10 powodów, dla których one będą za Tobą szaleć

Każdy ma swój sposób na kobiety i każdy sądzi, że jego jest najlepszy. Fakt, że kobiety są zazwyczaj innego zdania, nie psuje nam dobrego samopoczucia, ale, na wszelki wypadek, przypominamy sytuacje, w których żywiej im biją serca i miękną kolana.

facet którego chcą kobiety rys. Tomasz Bereźnicki
rys. Tomasz Bereźnicki

1. Gdy będziesz wyglądał jak Jude Law

REKLAMA

Tu można się spierać, bo Brad Pitt czy Johny Deep też dają radę, ale jedno jest pewne: taki wygląd ułatwia sprawę. Żeby jednak nie ograniczać się tylko do wyglądu, powiedzmy sobie szczerze: najlepiej, po prostu, rzeczywiście być Judem Lawem. No dobra, albo Bradem Pittem. To nie tylko ułatwia sprawę, ale całkowicie ją załatwia. Farciarze, psiakrew!

2. Gdy będziesz szarmancki

W odwiecznej walce kobiety z płaszczem, krzesłem, drzwiami, parasolką, walizką, itp. trzeba stawać po stronie słabszego i podać pomocną dłoń. Nie daj sobie wmówić, że drobne gesty galanterii są staroświeckie i niemodne. W kobiecych oczach są warte majątek, pod warunkiem że wykonujesz je odruchowo i bez pretensji. Naturellement.

3. Gdy będziesz dyskretny

Człowiek, który potrafi trzymać język za zębami, jest zasłużenie oceniany jako ktoś, na kim zawsze i w każdej sytuacji można polegać. A kobiety lubią mieć poczucie bezpieczeństwa.

Nie mówiąc już o tym, że gdyby mężczyźni potrafili być bardziej dyskretni, a nie kłapali dziobem na lewo i prawo o swoich seksualnych podbojach, poziom żon zdradzających mężów podniósłby się do wysokości Tatr.

4. Gdy będziesz miał poczucie humoru

Wesołkom szczerzącym się bez sensu, opowiadaczom kawałów średnio śmiesznych, biesiadnym konferansjerom i innym rechocącym palantom od razu mówimy: nie, nie o takie poczucie humoru nam chodzi.

Najbardziej w cenie jest umiejętność patrzenia z dystansem na samego siebie, nawet gdy jest się obiektem tych żartów. A jak wiadomo, rozbawić kobietę, to w połowie ją zdobyć. W tej górnej połowie wprawdzie, ale to jest właściwy początek.

REKLAMA

REKLAMA

randka fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

5. Gdy będziesz interesujący

REKLAMA

Nie musisz być duszą towarzystwa, lwem salonowym, bawidamkiem i czarusiem. Wystarczy świadomość, że lepiej zginąć w pojedynku niż mieć opinię nudziarza. Nie skupiaj na siłę towarzyskiej uwagi na sobie: oszczędna narracja zmierzająca do nieuchronnej puenty – oto czego Ci trzeba.

Nie musisz szukać taniego poklasku i uznania: facet docenia się sam, a sprawdza w boju. I nie zaczynaj każdego zdania od "ja", albo "a mnie zdarzyła się lepsza historia".

MH Rada: JEJ satysfakcja w łóżku jest ważna, ale skup się czasem na sobie i tylko pokaż, że to właśnie ONA czyni Cię szczęśliwym.

6. Gdy będziesz pogodny

Pewnie, że ci posępni, zgorzkniali i bez złudzeń też mają swoje amatorki – równie zazwyczaj posępne, zgorzkniałe i bez złudzeń. Jednak pogodni faceci przyciągają pogodne dziewczyny, a te są fajniejsze. I świat z nimi jest fajniejszy. I seks zazwyczaj też.

7. Gdy będziesz sobą

Kobiety na kilometr wyczuwają pozerów, blagierów, strojących się w cudze piórka fałszywych sukinsynów. No, może nie wszystkie... Facet, który nie udaje, że jest kimś innym, który potrafi zdefiniować siebie i świat, jest zawsze wysoko notowany na erotycznej giełdzie.

A co w przypadku, gdy jesteś szambonurkiem, a wspaniale zdefiniowany świat pływa w fekaliach? Jeżeli nie widać tego na pierwszy rzut oka – kłam, chłopie, ile wlezie. Taka rada.

REKLAMA

pierwsze spotkanie fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

8. Gdy będziesz hojny

REKLAMA

Ale nie rozrzutny, bo wyjdziesz na pajaca i nuworysza ze słomą w butach. Nie afiszuj się pieniędzmi, nie popisuj biznesowymi kontraktami i nie wołaj do kelnera: "Hej, koleżko, pokaż, co tam macie najdroższego w karcie!".

Taki typ jest równie nie do wytrzymania co sknera i dusigrosz, tłumaczący swojej partnerce w restauracji, że nie ma sensu zamawiać kawy po obiedzie, bo przecież kawa jest w domu i tam zrobicie sobie lepszą.

9. Gdy wystąpisz w telewizji

No, niestety, przykro to mówić, ale to cholerna prawda. Żadnej sprawiedliwości! Człowiek ze skóry wyłazi, książki czyta, światem się interesuje, muzyką klasyczną katuje codziennie (o siłowni nie wspominając), a taki bęcwał jeden z drugim pokaże się kilka razy w jakimś durnowatym programie i klękajcie narody!

Dystrybucja dóbr wspólnych, do których bezsprzecznie należy płeć piękna, powinna być lepiej zoorganizowana i spełniać oczekiwania wszystkich obywateli. Pod tym hasłem będziemy w następnych wyborach kandydować do Sejmu. Już zaczynamy zbieranie podpisów.

10. Gdy będziesz okazywał jej zainteresowanie

Nie ma skuteczniejszego sposobu niż szczere zainteresowanie jej osobą, opiniami, które wygłasza, rzeczami, które lubi lub nie, problemami etc. – po prostu, nią samą.

Nie chodzi o to, by w co drugie jej zdanie wtrącać "niesamowite" albo "doprawdy, co za historia", tylko o otwartość, życzliwość i dobre wychowanie. Kiedy zadajesz pytanie, wysłuchaj odpowiedzi, kiedy siedzicie razem, nie oglądaj się za innymi babami i przestań w jej towarzystwie gadać przez tę cholerną komórkę. To taki program minimum.

MH Rada: Nie wierz w teorie, że istnieją prawdziwe i fałszywe komplementy. Istnieją tylko te dobre i powiedziane w dobrej chwili.

REKLAMA

REKLAMA