[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Redakcja

Marek Girulski
Marek Girulski
Redaktor, sekretarz redakcji

Artykuły autora

ojcostwo, dzieci Męskie sprawy 4 stycznia 2019, 12:37

Ojcem być - nie rozpieszczaj

Zdałem sobie sprawę, że coś jest nie tak, gdy podczas kinderbalu wręczano prezenty i wszystkie dzieci skakały pod sufit z radości. Wszystkie, oprócz Zosi. Mojej córki.

wino, savoir-vivre Męskie sprawy 29 sierpnia 2018, 11:35

Jak zamawiać wino w restauracji?

Od razu jesteśmy na głębokiej wodzie. Każdy znawca wina ma swoje teorie, każdy przewodnik po butelkach wie swoje i w tej dżungli z winorośli ciężko się rozeznać. W restauracji możesz liczyć na pomoc kelnera, ale skoro płacisz, dobrze mieć wiedzę ponadpodstawową, aby sobie ewentualnie nieco pogrymasić. I zdwoić wywierane na innych wrażenie.

znane osoby, gwiazdy kina, znane kobiety Męskie sprawy 27 lutego 2018, 11:08

21 cytatów słynnych kobiet o seksie i facetach

Czasem ujmujące, często błyskotliwe, a nierzadko skrajnie głupie. Zobacz, jak o relacjach damsko-męskich wypowiadały się wielkie kobiety kina, polityki czy sceny. 

Książki, czytelnictwo, czytanie Męskie sprawy 26 stycznia 2018, 14:06

17 męskich książek wartych zapamiętania

Wszystkich książek nie przeczytasz, wszystkich dziewczyn nie poderwiesz, wszystkich win nie wypijesz, ale trzeba, stary, próbować! Oto lista lektur obowiązkowych – przeczytaj sam i podsuń dziecku w odpowiednim momencie.

REKLAMA