[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Redakcja

Piotr Makowski
Piotr Makowski
Redaktor naczelny

Artykuły autora

Kamizelka treningowa THORN+Fit Fitness wczoraj, 14:01

Test kamizelki treningowej THORN+Fit. Czy zastąpi siłownię?

Czy ważąca prawie 10 kg kamizelka może zastąpić siłownię pełną kettli, hantli, sztang i ergometrów? Nie, ale wcale nie musi, bo sama w sobie jest sprzętem, dzięki któremu zrobisz superformę.

Hotel na 4 kołach. Test VW Grand California MH-Tech 25 maja 2020, 16:01

Hotel na 4 kołach. Test VW Grand California

Skoro nie możesz wybrać się na wakacje do wymarzonego hotelu, wymarzony hotel zabierz na wakacje ze sobą. Wystarczy przejść przez próg VW Grand California, by poczuć się jak u siebie. A to oznacza, że podróżując kamperem, u siebie będziesz wszędzie.

SnowRunner to najlepsza gra na majówkę MH-Tech 30 kwietnia 2020, 13:15

SnowRunner to najlepsza gra na majówkę

SnowRunner, czyli symulator pojazdów terenowych, brzmi mało ekscytująco, ale prawda jest taka, że potrafi przyciągnąć przed ekran na długie godziny. Zaryzykujemy również tezę, że to najlepsza gra, w jaką zagracie w majówkę. 

Ksiązki na czas izolacji Męskie sprawy 23 kwietnia 2020, 14:56

Najlepsze powieści na czas izolacji - wybór redaktora naczelnego MH z okazji Światowego Dnia Książki

Są powieści wielkie, powieści największe, są też słabe i raczej takie sobie. Niektóre o wybitną literaturę się ocierają, czegoś im jednak brakuje, sporej części nie uratuje z kolei nawet fakt, że - to żart - na ich podstawie nakręcono film. To zestawienie nie będzie poświęcone żadnej z tych kategorii. Przed Wami - z okazji Światowego Dnia Książki (i Praw Autorskich, dodajmy dla porządku) - 6 cholernie wciągających powieści idealnych na czas powszechnej kwarantanny.

Polar Grit X to najładniejszy Polar od czasów V800 Newsroom 23 kwietnia 2020, 11:59

Polar Grit X to najładniejszy Polar od czasów V800

Medicover dieta - trening Fitness 21 marca 2020, 00:50

Forma przed telewizorem

Nie potrzebujesz tony sprzętu, by wciąż być w formie. Ten intensywny trening interwałowy z minimum sprzętu gwarantuje maksimum efektu. I zajmie Ci mniej niż kwadrans.

Test wegańskich burgerów Dieta 24 października 2019, 11:00

Test wegańskich burgerów

Man of Medan Męskie sprawy 5 września 2019, 22:57

Kill’em all. Recenzja gry Man of Medan

Oglądając horror, wszyscy często łapiemy się za głowę. Mało kiedy bohaterowie (odpuśćmy jedynie nastolatkom, bo w ich wypadku jest to akurat, powiedzmy, rzecz naturalna) zachowują się racjonalnie – i lecą prosto pod kosę ponurego żniwiarza. Jesteśmy pewni, wciąż przed telewizorem, że my, na ich miejscu, podjęlibyśmy zupełnie inne decyzje i kostucha nie miałaby najmniejszych szans.

Adidas Ultraboost 19 Fitness 3 września 2019, 16:23

Tak, warto wydać 749 zł na buty do biegania. Adidas Ultraboost 19 – recenzja

Nie jestem biegaczem. Moje serce bije szybciej, gdy widzę nowy model nie biegowych, a bokserskich butów. Wszystkie treningi, które wykonuję w siłowni czy w terenie, podporządkowane są jak najlepszym występom (amatorskim, rzecz jasna) w ringu. Czy to oznacza, że biegać – jak Rocky – powinienem w trampkach, bo to przecież żadna różnica?

Control recenzja gry Męskie sprawy 27 sierpnia 2019, 16:53

Control od Remedy Entertainment. Recenzja.

Control to gra, w którą wszyscy graliśmy wielokrotnie; to senny koszmar, który śniliśmy i po którym budziliśmy się zawsze pełni niepokoju, chcąc jednak za wszelką cenę do niego wrócić. Mamy ku temu świetną okazję, bo oto studio, które podarowało nam Maksa Payne'a oraz Alana Wake'a, tym razem wręcza nam historię Jesse Faden, nowej dyrektorki Federalnego Biura ds. Kontroli. Śnijcie na własną odpowiedzialność.

To ten film o lądowaniu na Księżycu musisz zobaczyć właśnie dziś Męskie sprawy 20 lipca 2019, 09:07

To ten film o lądowaniu na Księżycu musisz zobaczyć właśnie dziś

„Pierwszy człowiek” Damiena Chazelle’a, czyli tego młodego, wybitnego gościa od „Whiplash” i „La La Land” przeszedł u nas, nad Wisłą, trochę po cichu. Za oceanem też niewiele zdziałał, bo w trakcie oscarowej nocy przypadła mu statuetka jedynie za najlepsze efekty specjalne. Czego trochę w redakcji MH nie rozumiemy, bo to kino więcej niż świetne. I to jest ten drugi powód, dla którego – w 50. rocznicę lądowania na księżycu – powinieneś odpalić go właśnie teraz.

gry MH-Tech 23 maja 2019, 11:49

Days Gone: dni, których nie znamy [Recenzja]

W „Days Gone” to nie hordy świrusów (tak w grze określa się zombiaki) stanowią największe zagrożenie, tylko ludzie i wspomnienie świata, który bezpowrotnie minął. I żeby sobie z jednym i drugim poradzić, będziesz musiał uparcie przeć naprzód.

REKLAMA