Redakcja

Joanna Górecka
Joanna Górecka
Redaktor

Artykuły autora

autoseksulany mężczyzna Zdrowie 23 listopada 2022, 21:43

Autoseksualny, czyli jaki?

Jesteś pewien, że znasz swoją orientację seksualną? A jak wielką frajdę sprawia Ci masturbacja? Seksuolodzy coraz częściej mówią, że autoseksualność to odrębna orientacja i trzeba ją uwzględnić w klasyfikacji.

Introwertyk na randce Męskie sprawy 12 listopada 2022, 16:14

Introwertyk na randce

Jeśli jesteś typowym introwertykiem i masz problem z wychodzeniem do ludzi, spróbuj skorzystać z naszych porad. Przyspieszony kurs randkowania dla introwertyków.

otwarte związki, poliamoria Związki 6 października 2022, 22:56

Otwarte związki – w tę stronę ewoluują relacje?

Otwarte związki, poligamia, poliamoria. nazw jest wiele, ale idea podobna. Czy relacje z wieloma partnerkami/partnerami w tym samym czasie i za ich zgodą są niemoralne? A może to doskonała realizacja idei, że nie można posiadać drugiego człowieka na wyłączność?

żółte paznokcie Zdrowie 3 września 2022, 20:22

Żółte paznokcie u nóg - o czym świadczą?

Twoje paznokcie mogą wiele powiedzieć o ogólnym stanie zdrowia. Przebarwienia, osłabienie i uniesione paznokcie wskazują na różne choroby, które mogą być wynikiem zmiany zarówno w obrębie stopy, jak i całego organizmu. Ale zanim skonsultujesz się z lekarzem, przeczytaj, co może być tego przyczyną.

związki, partnerstwo, uwodzenie Związki 27 sierpnia 2022, 20:26

Jak poznać kobietę? [Uwodzenie po partnersku]

Jak i gdzie poznać kobietę? Jeśli wydaje Ci się, że wyczerpałeś już wszystkie sposoby i wciąż nie możesz poznać żadnej osoby, która by Cię zainteresowała na dłużej, pokażemy Ci, że przed Tobą jest jeszcze mnóstwo możliwości. U nie będzie tu ani słowa o tanim uwodzeniu. 

choroba wdowia Zdrowie 25 czerwca 2022, 12:33

Co to jest choroba wdowia, czyli zespół Kehrera

Choroba wdowia, inaczej zwana zespołem Kehrera dotyka głownie kobiety. Nie jest to w rzeczywistości choroba, ale raczej zespół objawów będących skutkiem niezaspokojonych potrzeb seksualnych.

seks ankieta Związki 5 maja 2022, 09:48

Jak wygląda seks czytelników Men's Health? Wyniki ankiety

Czy w tych trudnych czasach w ogóle wypada pytać o seks? Ależ oczywiście że tak: najlepszy dowód, że nasza ankieta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i wzięło w niej udział kilka tysięcy badanych. A temat jest ważny, bo trudne czasy przeminą, a miłość zostanie.

orgazm, seks Związki 25 września 2021, 19:22

Naukowy punkt widzenia na orgazm

Orgazmy dostaliśmy od matki Natury, aby wynagrodzić nam wszystkie trudy związane z podtrzymywaniem gatunku. Potężny zastrzyk mózgowych chemikaliów, uwalnianych podczas seksu, to jedna z największych przyjemności w życiu. Ale nauka o orgazmie kryje w sobie jeszcze wiele niespodzianek.

Ewolucyjny pesymizm - jak sobie z tym radzić? Męskie sprawy 5 kwietnia 2020, 12:19

Ewolucyjny pesymizm - jak sobie z tym radzić?

Wypróbuj te strategie polecane przez prof. Roya Baumeistera, profesor psychologii społecznej na Uniwersytecie Stanowym Florydy, aby wykorzystać ewolucyjny pesymizm człowieka na swoją korzyść.

Ewolucyjny pesymizm - dlaczego jesteśmy nastawieni  do wszystkiego negatywnie? Męskie sprawy 5 kwietnia 2020, 11:05

Ewolucyjny pesymizm - dlaczego jesteśmy nastawieni do wszystkiego negatywnie?

Właściwie to ewolucja zaprogramowała nas do bycia pesymistami. Ale przecież już nie musimy ślepo jej ulegać. Zobacz, jak oszukać wszechobecne "negatywne nastawienie" i podejmować decyzje w oparciu o racjonalne przesłanki.

uwodzenie Związki 25 listopada 2019, 14:06

Facet pożądany w XXI wieku - koniec ery macho?

Posłuchajcie, jak naszym zdaniem powinien wyglądać i zachowywać się facet, aby zrobić wrażenie na dzisiejszych wymagających kobietach.

Udany seks - jak długi powinien być? Związki 3 listopada 2019, 17:57

Udany seks - jak długi powinien być?

Jest pewnie wiele takich spraw, ale najbardziej zaskoczyły nas ostatnio badania, z których wynika, że prawie połowa mężczyzn nie wie dokładnie, co sprawia przyjemność ich partnerkom.