[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Redakcja

Beata Dżugaj
Beata Dżugaj
Redaktor

Artykuły autora

higiena Męskie sprawy 15 maja 2019, 09:02

Czy myjecie nogi pod prysznicem? 

W ostatnich dniach anglojęzyczny Twitter rozpaliła wielka debata na temat higieny. Zaczęo się niewinnie - oto niejaki Conor Arpwel zadał pytanie: Czy myjecie nogi pod prysznicem? I zrobiło sił gorąco. Ludzie podzielili się na grupę ortodoksyjnych wyznawców starannego codziennego szorowania nóg i paznokci u nóg. Najlepiej szczoteczką. Inni (albo może ci bardziej uczciwi) przekonywali, że o ile nie chodzisz boso do pracy, to nogi są w miarę czyste i wystarczy woda z mydłem, która spływa po nogach podczas brania prysznica.

sukces Męskie sprawy 4 kwietnia 2019, 14:24

Jak osiągnąć wszystko co chcesz

Możesz dostać lepszą pracę, wyższą pensję, lepsze oceny na egzaminach. Możesz poderwać świetną dziewczynę, panie w urzędach załatwią od ręki wszystkie sprawy, a ludzie będą chcieli się z tobą przyjaźnić. Kluczem do tego jest właściwa strategia.

seks Zdrowie 28 lutego 2019, 16:06

Seks, witaminy, trening - 6 patentów na więcej energii

Wkrocz w wiosnę z zastrzykiem nowej energii za pomocą tych 6 prostych patentów.

randka, uwodzenie Seks 11 lutego 2019, 15:51

Współczesne randkowanie - 5 nowych zasad

Zobacz, co działa na nowoczesne kobiety, i nie popełniaj starych błędów.

związek seriale Seks 25 stycznia 2019, 16:05

Udany związek - Netflix kluczem do sukcesu [badania]

Nowe badanie sugerują, że uzależnienie od seriali może przynieść Wam więcej korzyści niż do tej pory sądzono.

wygrywanie, przegrywanie Męskie sprawy 9 października 2018, 16:54

Zwycięzca czy ofiara? Sprawdź, kim jesteś

Ludzi można z grubsza podzielić na zwycięzców i ofiary. Zwycięzcy potrafią czerpać z życia satysfakcję, odnosić sukcesy i żyć tak jak chcą. Ofiary są wiecznie niezadowolone, narzekają na pracę, szefów, zdrowie, pogodę i politykę. A ty?

szczęście w życiu Męskie sprawy 9 października 2018, 16:41

Jak być nieszczęśliwy w życiu? 6 pewnych sposobów

Paul Watzlawick, profesor psychologii z amerykańskiego uniwersytetu Palo Alto, opisał zestaw przekonań, które nieuchronnie prowadzą do permanentnego niezadowolenia z życia. Zadziwiające, że ludzie są z nich zazwyczaj bardzo dumni, a nawet nadają im szlachetne nazwy.

pieniądze, związek, finanse Pieniądze 3 października 2018, 12:51

Pieniądze w związku - najważniejsze kwestie

Gdy nie wiadomo, o co chodzi, chodzi zazwyczaj o pieniądze. Ta stara prawda dotyczy również sporów partnerskich. Nie ma co udawać, że pieniądze nie są ważne i że liczy się tylko uczucie.

Ludzie w sali konferencyjnej Kariera 21 września 2018, 11:40

6 typów ludzi w korpo [Jak przetrwać w pracy]

Młodzi ludzie przychodzą do pracy z przekonaniem, że prawdziwa wartość, czyli oni, sama się obroni. Nie zdają sobie sprawy, że nasza skuteczność zawodowa jest tylko wypadkową rzeczywistych kompetencji i sztuki dyplomacji. Często z przewagą tej drugiej.

pantoflarz, związki, partnerstwo Seks 19 września 2018, 14:21

Jak powstaje pantoflarz [Studium męskiego upadku]

Czy wiecie, o jakim facecie my, kobiety, marzymy naprawdę? Otóż o facecie niezależnym, który się nie boi mówić tego, co myśli, potrafi podejmować decyzje i nie ucieka przed konsekwencjami. Rozwija się, zmienia, zaskakuje. Jest dla nas nieustannie fascynujący i zagadkowy.

babskie wyjścia Seks 3 września 2018, 16:31

Babskie wyjścia - co tam się dzieje? [Wywiad MH]

Kiedy wieczorem ona maluje się wyjątkowo starannie, perfumuje, wkłada najlepsze ciuchy i samotnie wybywa, bądź spokojny. Zapewne gdzieś w mieście umówiła się z przyjaciółkami.

ślub, monogoamia Seks 27 sierpnia 2018, 12:11

Czy monogamia ma sens?

Można się z tym kłócić, można udawać, że się tego nie zauważa, ale współczesny świat nie ceni już trwałości. Rzeczy, które nas otaczają, mają coraz krótszy termin przydatności do użytku. To samo dotyczy związków.

REKLAMA