Redakcja

Beata Dżugaj
Beata Dżugaj
Redaktor

Artykuły autora

psy, spanie z psem, pies w łóżku Zdrowie 1 grudnia 2021, 15:08

Czy spanie z psem jest najlepszym suplementem dla ciała i psychiki?

Najnowsze badania potwierdzają to, co miłośnicy zwierząt wiedzą od dawna - psy powinny być zapisywane pacjentom na receptę. Ich obecność w naszym domu zmniejsza ryzyko tylu różnych chorób, że nie ma tu miejsca, żeby wszystkie wymienić.

kawa, kofeina Zdrowie 17 listopada 2021, 16:13

Dlaczego lubisz kawę? Odpowiadają za to Twoje geny

Jeśli nie wyobrażasz sobie poranka bez filiżanki kawy, to nie jest to tylko kwestia przyzwyczajenia. Za nasze upodobanie do kawy mogą odpowiadać geny, a nawet cechy osobowości.

gamofobia, związki Seks 10 listopada 2021, 15:52

Nie chcesz się związać na stałe? Możliwe, że cierpisz na gamofobię

Interesują Cię kobiety, nawet bardzo. Miałeś wiele związków, ale wszystkie kończyły się podobnie - ona oczekiwała od Ciebie czegoś, czego nie mogłeś jej dać - zaangażowania. I wtedy uciekałeś. Jeśli to jest Twoja historia, to prawdopodobnie cierpisz na gamofobię.

sukces, praca, kariera Męskie sprawy 20 października 2021, 16:23

Nigdy nie jest za późno, czyli jak osiągnąć sukces po 40

Bill Gates został najmłodszym miliarderem w historii w 1987 r., mając 31 lat, dwadzieścia lat później Mark Zuckerberg odebrał mu koronę mając 23 lata. Evan Spiegel, współzałożyciel i prezes Snapchata pierwszy miliard zarobił w wieku 25 lat. Nasz rodzimy Friz z Ekipy ma 23 lata i jest już milionerem. Słysząc takie historie mamy wrażenie, że dla nas jest już za późno, bo po trzydziestce nie mamy szans na sukces. Ale jest zupełnie odwrotnie.

Suple na sucho Fitness 18 października 2021, 16:50

Suple na sucho – nie rób tego w domu

Lekarze coraz częściej przestrzegają przed niebezpiecznym trendem zwanym dry scooping, który staje się popularny wśród bywalców siłowni oraz użytkowników TikToka.

Jak szybciej wytrzeźwieć Zdrowie 17 października 2021, 16:20

Jak szybko wytrzeźwieć? TOP 10 najlepszych sposobów.

W piątkowy wieczór w ferworze zabawy możemy nawet nie zauważyć, że mocno przegięliśmy. Orientujemy się dopiero po pewnym czasie, kiedy alkohol już się wchłonie, a my resztką zdrowego rozsądku uświadamiamy sobie, że rano mamy coś bardzo ważnego do załatwienia. A to już bardzo niedługo.

Gym zdrowia psychicznego Zdrowie 13 października 2021, 19:22

Nowy trend – gym zdrowia psychicznego

Dla wielu facetów sama myśl o wybraniu się do psychoterapeuty wydaje się przerażająca. Ale problemy nie chcą same mijać, domagają się uwagi. Wyobraź sobie takie miejsce, gdzie w małych grupach, pod okiem wykwalifikowanego trenera faceci mogą, bez obawy o bycie ocenianymi, ćwiczyć swoją sprawność psychiczną. Skorzystałbyś?

Dieta wysokotłuszczowa Dieta 11 października 2021, 11:38

Dieta wysokotłuszczowa może przyspieszać łysienie

Powiększające się zakola, albo coraz rzadsze włosy na czubku głowy, to koszmar wielu facetów, nawet tych młodych. Nic w tym dziwnego, gęste błyszczące włosy od wieków były symbolem męskości i młodości. Łysienie postrzegane jest jako coś, co należy maskować – lub, ostatnio, leczyć. Jednak co jakiś czas pojawiają się badania pozwalające mieć nadzieję, że rozwiązanie tego problemu jest tuż, tuż. 

Blink 182 Enema of the State Seks 11 października 2021, 10:56

Medfet – dlaczego niektórych kręcą erotyczne przebieranki w pacjenta i pielęgniarkę?

Eksperci od seksu zabierają nas w świat medycznego fetyszyzmu, czyli medfetu.

depresja Zdrowie 26 września 2021, 20:27

5 mitów na temat depresji

Depresja to dzisiaj słowo odmieniane na wszystkie sposoby. Wszystkim się wydaje, że wiedzą czym jest depresja, ale istnieje mnóstwo błędnych przekonań, które nie pozwalają rozpoznać depresji wtedy, kiedy rzeczywiście się pojawi.

body positivity Męskie sprawy 22 września 2021, 16:02

Dlaczego ruch body positivity nie dotyczy mężczyzn?

Kiedyś podstawowym męskim kompleksem był problem rozczarowującego penisa. Obecnie niska samoocena obejmuje coraz to większe obszary ciała i staje się poważnym problemem. Czy tak dzisiaj popularny ruch body positivity, nawołujący do akceptacji siebie bez względu na rozmiar  i wygląd, będzie w końcu dotyczył także mężczyzn?

narcyzm, narcyz Seks 19 września 2021, 17:06

Czy jesteś w związku z osobą narcystyczną?

Jeśli fala romantycznej ekscytacji opadła, a Ty łapiesz się na tym, że zaczynasz chodzić po polu minowym, to może to być czerwona flaga. Oto znaki ostrzegawcze, które sygnalizują, że utknąłeś w toksycznej relacji.

REKLAMA