REKLAMA

Redakcja

Michał Rosiak
Michał Rosiak
Redaktor

Artykuły autora

martwy ciąg, trening siłowy Fitness 18 stycznia 2021, 11:25

Martwy ciąg [Błędy techniczne]

Z martwym ciągiem jest jak z seksem – tutaj naprawdę pierwsze skrzypce gra technika. Naucz się więc grać jak wirtuoz.

trening siłowy, przysiad ze sztangą Fitness 18 stycznia 2021, 11:01

Przysiad ze sztangą [Błędy techniczne]

Przed Wami król siłowni – przysiad. Zbyt często jednak okazuje się, że król jest nagi, że odarto go z technicznej nieskazitelności, godnej postawy i monarszej prezencji.

wyciskanie sztangi na ławce, trening siłowy Fitness 16 stycznia 2021, 10:31

Wyciskanie sztangi na ławce poziomej [Błędy techniczne]

Jeśli my zrobimy literówkę w tekście, poprawi ją zespół korektorów. Błędy w siłowni, gdy wisi nad Tobą kilkadziesiąt kg żelaza, będą poprawiali fizjoterapeuta i ortopeda.

trening siłowy Fitness 16 stycznia 2021, 10:04

Wiosłowanie sztangą [Błędy techniczne]

Nie bez powodu wioślarze mają plecy jak lotnisko. Ty nie musisz jednak wsiadać w kajak czy łódkę – chwyć za sztangę w siłowni i wiosłuj po lepszą formę. Tylko obierz dobry kierunek.

Panthers Wrocław Męskie sprawy 22 grudnia 2020, 20:20

Panthers Wrocław – tak się rodzi potęga?

Jeśli hasło „futbol amerykański” uruchamia w Twojej głowie szereg skojarzeń o brutalnym, napakowanym testosteronem sporcie dla tępych osiłków, którzy po charyzmatycznej przemowie trenera w przerwie chcą rozgnieść swoich przeciwników, nie dbając o wynik meczu, to koniecznie musisz przeczytać ten tekst.

Withings Scan Watch MH-Tech 6 listopada 2020, 06:54

Withings Scan Watch - to nie jest zwykły zegarek sportowy [Recenzja]

Podobno gdy coś jest do wszystkiego, to jest też do niczego. I znajdą się mocne dowody, że to prawda. Tym bardziej cieszy więc fakt, że niektóre sprzęty sprytnie wymykają się z objęć tego prawidła. Tak właśnie jest w przypadku zegarka Withings Scan Watch, który bez problemu odnajdzie się na Twoim nadgarstku i podczas biegania, i na randce. Zresztą to prawdziwy ekspert w sprawach sercowych. Zobacz sam.

FIFA 21, gry wideo MH-Tech 17 października 2020, 17:09

FIFA 21 - czy to idzie w dobrym kierunku?

Jako pojedyncza produkcja, która ma dawać radość i pozwalać strzelić kumplom kilka widowiskowych bramek, FIFA 21 broni się całkiem nieźle. Jeśli jednak potraktujemy ją jako element szerszego tła i pewien prognostyk, dokąd to wszystko zmierza, można się trochę zaniepokoić. 

Yerba mate - pobudzenie doskonałe? Zdrowie 5 kwietnia 2020, 19:42

Yerba mate - pobudzenie doskonałe?

Większość ziół i proszków, po których człowiek czuje się pełen energii i chce wyruszać na podbój świata, jest nielegalna i niezdrowa. A co, jeśli powiedzielibyśmy Ci, że jest pewna roślina w Ameryce Południowej, która nie dość, że świetnie pobudza, to jeszcze korzystnie wpływa na cały organizm i nie produkują jej kartele?

Recenzja serialu Męskie sprawy 21 grudnia 2019, 19:14

Recenzja serialu "Wiedźmin" - świetne fantasy, średni Wiedźmin

Długo czekaliśmy na premierę "Wiedźmina" i drżeliśmy, czy Netflix nie schrzani koncertowo naszej narodowej epopei fantasy. No i nie schrzanił, ale też nie wyniósł jej na filmowy Olimp. Jest dobrze, ale mogło być lepiej. 

Pilsner Fest, czyli jedna z wielu atrakcji Pilzna Męskie sprawy 23 października 2019, 13:00

Pilsner Fest, czyli jedna z wielu atrakcji Pilzna

Na zaproszenie czechtourism.com pojawiliśmy się w stoicy kraju pilzneńskiego i zachodnioczeskiego - przepięknym Pilźnie - by wziąć udział w wielkim święcie pierwszego na świecie lagera, Pilsnera Urquela. Było warto.

Greedfall - ciekawa fabuła, ciekawszy świat MH-Tech 20 października 2019, 17:18

Greedfall - ciekawa fabuła, ciekawszy świat

Piękne krajobrazy, ciekawa fabuła, wspaniały system walki. To wszystko zaserwowali nam twórcy z francuskiego studia Spiders, wręczając nam bilet na statek zmierzający do Nowego Świata. I, choć nie spodziewałem się takiego obrotu spraw, wycieczka była naprawdę udana. 

FIFA 20 - dużo nowego, więcej starego MH-Tech 16 października 2019, 13:22

FIFA 20 - dużo nowego, więcej starego

Dwudziestka jest odpowiedzią producentów gry na coraz częściej pojawiające się oskarżenia graczy o odgrzewanie nieświeżego kotleta. I śmiem twierdzić, że odpowiedź przypadnie im gustu. Choć obędzie się raczej bez pieśni pochwalnych. 

REKLAMA