5 cech faceta, którego chcą kobiety

Zobacz, jak sprawić, żeby ta kobieta zobaczyła w Tobie okazję, której absolutnie nie można zmarnować.

| Data aktualizacji: 2021-09-27
seksowna dziewczyna fot. Shutterstock
fot. Shutterstock
Dlaczego brylanty są takie cenne? Bo są rzadkie. Dlatego kobiety cenią w mężczyznach cechy, które nie występują powszechnie. Oczywiście bardzo pomaga, kiedy rodzisz się w brytyjskiej rodzinie królewskiej, a do tego natura wyposażyła Cię w pierwszorzędne geny.

REKLAMA

Ale i bez tego spokojnie możesz zająć punktowane miejsce w rankingu. Klasa, dobre maniery to jest to, co zawsze będzie w cenie. Jak jej pokazać, że trafiła na dżentelmena?

1. Opanowanie

W badaniach dotyczących pierwszego wrażenia okazało się, że kobietom najatrakcyjniejsi wydają się faceci, którzy potrafią utrzymywać emocje na wodzy. Dotyczy to w tym samym stopniu pozytywnych, jak i negatywnych emocji. Kobiety wiedzą, że umiejętność panowania nad sobą świadczy o sile charakteru.

2. Dystans

Dżentelmen nie brata się z każdym, wręcz przeciwnie – wygląda jakby niełatwo było zdobyć jego przyjaźń. To znana psychologiczna reguła niedostępności: to, co trudno dostępne, wydaje się atrakcyjniejsze.

MH Rada: Okaż, że się o nią troszczysz. To zawsze robi na kobietach wrażenie.

REKLAMA

REKLAMA

Wakacyjny seks shutterstock.com

3. Uprzejmość

Tu się zawierają wszystkie gesty i słowa świadczące o dobrym wychowaniu – przepraszam, dziękuję, otwieranie drzwi, ustępowanie miejsca itp. Wiadomo. Ale najistotniejsze jest to, że dżentelmen tak samo szarmancko odnosi się do wszystkich ludzi – do swojej mamy i do babci klozetowej. Do tych ważnych i tych, których nigdy w życiu już nie spotka.

REKLAMA

4. Dyskrecja

Choćby Twoje życie było serią przygód godnych Jamesa Bonda, a Twoi znajomi stanowili kopalnię anegdot, dziel się tym bardzo niechętnie. Naprawdę lepsze wrażenie zrobisz, kiedy dasz odczuć rozmówcy lub rozmówczyni, że to jej historie są fascynujące.

5. Hojność

Dżentelmen nie jest ostentacyjnie rozrzutny, bo dżentelmen nie robi nic na pokaz. Ale nigdy nie jest sknerą. Potrafi być hojny dla potrzebujących. Daje napiwki. Jest dla niego oczywiste, że jak zaprasza, to płaci. Umie zrobić prezent w taki sposób, żeby osoba obdarowana nie czuła się niekomfortowo.

Zobacz również:
Proteinowe batony, proteinowe jogurty, proteinowe serki, proteinowe ciasteczka, a teraz nawet proteinowa woda. Producenci prześcigają się w dodawaniu białka do kolejnych produktów. Czasami ma to większy sens, czasami mniejszy, ale ta woda trochę przelała u nas czarę goryczy.  
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA