Redakcja

Michał Rosiak
Michał Rosiak
Redaktor

Artykuły autora

Robert Lewandowski w Men's Health Męskie sprawy 3 grudnia 2022, 13:18

Robert Lewandowski: „Kluczowym czynnikiem jest determinacja" [wywiad]

„Lewy” jest przykładem na to, że wiarą w siebie i ciężką pracą można odnieść ogromny sukces. Banał? Banał nad banałami, ale inaczej tego ująć po prostu nie można. Przeczytajcie, co ma do powiedzenia o sobie i swojej karierze najlepszy obecnie piłkarz globu.

Buty trekkingowe, górskie Wyzwania 1 grudnia 2022, 12:08

Buty górskie - testujemy trzy solidne pary

Najważniejsze elementy ubioru turysty górskiego to kurtka, plecak i buty. Dzisiaj skupiamy się na butach, by pomóc Ci wybrać właściwy model na właściwy szlak.

kreatyna Zdrowie 27 listopada 2022, 06:00

Kreatyna – suplement, który naprawdę działa

Większość współczesnego rynku suplementów dla sportowców to wymysł speców od PR i zwykła ściema, ale są chlubne wyjątki. I właśnie takim wyjątkiem jest kreatyna.

Trening powięzi Fitness 17 listopada 2022, 00:16

Trening powięzi

Ruchy, które ćwiczą powięź, nie są nowe, ale sposób, w jaki je wykonujesz, być może już tak. Skup się na używaniu niewielkich ciężarów, bądź szybki. Twoim celem jest rozruszanie powięzi wielokierunkowo i zmuszenie jej do szybkiej reakcji na skurcze mięśni. Wykonuj co najmniej jedno ćwiczenie z każdej grupy tygodniowo.

Powięź Fitness 16 listopada 2022, 23:48

Jak zadbać o powięź?

Przez lata powięź była postrzegana jako coś, co należy ugniatać. Ale to tylko część prawdy. W świetle ostatnich odkryć musimy znacząco zweryfikować pogląd na to, czym jest powięź i jak należy ją traktować, by służyła dobrej formie.

Trening na nogi w domu Fitness 6 listopada 2022, 20:53

Mięśnie bez siłowni - jak "zrobić nogi"

Na pewno widziałeś już wystarczającą ilość memów przedstawiających potężne, rozbudowane korpusy na chudych jak patyki nóżkach, żeby wiedzieć, że zaniedbanie nóg wygląda karykaturalnie. O tym, że silne nogi przydają się nie tylko ze względów estetycznych, ale również w treningu całego ciała, nie będziemy przypominać, bo to oczywistość. Jak wzmocnić mięśnie nóg bez siłowni?

Trening bez siłowni Fitness 6 listopada 2022, 16:03

Mięśnie bez siłowni

Nie musisz jeszcze pchać się w zamknięte pomieszczenia, by popracować nad formą i zbudować mięśnie. Wykorzystaj to, co masz w ogrodzie albo w parku, by wzmocnić mięśnie i odporność przed zimą. Zobacz, jak wzmocnić i powiększyć mięśnie bez siłowni

Trening kardio i trening siłowy Fitness 6 listopada 2022, 14:10

Jak połączyć trening kardio i trening siłowy? Podstawowe błędy

Trening siłowy i kardio świetnie się uzupełniają, ale nie zawsze i nie w każdym przypadku. Przeczytaj, kiedy i jakie kardio wykonywać, żeby nie tracić z trudem budowanych mięśni.

mata do jogi dla faceta Fitness 1 listopada 2022, 14:41

Maty treningowe i do jogi dla faceta

Porządna mata jest jak dobre buty treningowe – zapewnia komfort i wygodę. I to niezależnie od tego, czy uprawiasz jogę, pilates, aerobik czy się rozciągasz.

Morosowanie Zdrowie 25 października 2022, 19:37

Zalety morsowania

Fascynacja zimnymi kąpielami to nic nowego, już od kilku lat morsowanie stało się modne, ale mamy zupełnie nowe dowody, że kąpiele w lodowatej wodzie faktycznie działają.

Kawa czy yerba Dieta 15 października 2022, 06:00

Kawa czy yerba – co jest lepsze?

Nasze społeczeństwo uzależnione jest od kofeiny w płynie. Tylko czy na pewno wybieramy najlepszy dostępny napój, który oferuje nam zastrzyk energii?

trening siłowy, trening ze sztangą, trening kettlebell Fitness 25 września 2022, 09:50

Trening FBW ze sztangą i kettlami

Trening FBW pozwala przećwiczyć całe ciało lub prawie całe ciało na jednym treningu. My podzieliliśmy go na system ABAB, żeby jeszcze skuteczniej budować mięśnie i nie zanudzić Cię ciągle tymi samymi ćwiczeniami. W menu sztanga i kettle.