5 łóżkowych typów kobiet

Prawie wszystkie kobiety zakładają w sypialni jakąś maskę - udają orgazmy, grają niewiniątka lub ladacznice. Pod każdą z tych masek może kryć się manipulacja. Tobą. Zobacz, co one chcą osiągnąć, kiedy lądujecie razem w łóżku.

udany seks, orgazm, seks oralny
Co kryje się za tym zmysłowym spojrzeniem? Pożądanie czy kalkulacje?

1. Ekspertka

Czujesz się z nią jak uczniak. Opowiada o swoich byłych i o ich niesamowitych seksumiejętnościach. Opisuje swoje erotyczne przeżycia. Ale kiedy dochodzi do rzeczy, okazuje się, że jest cieniutka....

Dlaczego to robi? Chce podnieść swoją atrakcyjność. Próbuje w ten sposób nakłonić Cię do wkładania większego wysiłku w zabiegach o jej wdzięki. Cóż, może Cię odstraszyć...

Jak z tym żyć? Jeżeli nie odstraszyła Cię na samym początku, przeczekaj. Przejdzie jej, bo przecież Ty znasz prawdę.

2. Nowicjuszka

Ukrywa swoje poprzednie związki i kontakty seksualne. Gra niedoświadczoną i daje Ci do zrozumienia, że jest kompletnym niewiniątkiem i że to właśnie od Ciebie chce się wszystkiego nauczyć. Podczas pierwszej nocy okazuje się, że radzi sobie całkiem nieźle.

Dlaczego to robi? Prawdopodobnie jesteś dla niej bardzo ważny i boi się, że odejdziesz, gdy dowiesz się o jej zbyt bogatych doświadczeniach. Daje Ci możliwość dominacji. Ty będziesz usatysfakcjonowany, ona wyjdzie na porządną.

Jak z tym żyć? Przede wszystkim docenić. Nie ma nic lepszego niż skromnisia, która w łóżku zmienia się w demona.

Poradnik kochanka: 12 rzeczy, których w łóżku chcą kobiety

3. Manipulantka

Kiedy jesteś najbardziej podniecony, napomyka o nowych butach, które miałbyś jej kupić, albo o pracy, którą mógłbyś jej załatwić.

Dlaczego to robi? Od pokoleń seks jest potężną bronią kobiet. Korzystają z niej świadomie lub nie, ale i tak przychodzi moment, w którym jesteś w stanie zrobić dla niej wszystko. Manipulantki karzą i nagradzają seksem.

Jak z tym żyć? W ogóle nie żyć, tylko uciekać, gdzie pieprz rośnie. Póki czas.

4. Niewiniątko

Gdy nalegasz na seks oralny, stanowczo odmawia. Jest nawet obrażona bo "takie rzeczy" robią tylko dziwki i ladacznice. Może rzeczywiście nie próbowała?

Dlaczego to robi? Być może z czystego lenistwa. Musisz jednak brać też pod uwagę fakt, że nie ma ochoty na bliskość z Tobą. A to już poważniejszy problem.

Jak z tym żyć? Najlepszym sposobem na otrzymanie seksu oralnego jest dawanie go. Jeżeli zrobisz to dobrze, powinna łatwo dać się przekonać do rewanżu.

5. Spełniona

Omdlewa z rozkoszy, udaje orgazmy. Krzyczy i jęczy w spazmach. Kiedy skończysz, masuje Ci plecy, pyta, czy chciałbyś się czegoś napić i opowiada z uznaniem, jak było cudownie.

Dlaczego to robi? Nie chce cię rozczarować. Wie, że jej satysfakcja jest dla ciebie dowodem męskości. Kobiety zakładają tę maskę z obawy, że mężczyzna znajdzie sobie lepszą kochankę. Powód może być też bardziej prozaiczny - udaje orgazm jako uwieńczenie stosunku, bo na dłuższy nie ma ochoty.

Jak z tym żyć? O co Ci chodzi? Wszystko wskazuje na to, że jest OK. Wypada tylko pozazdrościć.

MH

REKLAMA