[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Redakcja

Michał Rosiak
Michał Rosiak
Redaktor

Artykuły autora

Yerba mate - pobudzenie doskonałe? Zdrowie 5 kwietnia 2020, 19:42

Yerba mate - pobudzenie doskonałe?

Większość ziół i proszków, po których człowiek czuje się pełen energii i chce wyruszać na podbój świata, jest nielegalna i niezdrowa. A co, jeśli powiedzielibyśmy Ci, że jest pewna roślina w Ameryce Południowej, która nie dość, że świetnie pobudza, to jeszcze korzystnie wpływa na cały organizm i nie produkują jej kartele?

Recenzja serialu Męskie sprawy 21 grudnia 2019, 19:14

Recenzja serialu "Wiedźmin" - świetne fantasy, średni Wiedźmin

Długo czekaliśmy na premierę "Wiedźmina" i drżeliśmy, czy Netflix nie schrzani koncertowo naszej narodowej epopei fantasy. No i nie schrzanił, ale też nie wyniósł jej na filmowy Olimp. Jest dobrze, ale mogło być lepiej. 

Pilsner Fest, czyli jedna z wielu atrakcji Pilzna Męskie sprawy 23 października 2019, 13:00

Pilsner Fest, czyli jedna z wielu atrakcji Pilzna

Na zaproszenie czechtourism.com pojawiliśmy się w stoicy kraju pilzneńskiego i zachodnioczeskiego - przepięknym Pilźnie - by wziąć udział w wielkim święcie pierwszego na świecie lagera, Pilsnera Urquela. Było warto.

Greedfall - ciekawa fabuła, ciekawszy świat MH-Tech 20 października 2019, 17:18

Greedfall - ciekawa fabuła, ciekawszy świat

Piękne krajobrazy, ciekawa fabuła, wspaniały system walki. To wszystko zaserwowali nam twórcy z francuskiego studia Spiders, wręczając nam bilet na statek zmierzający do Nowego Świata. I, choć nie spodziewałem się takiego obrotu spraw, wycieczka była naprawdę udana. 

FIFA 20 - dużo nowego, więcej starego MH-Tech 16 października 2019, 13:22

FIFA 20 - dużo nowego, więcej starego

Dwudziestka jest odpowiedzią producentów gry na coraz częściej pojawiające się oskarżenia graczy o odgrzewanie nieświeżego kotleta. I śmiem twierdzić, że odpowiedź przypadnie im gustu. Choć obędzie się raczej bez pieśni pochwalnych. 

Mistrzostwa Europy w biegach przeszkodowych - reportaż Fitness 10 października 2019, 16:15

Mistrzostwa Europy w biegach przeszkodowych - reportaż

medytacja Męskie sprawy 6 września 2019, 10:51

Mindfulness - czy to działa? [Testujemy na sobie]

Jeśli chcesz zapanować nad stresem, emocjami, przestać zamartwiać się przeszłością i przyszłością, poprawić relację z innymi – mam dla Ciebie specjalny rodzaj treningu. I, o dziwo, nie jest to FBW ze sztangą.

Salt Wave Festival - morze dobrej muzyki Męskie sprawy 29 sierpnia 2019, 11:21

Salt Wave Festival - morze dobrej muzyki

W tym roku po raz pierwszy na festiwalowej mapie Polski pojawiła się impreza, która idealnie pełni funkcję gorącego pożegnania z sezonem muzycznym pod chmurką. Bo Salt Wave Festiwal to dobra muzyka, ciekawi ludzi i morze. I to ostatnie wcale nie jest najmniej ważne. 

Słuchawki Creative Outlier Air Sports [Test redakcji] MH-Tech 19 lipca 2019, 13:57

Słuchawki Creative Outlier Air Sports [Test redakcji]

Jeśli od słuchawek wymagasz tylko tego, żeby nie trzeszczały, nie czytaj. Tutaj znajdziesz więcej.  

marihuana, seks, orgazm Zdrowie 29 maja 2019, 13:45

Kobiety, które palą marihuanę, mają silniejsze orgazmy [Badania]

cele w życiu, motywacja, badania Zdrowie 24 maja 2019, 12:50

Cele treningowe a poczucie sensu w życiu [Badania]

Dlaczego niektórzy z łatwością osiągają swoje treningowe cele, a codzienna zdrowa dieta nie przysparza im problemów, podczas gdy dla innych dotarcie na pojedynczy trening to powód do odtrąbienia sukcesu? Nowe badania pokazują, że ludzie, którzy mają silniejsze poczucie sensu w swoi życiu, lepiej radzą sobie z szeroko pojętą prozdrowotną aktywnością.

Liga Mistrzów Męskie sprawy 14 maja 2019, 16:34

Reforma Ligi Mistrzów - czy zabije futbol?

Jak w listopadzie 2018 roku donosił niemiecki Spiegel, siedem najpotężniejszych klubów na Starym Kontynencie zawiązało w 2016 roku grupę roboczą, która miała na celu omówienie realiów i szans stworzenia Superligi – elitarnych rozgrywek piłkarskich, będących zamiennikiem rozgrywanej pod egidą UEFA Ligi Mistrzów. Wszystko po to, by bogaci i możni byli jeszcze bogatsi i by Ci mniejsi nie mogli tak często podjadać z pańskiego stołu.

REKLAMA