[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

5 cech faceta, którego chcą kobiety

Zobacz, jak sprawić, żeby ta kobieta zobaczyła w Tobie okazję, której absolutnie nie można zmarnować.

seksowna dziewczyna fot. Shutterstock
Dlaczego brylanty są takie cenne? Bo są rzadkie. Dlatego kobiety cenią w mężczyznach cechy, które nie występują powszechnie. Oczywiście bardzo pomaga, kiedy rodzisz się w brytyjskiej rodzinie królewskiej, a do tego natura wyposażyła Cię w pierwszorzędne geny.

Ale i bez tego spokojnie możesz zająć punktowane miejsce w rankingu. Klasa, dobre maniery to jest to, co zawsze będzie w cenie. Jak jej pokazać, że trafiła na dżentelmena?

1. Opanowanie

W badaniach dotyczących pierwszego wrażenia okazało się, że kobietom najatrakcyjniejsi wydają się faceci, którzy potrafią utrzymywać emocje na wodzy. Dotyczy to w tym samym stopniu pozytywnych, jak i negatywnych emocji. Kobiety wiedzą, że umiejętność panowania nad sobą świadczy o sile charakteru.

2. Dystans

Dżentelmen nie brata się z każdym, wręcz przeciwnie – wygląda jakby niełatwo było zdobyć jego przyjaźń. To znana psychologiczna reguła niedostępności: to, co trudno dostępne, wydaje się atrakcyjniejsze.

MH Rada: Okaż, że się o nią troszczysz. To zawsze robi na kobietach wrażenie.

REKLAMA

Wakacyjny seks

3. Uprzejmość

Tu się zawierają wszystkie gesty i słowa świadczące o dobrym wychowaniu – przepraszam, dziękuję, otwieranie drzwi, ustępowanie miejsca itp. Wiadomo. Ale najistotniejsze jest to, że dżentelmen tak samo szarmancko odnosi się do wszystkich ludzi – do swojej mamy i do babci klozetowej. Do tych ważnych i tych, których nigdy w życiu już nie spotka.

4. Dyskrecja

Choćby Twoje życie było serią przygód godnych Jamesa Bonda, a Twoi znajomi stanowili kopalnię anegdot, dziel się tym bardzo niechętnie. Naprawdę lepsze wrażenie zrobisz, kiedy dasz odczuć rozmówcy lub rozmówczyni, że to jej historie są fascynujące.

5. Hojność

Dżentelmen nie jest ostentacyjnie rozrzutny, bo dżentelmen nie robi nic na pokaz. Ale nigdy nie jest sknerą. Potrafi być hojny dla potrzebujących. Daje napiwki. Jest dla niego oczywiste, że jak zaprasza, to płaci. Umie zrobić prezent w taki sposób, żeby osoba obdarowana nie czuła się niekomfortowo.

Komentarze

 (8)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij