[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

4 pozycje seksualne, których nie lubią kobiety

Oto rzut oka na zestawienie pozycji seksualnych, które według kobiet dobrze wyglądają jedynie na ekranach filmów akcji - ostrej akcji. 

Pozycje seksualne Dla kobiet udany seks oznacza połączenie rozkoszy i relaksu. Jedno nie funkcjonuje bez drugiego.
Zdradzimy Ci pewien sekret – kobiety lubią seks nie mniej niż mężczyźni. Tak właściwie to kochamy seks i uwielbiamy erotyczną kreatywność. I nie mamy tu na myśli porzucenia od czasu do czasu starego poczciwego misjonarza na rzecz pieska. Z wielka przyjemnością próbujemy nowych pozycji, kątów i układów. Byle tylko sprawiało nam to przyjemność.

Ale… no właśnie. Wiemy, że edukacja seksualna w Polsce poniosła totalną klęskę i wielu facetów wyobrażenia na temat udanego seksu wyniosła z Czerwonej Tuby, ale to nie do końca tak działa. Kobiety (zazwyczaj) nie są wykonane z gumy, nie lubimy przesadnej łóżkowej akrobatyki i nie chcemy wykonywać pewnych rzeczy tylko dlatego, że całkiem nieźle i podniecająco wyglądają na ekranie komputera, gdy w Twojej przeglądarce króluje tryb incognito. Ale przejdźmy do konkretów, bo istnieje lista – krótka na szczęście – pozycji, do których żywimy szczególną niechęć.

REKLAMA

1. 69

To jedna z tych pozycji, które tylko wyglądają dobrze. Tu jednak ich zalety się kończą. Pewnie w Twojej głowie pojawi się teraz wielkie i podyktowane oburzeniem pytanie „Dlaczego!?”. Już tłumaczymy. Seks oralny powinien pozwolić osobie obdarowywanej na spokojne zamknięcie oczu i oddanie się błogiej rozkoszy. Tak po prostu. Bez dodatkowych bodźców. Bo dla kobiet rozkosz i relaks to właściwie pojęcia tożsame. I żeby nie było – nie mamy nic przeciwko wzajemnym pieszczotom. Ale możesz to rozegrać turowo – jak w Heroes III.

2. Na stojąco

Oczywiście jest wiele pozycji na stojąco, ale my piszemy o tej konkretnej, gdy kobieta oplata nogami partnera na wysokości bioder, a ten podtrzymuje ją za pośladki. To Was podnieca? Serio? Jak w ogóle możecie utrzymać erekcję, podczas gdy tak naprawdę wykonujecie całkiem porządny trening nóg! Możecie się wówczas w ogóle skupić na czymś innym niż utrzymanie nas jak najdłużej w powietrzu? Jeśli to próba zaimponowania nam, to wolimy podziwiać męską siłę w nieco innych okolicznościach.

3. Odwrócona kowbojka

No tak. Sytuacja idealna dla każdego faceta. Leżysz sobie z rękoma założonymi za głowę i podziwiasz seksowne pośladki partnerki, podczas gdy ona niestrudzenie daje Ci powody do mruczenia. I nie chodzi o to, że mamy coś przeciwko naszej aktywności. Ba! Większość kobiet uwielbia być na górze, ale odwrócona kowbojka zabija prawie wszystkie zalety takiej konfiguracji. Penis wchodzi pod niewygodnym kątem – nie stymuluje łechtaczki ani punktu G, za to łatwo może się wyślizgnąć. W skrócie: to opcja na chwilę, z dedykacją dla Was.

4. Nogi za głową

Kolejna pozycja, która dobrze wygląda na pornosach, bo eksponuje miejsca, gdzie kamera często robi zbliżenia. W prawdziwym życiu kobiety rzadko lubią być zginane w pół. To Cię nie przekonuje? Gdy Ty w pocie czoła wykonujesz kolejne pchnięcia, jej łechtaczka usycha z tęsknoty. Dosłownie. Jeśli zestawisz to z faktem, że tylko 30% kobiet potrafi osiągnąć orgazm pochwowy, masz jak na dłoni swoje szanse na usatysfakcjonowanie partnerki. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij