[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

4 gatunki kobiet na plaży

Plaża, słońce, wakacje, czyli okres wielkich polowań rozpoczęty. Zanim jednak zaczniesz nagonkę, sprawdź, czy sam nie jesteś jej celem. Możesz oszczędzić sporo czasu.

plaża, seks, podryw Czytelniczka, wyzwolona, a może usportowiona? Plaża pełna jest wyzwań.
Plaża, słońce, wakacje, czyli okres wielkich polowań rozpoczęty. Zanim jednak zaczniesz nagonkę, sprawdź, czy sam nie jesteś jej celem. Możesz oszczędzić sporo czasu. Życie jest piękne Najpiękniejsze w tej plażowej sarabandzie hormonów jest niedopowiedzenie, kto tak naprawdę jest myśliwym, a kto zwierzyną. Osobniki samotne z obu zainteresowanych grup, pod pretekstem opalania się, kąpania, leżakowania i tym podobnych wybiegów, udają się na plażę wyłącznie w jednym celu – poznać kogoś interesującego.

Przeczytaj też: 25 zasad podrywu w klubie

REKLAMA

Oczywiście, udany podryw może mieć także miejsce w zgoła innych okolicznościach, ale tylko ślepy nie doceni różnicy między plażą a wysokogórską wspinaczką. Tu pani ze sznurkiem między pośladkami, tam pani z dwudziestometrowym sznurem na ramionach, tu śmiech, zabawa i flirt, tam krew, pot i łzy. Brrr... Ponieważ, jak ustaliliśmy, plaża jest terenem wzajemnych polowań, a osobniki płci przeciwnej tylko udają inne zainteresowania, spróbujmy rozejrzeć się dookoła. Oto niektóre najczęściej występujące plażowe gatunki, jak najbardziej nie pod ochroną. A więc, do dzieła!

Gatunek - Matka i młode

Przedział wiekowy to 18-30 lat. Starsze egzemplarze też istnieją, ale dzieci są podchowane, zarozumiałe i trudniejsze w podejściu. Gatunek chętnie kompensujący sobie rozrywkami trudy macierzyństwa.

Występowanie

Przy skupiskach dzieci (na placach zabaw, piaskownicach i basenowych brodzikach). W dyskotekach pojawiają się wieczorem, kiedy dziecko śpi. Koło pół- nocy muszą zwolnić opiekunkę. Na plaży zwrócone twarzą w kierunku wody.

Nagonka

Tu droga do celu prowadzi przez dziecko. Komplementujemy je, ale z umiarem. O chłopcu mówimy: „Rzadko chłopak w tym wieku ma taką koordynację ruchową. Wiem coś o tym, bo uprawiam sport”. Na 100% padnie pytanie o dyscyplinę, co ułatwi dalszą konwersację. O dziewczynce mówimy: „Zadziwiające, ile w tej małej jest urody i wdzięku. Powinni was pokazywać razem jako dowód na prawo dziedziczenia i siłę genetyki”.

Gatunek - Usportowiona

Dobrze czuje się w każdej dyscyplinie. Chętnie otacza się męskim towarzystwem, z którym rywalizuje nie tylko w sporcie. Nie lubi być traktowana ulgowo. Po wielu krótkotrwałych związkach ma nieustającą ochotę na następne.

Występowanie

Boiska do siatkówki, wypożyczalnie sprzętu sportowego, obozy surfingowe, kursy nurkowania, ścianki wspinaczkowe itp. Nie występuje w postaci samotnej – pija piwo z kumplami od bungee, a na plaży gra w nogę na bramce.

Nagonka

Zapytaj, czy możesz wziąć udział w grze. Najpierw warto, dla rozgrzewki, zrobić 200 pompek lub przepłynąć wpław Zatokę Pucką. Gdy przeczuwasz katastrofę, usiądź za jej bramką i kartkuj „Wojnę peloponeską”. Jest szansa, że ją zaciekawisz, o ile ścierpisz uwagi jej wysportowanych kolegów.

Gatunek – Czytelniczka

Istnieje odmiana pospolita (Czytelnicus vulgaris) i ekskluzywna (Czytelnicus superioris). Ta pierwsza ma na kocu „Twoje Imperium”, „Blaski i Cienie”, druga – „Vivę”, „Cosmopolitana” lub „Twój Styl”. Zdarzają się też osobniki czytające książki.

Występowanie

Powszechne i stadne; odmiana książkowa trzyma się nieco na uboczu, choć nie na tyle, aby nie można było dostrzec tytułu na okładce. Oprócz koców i leżaków, zasiedlają też kawiarniane ogródki.

Nagonka

Odmiana książkowa dobrze przyjmie słowa „Słyszałem o tej książce, ale nie miałem okazji przeczytać. Warto?” Nawet jeśli spławi cię krótkim tak lub nie, wykorzystaj otwartość pytania i ciągnij dalej. Fakt, że zależy ci na jej opinii, zrobi dobre wrażenie. Odmianę ekskluzywną zagaić można tekstem: „Pożyczysz mi swój magazyn, jak skończysz czytać?” Odmianę pospolitą podchodzimy, prosząc o przypilnowanie koca podczas kąpieli – potem już samo poleci.

Gatunek – Wyzwolona

Odmiana coraz częściej spotykana. Nie daj się zwieść toplessowi – u nas jest to bardziej demonstracja niż przejaw naturalności. Wyzwolona komunikuje, że biust to taka sama część ciała, jak np. stopa. I tak samo potraktuje twego penisa.

Występowanie

Plaże naturystów, plaże za granicą i wydmy. Życie towarzyskie prowadzi w alternatywnych klubach i modnych restauracjach z sushi – wszędzie, gdzie można wygłosić kilka opinii. Rzadko samotna, ponieważ potrzebuje słuchacza.

Nagonka

Uważa, że to ona jest polującym, więc tym lepiej dla nas. Problemem jest fakt, że idąc do łóżka w zasadzie bez oporów, robi to z facetami, którzy, jak twierdzi, mają w sobie „coś”. Rzecz w tym, że raz jest to filolog klasyczny, a innym razem zapaśnik wagi ciężkiej – kryteria selekcji są nieostre i można się nie za- łapać. Należy trzymać rękę na pulsie, być w gotowości bojowej i czekać na swoją kolej.

Komentarze

 (8)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij