Redakcja

Katarzyna Dwornik
Katarzyna Dwornik
Redaktor

Artykuły autora

Ksiązki dla mężczyzny, Huellebecq Męskie sprawy 23 listopada 2022, 21:32

Co czytać w trudnych czasach

Dobrą odpowiedzią na trudne czasy zawsze jest szukanie przyjemności w małych rzeczach. Jedną z nich niech będzie wieczór z książką. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka interesujących propozycji i jedną praktyczną radę: nim włączysz lampkę, sprawdź, czy zmieniłeś żarówki na energooszczędne.

Waga w dół, odchudzanie Zdrowie 1 listopada 2022, 13:28

Jak szybko schudnąć? Trzy nowe metody. Co robić, a czego nie.

Tych, którzy chcą schudnąć szybko i skutecznie, nie brakuje. Nie brakuje także tych, którzy chcą im w tym pomóc lub zarobić na ich naiwności. Dlatego sprawdzamy, czy trzy nowe metody na zrzucanie wagi to hit czy raczej kit.

Gotowanie poprawia nastrój Dieta 28 października 2022, 00:31

Jak poprawić nastrój? Gotowaniem!

Jeśli chcesz szybko poprawić sobie nastrój, spróbuj coś ugotować. Badania sugerują, że czas spędzony w kuchni może być brakującym składnikiem w dążeniu do szczęśliwszego życia.

Pies w pracy Pieniądze 23 października 2022, 11:58

Pies w pracy

Czy przychodzenie do pracy z psem to dobry pomysł? Jakie są zalety, a jakie wady tego rozwiązania?

Żelazne rośliny Męskie sprawy 8 października 2022, 06:00

Żelazne rośliny – 5 doniczkowych propozycji dla początkujących

Mianem żelaznych nazywa się te rośliny, które wybaczają wiele błędów popełnianych przez początkujących rośliniarzy. Czy przetrwały na moim parapecie?

Jak pracują Polacy Pieniądze 5 października 2022, 11:39

Jaka praca jest dobra?

Kiedy zastanawiasz się, jaka praca będzie dla Ciebie dobra, weź pod uwagę nie tylko pensję, ale również to co będziesz robił i ile czasu Ci to zajmie.

diety głodowe, post przerywany Dieta 31 sierpnia 2022, 21:39

Diety głodowe – sprawdzamy 5 najpopularniejszych

Diety głodowe obrodziły ostatnio jak grzyby po deszczu. Jednak – jak to zwykle bywa – im popularniejsza dieta, tym większe ryzyko ściemy. Sprawdź nasz przewodnik po dietach głodówkowych, by oddzielić sprawdzone metody od pustych obietnic.

Zegarki lotnicze Styl 27 sierpnia 2022, 08:00

Zegarki lotnicze: historia, polecane modele

Tom Cruise w „Top Gun” wylansował modę na okulary aviatory, ale zegarki lotnicze mają znacznie dłuższą historię. Te precyzyjne narzędzia, łączące tradycję i nowoczesność, nie potrzebują hollywoodzkich gwiazd, by od lat stanowić obiekt pożądania.

dieta, trening, zdrowie Dieta 20 sierpnia 2022, 23:27

Dieta czy trening – co lepiej Ci się przysłuży?

Dieta i trening, trening i dieta. Każdy z tych elementów zdrowego stylu życia jest ważny, ale czy któryś ma priorytet? Czy nasz ekspert znajdzie coś, co przeważyłoby szalę zwycięstwa na którąś ze stron? Sprawdźmy, jak wygląda to w liczbach. 

Mgła umysłowa Zdrowie 14 sierpnia 2022, 06:00

Mgła umysłowa: objawy, przyczyny, jak sobie z nią poradzić

Szwankująca pamięć i koncentracja to już nie tylko problemy starszych osób. Skąd się bierze mgła umysłowa i jak z nią walczyć?

dzika kuchnia Dieta 12 sierpnia 2022, 14:43

Dzika kuchnia, czyli jadalne kwiaty, liście, łodygi i korzenie

Liście, kwiaty, owoce, łodygi i korzenie setek dzikich roślin można zjadać na wiele różnych sposobów. Żebyś nie czuł się zagubiony, przygotowaliśmy podstawowy pakiet informacji dla początkującego odkrywcy dzikiej kuchni.

Zegarki do nurkowania Styl 9 sierpnia 2022, 21:42

Zegarki do nurkowania – 6 świetnych modeli

Mimo, że niewielu z nas nurkuje, większość chciałaby mieć fajny zegarek do nurkowania. Nasze pasje nie mają tu bowiem większego znaczenia: stylowe zegarki do nurkowania radzą sobie równie dobrze nad, jak i pod wodą.