach o jej wdzięki. Cóż, może Cię odstraszyć...

Jak z tym żyć? Jeżeli nie odstraszyła Cię na samym początku, przeczekaj. Przejdzie jej, bo przecież Ty znasz prawdę.

2. Nowicjuszka

Ukrywa swoje poprzednie związki i kontakty seksualne. Gra niedoświadczoną i daje Ci do zrozumienia, że jest kompletnym niewiniątkiem i że to właśnie od Ciebie chce się wszystkiego nauczyć. Podczas pierwszej nocy okazuje się, że radzi sobie całkiem nieźle.

Dlaczego to robi? Prawdopodobnie jesteś dla niej bardzo ważny i boi się, że odejdziesz, gdy dowiesz się o jej zbyt bogatych doświadczeniach. Daje Ci możliwość dominacji. Ty będziesz usatysfakcjonowany, ona wyjdzie na porządną.

Jak z tym żyć? Przede wszystkim docenić. Nie ma nic lepszego niż skromnisia, która w łóżku zmienia się w demona.

Poradnik kochanka: 12 rzeczy, których w łóżku chcą kobiety

REKLAMA

3. Manipulantka

Kiedy jesteś najbardziej podniecony, napomyka o nowych butach, które miałbyś jej kupić, albo o pracy, którą mógłbyś jej załatwić.

Dlaczego to robi? Od pokoleń seks jest potężną bronią kobiet. Korzystają z niej świadomie lub nie, ale i tak przychodzi moment, w którym jesteś w stanie zrobić dla niej wszystko. Manipulantki karzą i nagradzają seksem.

Jak z tym żyć? W ogóle nie żyć, tylko uciekać, gdzie pieprz rośnie. Póki czas.

4. Niewiniątko

Gdy nalegasz na seks oralny, stanowczo odmawia. Jest nawet obrażona bo "takie rzeczy" robią tylko dziwki i ladacznice. Może rzeczywiście nie próbowała?

Dlaczego to robi? Być może z czystego lenistwa. Musisz jednak brać też pod uwagę fakt, że nie ma ochoty na bliskość z Tobą. A to już poważniejszy problem.

Jak z tym żyć? Najlepszym sposobem na otrzymanie seksu oralnego jest dawanie go. Jeżeli zrobisz to dobrze, powinna łatwo dać się przekonać do rewanżu.

5. Spełniona

Omdlewa z rozkoszy, udaje orgazmy. Krzyczy i jęczy w spazmach. Kiedy skończysz, masuje Ci plecy, pyta, czy chciałbyś się czegoś napić i opowiada z uznaniem, jak było cudownie.

Dlaczego to robi? Nie chce cię rozczarować. Wie, że jej satysfakcja jest dla ciebie dowodem męskości. Kobiety zakładają tę maskę z obawy, że mężczyzna znajdzie sobie lepszą kochankę. Powód może być też bardziej prozaiczny - udaje orgazm jako uwieńczenie stosunku, bo na dłuższy nie ma ochoty.

Jak z tym żyć? O co Ci chodzi? Wszystko wskazuje na to, że jest OK. Wypada tylko pozazdrościć.

MH

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij