[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

11 powodów częstych kłótni w związkach

Czasem masz ochotę ją zamordować. Ale ona Ciebie też. Naukowcy z Luisville University w Kentucky na podstawie ankiet stworzyli listę najbardziej irytujących nawyków partnerów w związkach. Oto 11 najczęstrzych przyczyn wojen w związkach.

udany związek, szczęśliwy związek Nie chcesz w domu scen dramatycznych? To nie graj idioty.
Autor badań Michael Cunningham twierdzi, że powtarzalność tych zachowań może doprowadzić do reakcji przypominającej alergię. Reagujemy z siłą niewspółmierną do bodźca, który ją wywołał.

1. Opowiadanie na przyjęciach wymyślonych albo przekoloryzowanych historii.

REKLAMA

2. Zmuszanie partnera do wspólnego chodzenia na zakupy.

3. Rzucanie mokrych ręczników na podłogę.

4. Opowiadanie po raz setny i zaśmiewanie się z własnych dowcipów.

5. Przesadna pewność siebie.

6. Zabieranie zbyt wielu bagaży na wakacje.

7. Niezakładanie nowej rolki papieru toaletowego.

8. Używanie w miejscu publicznym dziecinnych, ośmieszających przezwisk.

9. Lęk przed horrorami u kobiet.

10. Narzekanie i krytykowanie ubioru partnera.

11. Zmiana ustawień w samochodowym radiu.

Przeczytaj też: Okiem kobiet - 8 docenianych męskich zachowań

MH 01-02/2008

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij