4 pozycje stymulujące łechtaczkę [Sex Coach radzi]

Łechtaczka to prawdziwe centrum  kobiecej rozkoszy. Traktuj ją jak  królową, a odwdzięczy się długim, szczęśliwym i głośnym panowaniem  w Waszej sypialni.  

clitoris, łechtaczka shutterstock.com

Seks bez orgazmu jest jak mecz bez bramek. Niby przyjemnie, ale czegoś brakuje. Nam o rozkosz łatwo, ale naszym partnerkom już niekoniecznie. „Wiele wskazuje na to, że kobiety w zdecydowanej większości łatwiej szczytują, gdy podczas stosunku odpowiednio stymulowana jest łechtaczka. Dużo kobiet przyznaje, że ma problem z osiągnięciem orgazmu z punktu G lub w ogóle go nie doświadczyła. Skupienie się na łechtaczce jest wówczas najprostszą drogą do satysfakcjonującego zbliżenia.” – wyjaśnia Justyna Płonka, sex coach i właścicielka salonu Erotic-Med.

REKLAMA

ZOBACZ: 4 pozycje, których nie lubią kobiety

„Dlatego też warto pamiętać, że niektóre pozycje seksualne pozwalają na jej bardziej efektywną stymulację, i wybierać te, które sprawią kobiecie maksimum przyjemności” – dodaje ekspertka w tej jakże kluczowej dziedzinie życia.

Sex Coach radzi

W seksie niby każdy facet jest ekspertem, ale czasem lepiej posłuchać tych prawdziwych.

Łyżeczki

„To pozycja, która nie tylko pozwala na dowolny poziom bliskości, ale również pozwala mężczyźnie pieścić każdy fragment ciała partnerki: szyję, kark, piersi, brzuch, uda oraz kluczową łechtaczkę”  – zaznacza sex coach Justyna Płonka.

Kwiat lotosu

„W tej pozycji mężczyzna siada z ugiętymi nogami, a kobieta siada na nim, krzyżując nogi na jego biodrach. Partnerzy zwróceni są do siebie twarzami, co daje niesamowite poczucie bliskości i intymności"  – zapewnia ekspertka.

Odwrócona kowbojka

„Podobnie jak w pozycji na jeźdźca to kobieta kontroluje tempo, intensywność pchnięć oraz kąt penetracji. W ten sposób nie tylko może wybrać pozycję najdogodniejszą do stymulacji punktu G, ale również oboje możecie swobodnie pieścić łechtaczkę”.

Nożyce

„Kobieta kładzie się na plecach, a mężczyzna klęka między jej uniesionymi, rozłożonymi nogami. To Ty decydujesz o głębokości i tempie penetracji. Pozycja ta oferuje obojgu partnerom niesamowite wrażenia wzrokowe, ale też pozwala na swobodny dostęp  do łechtaczki”.

REKLAMA