REKLAMA

Redakcja

Beata Dżugaj
Beata Dżugaj
Redaktor

Artykuły autora

zdjęcia penisa, dic pic Seks 7 października 2020, 18:45

Zdjęcia penisa - co sądzą o tym kobiety?

46% naszych czytelników wysyłało kiedyś tzw. dick-pick, czyli fotkę swojego penisa. O ile 91% z nich zrobiło to w ramach uczciwej wymiany, to jednak zawsze pozostaje ta reszta, która nie potrafi tego kroku jakoś rozsądnie wytłumaczyć. No, cóż, nie wszystko co robimy w związku z penisami musi być rozsądne. Często nie jest. Bardzo często. Ale trend dick-pickowy istnieje i nie da się temu zaprzeczyć.

wakacje Zdrowie 25 czerwca 2020, 13:39

Jak poprawić formę na wakacje

Masz więcej wolnego czasu, który możesz wykorzystać nie tylko na błogie lenistwo. Wakacje to czas na regenerację. Dosłownie. Zobacz, jak pozbyć się stresu, nabrać energii, podnieść IQ, schudnąć, zmotywować się do działania i to wszystko w czasie nadchodzących wakacji.

rytm dobowy, kariera,produktywność Pieniądze 25 listopada 2019, 14:57

Rytm dobowy a skuteczność w życiu [Badania]

Kiedy najlepiej zabrać się do projektu, kiedy zrobić burzę mózgów, kiedy zmienić pracę i naprawiać związek? Nie szukaj odpowiedzi w szklanej kuli. Na te wszystkie pytania daje odpowiedź statystyka.

stres, wyścig szczurów, tempo życia Męskie sprawy 15 września 2019, 20:01

Życiowy wyścig szczurów - czy można się z niego wypisać?

Nie masz czasem ochoty powiedzieć całemu światu: Stop, ja wysiadam? Zamiast pędzić w nieznanym kierunku (albo po prostu w kółko), oddalić się w jakieś spokojne miejsce, poleżeć na trawie i pogapić się na chmury?

higiena Męskie sprawy 15 maja 2019, 09:02

Czy myjecie nogi pod prysznicem? 

W ostatnich dniach anglojęzyczny Twitter rozpaliła wielka debata na temat higieny. Zaczęo się niewinnie - oto niejaki Conor Arpwel zadał pytanie: Czy myjecie nogi pod prysznicem? I zrobiło sił gorąco. Ludzie podzielili się na grupę ortodoksyjnych wyznawców starannego codziennego szorowania nóg i paznokci u nóg. Najlepiej szczoteczką. Inni (albo może ci bardziej uczciwi) przekonywali, że o ile nie chodzisz boso do pracy, to nogi są w miarę czyste i wystarczy woda z mydłem, która spływa po nogach podczas brania prysznica.

sukces Męskie sprawy 4 kwietnia 2019, 14:24

Jak osiągnąć wszystko co chcesz

Możesz dostać lepszą pracę, wyższą pensję, lepsze oceny na egzaminach. Możesz poderwać świetną dziewczynę, panie w urzędach załatwią od ręki wszystkie sprawy, a ludzie będą chcieli się z tobą przyjaźnić. Kluczem do tego jest właściwa strategia.

seks Zdrowie 28 lutego 2019, 16:06

Seks, witaminy, trening - 6 patentów na więcej energii

Wkrocz w wiosnę z zastrzykiem nowej energii za pomocą tych 6 prostych patentów.

randka, uwodzenie Seks 11 lutego 2019, 15:51

Współczesne randkowanie - 5 nowych zasad

Zobacz, co działa na nowoczesne kobiety, i nie popełniaj starych błędów.

związek seriale Seks 25 stycznia 2019, 16:05

Udany związek - Netflix kluczem do sukcesu [badania]

Nowe badanie sugerują, że uzależnienie od seriali może przynieść Wam więcej korzyści niż do tej pory sądzono.

wygrywanie, przegrywanie Męskie sprawy 9 października 2018, 16:54

Zwycięzca czy ofiara? Sprawdź, kim jesteś

Ludzi można z grubsza podzielić na zwycięzców i ofiary. Zwycięzcy potrafią czerpać z życia satysfakcję, odnosić sukcesy i żyć tak jak chcą. Ofiary są wiecznie niezadowolone, narzekają na pracę, szefów, zdrowie, pogodę i politykę. A ty?

szczęście w życiu Męskie sprawy 9 października 2018, 16:41

Jak być nieszczęśliwy w życiu? 6 pewnych sposobów

Paul Watzlawick, profesor psychologii z amerykańskiego uniwersytetu Palo Alto, opisał zestaw przekonań, które nieuchronnie prowadzą do permanentnego niezadowolenia z życia. Zadziwiające, że ludzie są z nich zazwyczaj bardzo dumni, a nawet nadają im szlachetne nazwy.

pieniądze, związek, finanse Pieniądze 3 października 2018, 12:51

Pieniądze w związku - najważniejsze kwestie

Gdy nie wiadomo, o co chodzi, chodzi zazwyczaj o pieniądze. Ta stara prawda dotyczy również sporów partnerskich. Nie ma co udawać, że pieniądze nie są ważne i że liczy się tylko uczucie.

REKLAMA