[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Redakcja

Marek Szecht
Marek Szecht
Redaktor

Artykuły autora

ciąża, ojcostwo Męskie sprawy 29 kwietnia 2019, 12:57

Jej ciąża - przewodnik po 9 miesiącach oczekiwania

Nie planowaliście dziecka, ale stało się – po wspaniałych wakacjach, wspaniała nowina. Ona jest w ciąży, a ty będziesz ojcem. Niby nie dramat, ale czujesz się mocno niepewnie. Dlaczego teraz?! Niech to jasny szlag...

garnitur Męskie sprawy 31 stycznia 2019, 13:45

Wiek męski - 24 reguły i prawdy dojrzałości

Są problemy i sprawy w życiu, które zaczyna się rozumieć dopiero z upływem lat. Jest to wiedza nieprzekładalna dla młodszych i nie ma na to siły. Bez znaczenia jest też fakt, że prawda ta bywa często banalna, bo i tak zdobywanie dojrzałości przypomina odkrywanie lądów już dawno odkrytych. Oto 24 przykładowe problemy i sprawy.

czas, zarządzanie czasem Męskie sprawy 22 listopada 2018, 15:27

18 sygnałów, że tracisz swój cenny czas

Statystycznie rzecz biorąc, masz 25 550 dni do przeżycia. To naprawdę nie jest kosmiczna liczba i powinien Ci się czasem włączać dzwonek alarmowy, że szkoda na coś Twego czasu. Bip, bip, bip...

dotyk, orgazm Seks 5 października 2018, 11:08

Seks-lekcja dotyku - 9 kroków do jej orgazmu

Oto dotykowa mapa jej ciała. Wiadomo, co my, faceci, sądzimy o korzystaniu z map, ale tym razem warto się przełamać i rzucić okiem. Poznanie dobrze jednej daje dożywotni patent przewodnika po wszystkich.

randka, seks, uwodzenie Seks 20 kwietnia 2018, 08:26

Uwodzenie - jak rozegrać pierwszą randkę?

Przypadkiem to można wygrać w lotto, a udany seks jest kwestią przemyślanej strategii i dobrej organizacji. Oto szybki kurs zarządzania zasobami ludzkimi w piątkowy wieczór, który pozwoli Ci następnego ranka obudzić się w miłym towarzystwie.

Bóg, sentencje, aforyzmy, znani ludzi Męskie sprawy 2 marca 2018, 13:47

20 męskich sentencji o Bogu

Od początku świata wszyscy Go o coś proszą i próbują opisać. Można się spierać o Jego istnienie, ale nawet ci, którzy wątpią, kierują do Niego swoje żale i pytania. Oto krótki przegląd tego, co powiedziano w tej jednostronnej rozmowie.

Małżeństwo, żona, kobiety, udany związek Męskie sprawy 23 stycznia 2018, 13:39

21 zdań wielkich ludzi o kobietach i małżeństwie

O kobietach należy mówić dobrze albo wcale. Małżeństwo też ma obowiązkowo dobrą prasę. Zobaczmy więc, że zdania w obu tych kwestiach mogą być podzielone i przypomnijmy młodszym Czytelnikom, że były czasy, w których nie znano pojęcia poprawności.

dżentelmen, kodeks, zasady Męskie sprawy 15 maja 2017, 07:41

Kodeks dżentelmena: 14 męskich zasad

Nie miejcie skojarzeń z melonikiem, parasolem i gonitwą w Ascott. Na bycie dżentelmenem składa się również więcej, niż markowy zegarek i znajomość dziesiątek blendów whisky. To kilka zasad, które robią z nas, mężczyzn, wartych naśladowania.

Nie być jak Homer Simpson Męskie sprawy 12 października 2012, 16:33

Nie być jak Homer Simpson

Czyli jak uniknąć robienia głupot, które mogą zmienić Twoje życie tylko w jeden sposób - na gorsze. Oto 8 jaskrawych przykładów na to, jak niewiele trzeba, żeby nawet nieprzeciętnie inteligentny facet w jednej chwili zrobił z siebie zwykłego durnia.

Para w łóżku uprawia seks Seks 10 kwietnia 2011, 14:06

Proste sposoby na męską niemoc w łóżku

Problemy z erekcją. Przedwczesny wytrysk lub jego brak. Gwałtowny spadek libido. Może tego doświadczyć każdy facet, ale bez paniki. Po pierwsze, zdarza się najlepszym. Po drugie, możesz temu zaradzić nawet samemu. Zobacz, jak odzyskać seksualną formę.

O jeden ząbek za daleko... Zdrowie 30 listopada 2009, 18:16

O jeden ząbek za daleko...

...czyli 8 najgorszych rzeczy, które facet może zrobić swojemu penisowi. Jeśli nie chcesz, aby Twojemu najlepszemu kumplowi kiedykolwiek stała się krzywda, poznaj kilka rad, jak obchodzić się z nim z należytą troską i uniknąć bolesnych kłopotów.

REKLAMA