[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Redakcja

Beata Dżugaj
Beata Dżugaj
Redaktor

Artykuły autora

rytm dobowy, kariera,produktywność Pieniądze 25 listopada 2019, 14:57

Rytm dobowy a skuteczność w życiu [Badania]

Kiedy najlepiej zabrać się do projektu, kiedy zrobić burzę mózgów, kiedy zmienić pracę i naprawiać związek? Nie szukaj odpowiedzi w szklanej kuli. Na te wszystkie pytania daje odpowiedź statystyka.

stres, wyścig szczurów, tempo życia Męskie sprawy 15 września 2019, 20:01

Życiowy wyścig szczurów - czy można się z niego wypisać?

Nie masz czasem ochoty powiedzieć całemu światu: Stop, ja wysiadam? Zamiast pędzić w nieznanym kierunku (albo po prostu w kółko), oddalić się w jakieś spokojne miejsce, poleżeć na trawie i pogapić się na chmury?

higiena Męskie sprawy 15 maja 2019, 09:02

Czy myjecie nogi pod prysznicem? 

W ostatnich dniach anglojęzyczny Twitter rozpaliła wielka debata na temat higieny. Zaczęo się niewinnie - oto niejaki Conor Arpwel zadał pytanie: Czy myjecie nogi pod prysznicem? I zrobiło sił gorąco. Ludzie podzielili się na grupę ortodoksyjnych wyznawców starannego codziennego szorowania nóg i paznokci u nóg. Najlepiej szczoteczką. Inni (albo może ci bardziej uczciwi) przekonywali, że o ile nie chodzisz boso do pracy, to nogi są w miarę czyste i wystarczy woda z mydłem, która spływa po nogach podczas brania prysznica.

sukces Męskie sprawy 4 kwietnia 2019, 14:24

Jak osiągnąć wszystko co chcesz

Możesz dostać lepszą pracę, wyższą pensję, lepsze oceny na egzaminach. Możesz poderwać świetną dziewczynę, panie w urzędach załatwią od ręki wszystkie sprawy, a ludzie będą chcieli się z tobą przyjaźnić. Kluczem do tego jest właściwa strategia.

seks Zdrowie 28 lutego 2019, 16:06

Seks, witaminy, trening - 6 patentów na więcej energii

Wkrocz w wiosnę z zastrzykiem nowej energii za pomocą tych 6 prostych patentów.

randka, uwodzenie Seks 11 lutego 2019, 15:51

Współczesne randkowanie - 5 nowych zasad

Zobacz, co działa na nowoczesne kobiety, i nie popełniaj starych błędów.

związek seriale Seks 25 stycznia 2019, 16:05

Udany związek - Netflix kluczem do sukcesu [badania]

Nowe badanie sugerują, że uzależnienie od seriali może przynieść Wam więcej korzyści niż do tej pory sądzono.

wygrywanie, przegrywanie Męskie sprawy 9 października 2018, 16:54

Zwycięzca czy ofiara? Sprawdź, kim jesteś

Ludzi można z grubsza podzielić na zwycięzców i ofiary. Zwycięzcy potrafią czerpać z życia satysfakcję, odnosić sukcesy i żyć tak jak chcą. Ofiary są wiecznie niezadowolone, narzekają na pracę, szefów, zdrowie, pogodę i politykę. A ty?

szczęście w życiu Męskie sprawy 9 października 2018, 16:41

Jak być nieszczęśliwy w życiu? 6 pewnych sposobów

Paul Watzlawick, profesor psychologii z amerykańskiego uniwersytetu Palo Alto, opisał zestaw przekonań, które nieuchronnie prowadzą do permanentnego niezadowolenia z życia. Zadziwiające, że ludzie są z nich zazwyczaj bardzo dumni, a nawet nadają im szlachetne nazwy.

pieniądze, związek, finanse Pieniądze 3 października 2018, 12:51

Pieniądze w związku - najważniejsze kwestie

Gdy nie wiadomo, o co chodzi, chodzi zazwyczaj o pieniądze. Ta stara prawda dotyczy również sporów partnerskich. Nie ma co udawać, że pieniądze nie są ważne i że liczy się tylko uczucie.

Ludzie w sali konferencyjnej Kariera 21 września 2018, 11:40

6 typów ludzi w korpo [Jak przetrwać w pracy]

Młodzi ludzie przychodzą do pracy z przekonaniem, że prawdziwa wartość, czyli oni, sama się obroni. Nie zdają sobie sprawy, że nasza skuteczność zawodowa jest tylko wypadkową rzeczywistych kompetencji i sztuki dyplomacji. Często z przewagą tej drugiej.

pantoflarz, związki, partnerstwo Seks 19 września 2018, 14:21

Jak powstaje pantoflarz [Studium męskiego upadku]

Czy wiecie, o jakim facecie my, kobiety, marzymy naprawdę? Otóż o facecie niezależnym, który się nie boi mówić tego, co myśli, potrafi podejmować decyzje i nie ucieka przed konsekwencjami. Rozwija się, zmienia, zaskakuje. Jest dla nas nieustannie fascynujący i zagadkowy.

REKLAMA