Redakcja

Marek Szecht
Marek Szecht
Redaktor

Artykuły autora

Men's Health 09/2021 Męskie sprawy 30 sierpnia 2021, 14:19

Wrześniowy numer Men's Health – co w środku?

Sprawdź, o czym napisaliśmy w najnowszym numerze.

Szparagi, przepisy Dieta 28 czerwca 2021, 13:14

Szparagi - rodzaje, przygotowanie, przepisy

Smakosze spierają się z naukowcami, czy szparagi są bardziej smaczne, czy bardziej zdrowe. Naszym zdaniem te talmudyczne dyskusje są diabła warte  – najważniejsze, że po prostu są i że właśnie trwa na nie sezon.  

camembert, wino Dieta 19 maja 2021, 09:02

Ser camembert i czerwone wino – połączenie doskonałe [Shorty MH]

Ser camembert i czerwone wino są jak Robert Lewandowski i Thomas Müller – idealnie się uzupełniają i wspólnie zdziałać mogą więcej niż osobno. 

Prima Aprilis Męskie sprawy 31 marca 2021, 12:01

Pomysły na żarty na Prima Aprilis

Niektóre są lepsze, inne gorsze, ale primaaprilisowe żarty mają swoją tradycję i nie zamierzamy jej zmieniać. A wy?

walenie głową w ściane Męskie sprawy 5 września 2020, 11:21

4 typy facetów, których nikt nie lubi

Świat jest pełen niebezpieczeństw. Zwłaszcza towarzyskich. Przysiądzie się jeden z drugim, zapuści mendę i po Tobie, człowieku. Żegnaj miły wieczorze, adieu, arrivederci, praszczaj. Oto 4 przykładowe typy, które zanudzą każdego na śmierć. Sprawdź, czy nie ma Cię na tej liście.

ciąża, ojcostwo Męskie sprawy 29 kwietnia 2019, 12:57

Jej ciąża - przewodnik po 9 miesiącach oczekiwania

Nie planowaliście dziecka, ale stało się – po wspaniałych wakacjach, wspaniała nowina. Ona jest w ciąży, a ty będziesz ojcem. Niby nie dramat, ale czujesz się mocno niepewnie. Dlaczego teraz?! Niech to jasny szlag...

garnitur Męskie sprawy 31 stycznia 2019, 13:45

Wiek męski - 24 reguły i prawdy dojrzałości

Są problemy i sprawy w życiu, które zaczyna się rozumieć dopiero z upływem lat. Jest to wiedza nieprzekładalna dla młodszych i nie ma na to siły. Bez znaczenia jest też fakt, że prawda ta bywa często banalna, bo i tak zdobywanie dojrzałości przypomina odkrywanie lądów już dawno odkrytych. Oto 24 przykładowe problemy i sprawy.

czas, zarządzanie czasem Męskie sprawy 22 listopada 2018, 15:27

18 sygnałów, że tracisz swój cenny czas

Statystycznie rzecz biorąc, masz 25 550 dni do przeżycia. To naprawdę nie jest kosmiczna liczba i powinien Ci się czasem włączać dzwonek alarmowy, że szkoda na coś Twego czasu. Bip, bip, bip...

dotyk, orgazm Seks 5 października 2018, 11:08

Seks-lekcja dotyku - 9 kroków do jej orgazmu

Oto dotykowa mapa jej ciała. Wiadomo, co my, faceci, sądzimy o korzystaniu z map, ale tym razem warto się przełamać i rzucić okiem. Poznanie dobrze jednej daje dożywotni patent przewodnika po wszystkich.

randka, seks, uwodzenie Seks 20 kwietnia 2018, 08:26

Uwodzenie - jak rozegrać pierwszą randkę?

Przypadkiem to można wygrać w lotto, a udany seks jest kwestią przemyślanej strategii i dobrej organizacji. Oto szybki kurs zarządzania zasobami ludzkimi w piątkowy wieczór, który pozwoli Ci następnego ranka obudzić się w miłym towarzystwie.

udany związek, szczęśliwy związek Seks 27 marca 2018, 08:24

11 powodów częstych kłótni w związkach

Czasem masz ochotę ją zamordować. Ale ona Ciebie też. Naukowcy z Luisville University w Kentucky na podstawie ankiet stworzyli listę najbardziej irytujących nawyków partnerów w związkach. Oto 11 najczęstszych przyczyn wojen w związkach.

Bóg, sentencje, aforyzmy, znani ludzi Męskie sprawy 2 marca 2018, 13:47

20 męskich sentencji o Bogu

Od początku świata wszyscy Go o coś proszą i próbują opisać. Można się spierać o Jego istnienie, ale nawet ci, którzy wątpią, kierują do Niego swoje żale i pytania. Oto krótki przegląd tego, co powiedziano w tej jednostronnej rozmowie.

REKLAMA