30 sekretów, których ona nigdy Ci nie wyjawi

Czasem sądzimy, że znamy kobiety, ale nic bardziej błędnego. Ich tajemnic jest więcej, niż ziaren piasku na pustyni. MH odkrywa nagą, podniecającą prawdę m.in. o jej orgazmie, zazdrości w związku, waszych kłótniach oraz o tym, dlaczego ona nie znosi Twoich koleżanek.

| Data aktualizacji: 2021-10-08
kobieta, cisza, seks 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Kobieta, która co noc zasypia i budzi się przy Tobie, wydaje się taka bliska, bezpieczna i przewidywalna. Znasz jej nawyki, śmieszne przyzwyczajenia, umiesz ją rozbroić albo rozśmieszyć. Wiesz, że nie przepada za Twoją matką i że namiętnie ogląda serial „Na dobre i na złe", chociaż się tego wypiera w towarzystwie, zauważyłeś, że po kryjomu czytuje najgorsze brukowce poświęcone plotkom z życia gwiazd. Wydaje Ci się, że niczym nie może Cię zaskoczyć.

REKLAMA

Mylisz się. Ona może oddać Ci ciało i duszę, możesz być największą miłością jej życia, może chcieć mieć z Tobą szóstkę dzieci, ale nie licz na to, że kiedykolwiek poznasz ją do końca. Zdziwiłbyś się, ile rzeczy ona przed Tobą ukrywa. I nie chodzi tu o zdrady, jak mógłbyś przypuszczać. Nasz szpieg w krainie kobiet odkrywa nam tajemniczy świat, do którego normalnie nie miałbyś dostępu.

1. Moja najlepsza przyjaciółka wie o Tobie wszystko

Wie ile zarabiasz, kim była Twoja poprzednia dziewczyna i jak się potwornie wygłupiłeś na imieninach swojego szefa. Uwaga! Ona wie również, jakim jesteś kochankiem i czy natura hojnie Cię wyposażyła. O ile oczywiście jest się czym pochwalić. Bo jeśli nie, wtedy rzeczywistość zostaje nieco podkolorowana. W końcu chodzi o to, żeby przyjaciółka trochę zazdrościła, a nie współczuła, prawda?

Jeżeli czasem wydaje Ci się, że moja przyjaciółka patrzy na Ciebie z tajemniczym uśmiechem i wygląda jakby coś oTobie wiedziała, to wiedz, kochany, że to nie złudzenie. Ona naprawdę wie. I nigdy, przenigdy nie próbuj z nią flirtować.Dowiem się wszystkiego najpóźniej następnego dnia.

2. Jestem potwornie zazdrosna o Twoją przeszłość

Chciałabym wiedzieć wszystko, z najdrobniejszymi szczegółami, o Twoich byłych. Z drugiej strony, gdy zaczynasz opowiadać o Londynie, dostaję szału, bo byłeś tam z Karoliną. Pod Twoją nieobecność oglądam Twoje zdjęcia z czasów, kiedy się jeszcze nie znaliśmy. Patrzę na dziewczyny, które Ci towarzyszą, i porównuję się z nimi. Zastanawiam się, jak do nich mówiłeś, jak je obejmowałeś, całowałeś, czy robiłeś to tak samo, jak ze mną. Czy jest między nami coś wyjątkowego.

Nie wiem, czemu się tym katuję, ale nie mogę się powstrzymać. Powiedz mi czasem, że tamto już nic dla Ciebie nie znaczy. Nawet jakbyś miał skłamać, to co Ci szkodzi...

3. Dziesiątki razy wyobrażałam sobie seks z Tobą

Na długo, zanim to nastąpiło. Czekałam na naszą pierwszą noc, ale strasznie się bałam, że będzie gorzej niż w mojej wyobraźni. Ale było nieźle.

REKLAMA

REKLAMA

kobieta, cisza, seks 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

4. Kiedy się w Tobie zakochałam, kompletnie straciłam apetyt

Normalnie jadam znacznie więcej, powiedzmy sobie szczerze - o wiele za dużo. Zanim Cię poznałam, byłam o 7 kg cięższa. Na szczęście tego nie pamiętasz.

REKLAMA

5. Pamiętasz, jak na pierwszych randkach upierałam się, że zapłacę za siebie?

Gdybyś mi wtedy na to pozwolił, straciłbyś wiele w moich oczach.

6. Przechowuję wszystkie maile, które dostałam od Ciebie

Te na początku naszej znajomości. W dodatku pokazywałam je po wielekroć wszystkim moim przyjaciółkom. Tak bym chciała, żebyś od czasu do czasu, na przykład raz dziennie,wysłał do mnie podobny.

7. Flirtowałam z Twoim najlepszym kumplem

Wiem, wiem, ale to było zaraz na początku naszej znajomości. Chciałam po prostu, żebyś zobaczył, jakie mam powodzenie. I żeby Twój kumpel przekonał Cię, jaka jestem świetna.

8. Płakałam całą noc po naszej pierwszej poważnej kłótni

Powiedziałam chłodno coś w rodzaju, że do siebie nie pasujemy i wyszłam. Chciałam od razu zadzwonić i odkręcać wszystko, ale ambicja mi nie pozwalała.

9. Tak naprawdę, to wcale nie jestem taka poukładana

Nie wiem dlaczego tak jest, ale staram się przy Tobie wyglądać jak kobieta, która ma wszystko pod kontrolą. Jednak całą prawdę o mnie zdradza wnętrze mojej torebki.

REKLAMA

kobieta, cisza, seks 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

10. Pilnie Cię obserwuję przez cały czas, chcę wiedzieć o Tobie jak najwięcej

Zastanawiam się, co sobie kombinujesz, kiedy masz taką minę albo inną. Stąd te wszystkie moje pytania: „O czym myślisz, kochanie? "Dobra, sama wiem, że to głupie, ale skoro mi nie mówisz, to jak mam się dowiedzieć?

REKLAMA

11. Uwielbiam patrzeć rano, jak się golisz albo wiążesz krawat

Jesteś wtedy taki męski i podniecający. Niby mój, ale już jedną nogą w tym swoim zawodowym świecie.

12. Przeglądam czasem Twoje SMS-y

Nie to że Ci nie ufam, ale wiesz, licho nie śpi. Robię to z jednego powodu: wydaje mi się, że skoro jesteś dla mnie tak atrakcyjny, zapewne lecą na Ciebie wszystkie kobiety.

13. Od czasu do czasu prowokuję Twoją zazdrość

Przecież gdybym naprawdę flirtowała z kolegą z biura, musiałabym być idiotką, żeby Ci o tym opowiadać. Ale nie za bardzo lubię, jak myślisz, że już się nie musisz starać.

14. Wydaję znacznie więcej niż myślisz na kosmetyki i ciuchy

Nawet nie chciałbyś wiedzieć, ile. I dla własnego zdrowia psychicznego i trwałości naszego związku nie próbuj się tego dowiedzieć.

15. Doskonale wiem, że zaglądasz na strony erotyczne

Tylko nie rozumiem, czemu tak starannie ukrywasz to przede mną?

REKLAMA

REKLAMA

kobieta, cisza, seks 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

16. Podczas naszych pierwszych wspólnych nocy nie miałam orgazmu

Po prostu musiałam się z Tobą oswoić i poczuć, że naprawdę Ci się podobam.

REKLAMA

17. Nie do końca podzielam Twoje zachwyty nad moim ciałem

Sama chętnie bym poprawiła to i owo.

18. Mój poprzedni chłopak też był niezły w łóżku

Ale wcale nie tęsknię za nim. No, może czasami, jak się z Tobą pokłócę.

19. Nie lubię pantoflarzy

Ale chciałabym być absolutnym i bezkonkurencyjnym centrum Twojego świata.

20. Ty jesteś centrum mojego świata

Chyba nie masz co do tego wątpliwości?

21. Kiedy Ci mówię, że będę za 15 minut

To oznacza, że za 15, no góra 20 minut wyjdę z domu, wsiądę do taksówki i pojadę najszybciej, jak mogę, na spotkanie z Tobą.

22. Nie lubię tych Twoich fajnych kumpelek ze studiów

Nie widzisz tego, bo jesteś ślepy, jak każdy facet, ale one mnie wciąż oceniają. Ja to wiem.

23. Nie znoszę wycieczek rowerowych

Zamiast tego drogiego roweru górskiego, który mi kupiłeś, wolałabym coś znacznie bardziej kobiecego.

REKLAMA

James Peragine 2010/shutterstock.com
fot. James Peragine 2010/shutterstock.com

24. Twój gust, jeżeli chodzi o damską garderobę czy torebki, znacznie odbiega od mojego

Doceniam Twoje chęci, ale mógłbyś się ze mną skonsultować, co? I słuchaj uważnie, co mówię, kiedy jesteśmy na zakupach. Często mówię wprost, co mi się podoba, a co nie, licząc, że najdalej za kilka dni dostanę tę sukienkę albo bluzkę od Ciebie w prezencie.

REKLAMA

25. Mógłbyś trochę schudnąć

Nie wiem, jak ci to powiedzieć, ale brzuch Ci urósł.

26. Na szkolnej studniówce nikt mnie nie poprosił do tańca

Byłam wtedy grubym kujonem i dlatego nigdzie nie znajdziesz moich zdjęć z liceum. Moja obecna pewność siebie to maska, bo ja się w środku cały czas czuję nieatrakcyjnym potworkiem. Dlatego nigdy nie dość mi zapewnień z Twojej strony.

27. Gra wstępna to nie jest to, co się robi tylko w pierwszym miesiącu znajomości

Zapamiętaj to sobie raz na zawsze!

28. Czasem wstyd mi za ciebie

Mógłbyś już zapamiętać nazwiska znanych reżyserów. A Twoja ulubiona anegdota, którą opowiadasz zawsze na imprezach, nikogo od dawna nie śmieszy.

29. Nie musisz być zawsze taki grzeczny w seksie

Ja już naprawdę dojrzałam do ostrzejszych zabaw. I lubię czasem dostać klapsa i poświntuszyć.

30. Nie pytaj mnie wiecznie, na co mam ochotę

Mimo że sprawiam wrażenie kobiety silnej i świetnie radzącej sobie w życiu, marzę, żebyś czasami przejął kontrolę. Sam zdecyduj, co robimy w weekend, gdzie jedziemy na wakacje. Jeśli się z Tobą kłócę, to nie po to, żebyś wyglądał jak zbity pies, ale żebyś mi się postawił. Bądź bardziej stanowczy w łóżku. Spróbuj mnie zdominować, ja uwielbiam takie zabawy.

REKLAMA

REKLAMA