REKLAMA

Redakcja

Marek Szecht
Marek Szecht
Redaktor

Artykuły autora

walenie głową w ściane Męskie sprawy 5 września 2020, 11:21

4 typy facetów, których nikt nie lubi

Świat jest pełen niebezpieczeństw. Zwłaszcza towarzyskich. Przysiądzie się jeden z drugim, zapuści mendę i po Tobie, człowieku. Żegnaj miły wieczorze, adieu, arrivederci, praszczaj. Oto 4 przykładowe typy, które zanudzą każdego na śmierć. Sprawdź, czy nie ma Cię na tej liście.

ciąża, ojcostwo Męskie sprawy 29 kwietnia 2019, 12:57

Jej ciąża - przewodnik po 9 miesiącach oczekiwania

Nie planowaliście dziecka, ale stało się – po wspaniałych wakacjach, wspaniała nowina. Ona jest w ciąży, a ty będziesz ojcem. Niby nie dramat, ale czujesz się mocno niepewnie. Dlaczego teraz?! Niech to jasny szlag...

garnitur Męskie sprawy 31 stycznia 2019, 13:45

Wiek męski - 24 reguły i prawdy dojrzałości

Są problemy i sprawy w życiu, które zaczyna się rozumieć dopiero z upływem lat. Jest to wiedza nieprzekładalna dla młodszych i nie ma na to siły. Bez znaczenia jest też fakt, że prawda ta bywa często banalna, bo i tak zdobywanie dojrzałości przypomina odkrywanie lądów już dawno odkrytych. Oto 24 przykładowe problemy i sprawy.

czas, zarządzanie czasem Męskie sprawy 22 listopada 2018, 15:27

18 sygnałów, że tracisz swój cenny czas

Statystycznie rzecz biorąc, masz 25 550 dni do przeżycia. To naprawdę nie jest kosmiczna liczba i powinien Ci się czasem włączać dzwonek alarmowy, że szkoda na coś Twego czasu. Bip, bip, bip...

dotyk, orgazm Seks 5 października 2018, 11:08

Seks-lekcja dotyku - 9 kroków do jej orgazmu

Oto dotykowa mapa jej ciała. Wiadomo, co my, faceci, sądzimy o korzystaniu z map, ale tym razem warto się przełamać i rzucić okiem. Poznanie dobrze jednej daje dożywotni patent przewodnika po wszystkich.

randka, seks, uwodzenie Seks 20 kwietnia 2018, 08:26

Uwodzenie - jak rozegrać pierwszą randkę?

Przypadkiem to można wygrać w lotto, a udany seks jest kwestią przemyślanej strategii i dobrej organizacji. Oto szybki kurs zarządzania zasobami ludzkimi w piątkowy wieczór, który pozwoli Ci następnego ranka obudzić się w miłym towarzystwie.

Bóg, sentencje, aforyzmy, znani ludzi Męskie sprawy 2 marca 2018, 13:47

20 męskich sentencji o Bogu

Od początku świata wszyscy Go o coś proszą i próbują opisać. Można się spierać o Jego istnienie, ale nawet ci, którzy wątpią, kierują do Niego swoje żale i pytania. Oto krótki przegląd tego, co powiedziano w tej jednostronnej rozmowie.

chłopiec słucha mamy Męskie sprawy 22 lutego 2018, 13:23

Czy warto słuchać się mamy? Nauka kontra rady z dzieciństwa

W dzieciństwie powtarzano nam, abyśmy słuchali się rodziców. Jeśli grzecznie stosowałeś się do tego zalecenia, nasiąknąłeś wiedzą, która niekoniecznie jest prawdziwa. Oto cała prawda o klasycznych matczynych (i ojcowskich) radach.

Małżeństwo, żona, kobiety, udany związek Męskie sprawy 23 stycznia 2018, 13:39

21 zdań wielkich ludzi o kobietach i małżeństwie

O kobietach należy mówić dobrze albo wcale. Małżeństwo też ma obowiązkowo dobrą prasę. Zobaczmy więc, że zdania w obu tych kwestiach mogą być podzielone i przypomnijmy młodszym Czytelnikom, że były czasy, w których nie znano pojęcia poprawności.

dżentelmen, kodeks, zasady Męskie sprawy 15 maja 2017, 07:41

Kodeks dżentelmena: 14 męskich zasad

Nie miejcie skojarzeń z melonikiem, parasolem i gonitwą w Ascott. Na bycie dżentelmenem składa się również więcej, niż markowy zegarek i znajomość dziesiątek blendów whisky. To kilka zasad, które robią z nas, mężczyzn, wartych naśladowania.

seks Seks 1 września 2015, 09:07

Sposoby na podryw: 22 patenty, jak poderwać dziewczynę

Niektórzy twierdzą, że u kobiet decyzja o tym, czy facetowi dać szansę, czy nie, zapada po 30 sekundach znajomości. Jeśli to prawda, każda sekunda jest na wagę złota. Oto 22 patenty, które pomogą Ci wyjść z tego pojedynku z tarczą i miłymi wspomnieniami.

Nie być jak Homer Simpson Męskie sprawy 12 października 2012, 16:33

Nie być jak Homer Simpson

Czyli jak uniknąć robienia głupot, które mogą zmienić Twoje życie tylko w jeden sposób - na gorsze. Oto 8 jaskrawych przykładów na to, jak niewiele trzeba, żeby nawet nieprzeciętnie inteligentny facet w jednej chwili zrobił z siebie zwykłego durnia.

REKLAMA