[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Redakcja

Michał Gołębiewicz
Michał Gołębiewicz
Redaktor

Artykuły autora

NEAT - aktywność pozatreningowa Fitness 6 godz. temu

NEAT - aktywność pozatreningowa

Za aktywność można uznać tylko trening na naprawdę wysokich obrotach. Podpisujesz się pod taką opinią? Błąd. Ale jesteś w dobrym towarzystwie - jeszcze nie tak dawno wszystko, co nie podchodziło pod tętno maksymalne, uważaliśmy za stratę czasu. Pora naprawić tę pomyłkę.

Najwyższe wodospady świata i 5 śmiałków z Polski Męskie sprawy 12 sierpnia 2019, 14:27

Najwyższe wodospady świata i 5 śmiałków z Polski

Wszystko zaczęło się od quizu: pięciu kumpli – ratownik medyczny, ratownik górski, żołnierz, arborysta i filmowiec – postanowiło, że zjedzie na linach z dziesięciu najwyższych wodospadów świata. Dlaczego? Bo mogą. Bo jeszcze nikt tego nie zrobił. Bo dzięki temu żyją najpełniej, jak się da.

Test mrożonek - co warto kupić? Dieta 15 lipca 2019, 13:57

Test mrożonek - co warto kupić?

W lodówce mam czasem pustkę, ale zamrażarka przeważnie jest pełna. Tak jest łatwiej i zdrowiej.

produkty wysokobiałkowe Dieta 28 czerwca 2019, 13:09

Produkty wysokobiałkowe - cała prawda

Moda na wysokobiałkowe produkty powoli dociera do Polski. Dzięki MH będziesz gotowy wziąć ją na klatę, kiedy uderzy już z pełną mocą. 

antyterroryści, SPAP Męskie sprawy 7 czerwca 2019, 15:06

Polscy antyterroryści - zobacz kulisy ich pracy

Wykonują najbardziej niebezpieczne zadania, więc muszą pozostać anonimowi. Postaramy się jednak zajrzeć za kulisy pracy policyjnych antyterrorystów tak mocno, jak tylko się da.

Red Bull Rampage Wyzwania 5 czerwca 2019, 15:01

Red Bull Rampage - zawody podwyższonego ryzyka

W stanie Utah w USA rozgrywane są najtrudniejsze i najbardziej prestiżowe zawody freeride’owe na świecie. Zwycięzcą jest każdy zawodnik, który w jednym kawałku zamelduje się na mecie.

pizze Dieta 8 maja 2019, 13:54

Gotowe pizze - którą kupić? Oceniamy 6 najpopularniejszych

Tak, wiemy: jak pizza, to najlepiej od Włocha. Ale czasem jest, jak jest. Dlatego testujemy gotowe wyroby i okazuje się, że wśród nich też może trafić się perełka.

mleko Dieta 25 marca 2019, 09:07

Czy mleko jest niezdrowe? 5 faktów i mitów na jego temat

Napoje roślinne zyskały popularność jako alternatywa dla mleka krowiego, które ma ostatnio kiepską prasę. Czy słusznie? Z mitem, że dorośli powszechnie nie trawią laktozy, rozprawiliśmy się na sąsiedniej stronie. Teraz czas na kolejne.

ketoza Dieta 20 marca 2019, 15:45

Dieta ketogeniczna - ile trwa adaptacja organizmu? Bonus: dzienny keto jadłospis

Organizm potrzebuje czasu, żeby przestawić się na nowy sposób funkcjonowania i nauczyć się korzystać z ciał ketonowych zamiast glukozy. To, jak szybko do tego dojdzie, jest cechą mocno osobniczą i trudno wyznaczać sztywne granice.

wołowina Dieta 20 marca 2019, 15:37

Dieta ketogeniczna - sposób na zdrowie? 6 teorii i fakty o keto

Google ogłosił, że dieta keto była w 2018 roku najczęściej wyszukiwaną dietetyczną frazą. Lekarze przed nią ostrzegają, a zwolennicy tego sposobu żywienia przypisują mu właściwości zahaczające o magię. Sprawdzamy, kto ma rację.

abs Dieta 22 lutego 2019, 12:01

Spalanie tłuszczu - cała prawda o zdrowym odchudzaniu

W internecie aż roi się od mitów utrudniających walkę z balastem. Przez nie zamiast skupić się na istotnych elementach, trwonisz siły na działania, które nie przynoszą efektu. Oddzielamy mity od hitów, żeby spod warstwy tkanki tłuszczowej w końcu ukazał się dorodny sześciopak.

składniki antyodżywcze Dieta 22 listopada 2018, 14:12

Cała prawda o składnikach antyodżywczych

Nie da się ukryć, że media lubią straszyć. Gdyby słuchać wszystkich zatrważających doniesień dietetycznych, praktycznie nic nie zostałoby Ci na talerzu. Na szczęście MH stoi na posterunku i wykrywa kolejny fałszywy alarm bombowy: składniki antyodżywcze wcale nie są takie groźne.

REKLAMA