Redakcja

Piotr Makowski
Piotr Makowski
Redaktor naczelny

Artykuły autora

Steelseries Arctis Nova Pro Wireless MH-Tech 29 listopada 2022, 15:36

Lepiej być nie może? Słuchawki gamingowe Steelseries Arctis Nova Pro Wireless - recenzja

Gamingowe słuchawki idealne nie istn... I oto wchodzą one, całe na czarno: słuchawki, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego gracza (i nie tylko). Topowy model headsetu Steelseries to sprzęt, który ma w zasadzie tylko jedną wadę: cenę. I co najmniej osiem zalet, przez które o tej wadzie warto zapomnieć.

Call of Duty: Modern Warfare 2 recenzja MH-Tech 18 listopada 2022, 17:13

Call of Duty: Modern Warfare 2 to najlepszy w historii... Black Ops. Recenzja gry

Świetna jest kampania w najnowszej odsłonie serii Call of Duty. Ma swoje momenty, niezłe tempo, ciekawy, choć absurdalny scenariusz, fajowych bohaterów, strzelaniny w skali makro i mikro, a nawet pościgi. Tylko wojny tu jak na lekarstwo.

God of War Ragnarok recenzja MH-Tech 8 listopada 2022, 17:24

Oszukać przeznaczenie. Recenzja gry God of War: Ragnarok

Powiedzieć, że God of War Ragnarok to wzorowa kontynuacja hitu sprzed czterech lat to nie powiedzieć nic. To gra, która zachwyca wykonaniem i dbałością o detal, a trochę irytuje wtórnością wobec oryginału. Jest to też produkcja, która w ogóle sporo mówi o wyzwaniach, z którymi mierzy się samo medium.

Certina DS+ MH-Tech 4 listopada 2022, 15:34

Jeden to już cała kolekcja. Certina stworzyła niesamowity zegarek

Prezentowanie przyjaciołom kolekcji zegarków już nigdy nie będzie wyglądać tak samo. Certina stworzyła czasomierz, który w kilka chwil potrafi całkowicie odmienić swój charakter.

Recenzja gry Gotham Knights MH-Tech 25 października 2022, 13:49

Batman, wróć! Recenzja gry Gotham Knights

Rycerze Gotham okazują się najlepsi tam, gdzie mieli polec, i niedomagają w miejscach, w których mieli błyszczeć. To nie jest gra ani świetna, ani zła, a delikatnie obniżając oczekiwania, można spędzić z nią naprawdę kilkanaście przyjemnych godzin.

EcoFlow River Mini MH-Tech 5 października 2022, 13:41

EcoFlow River Mini – test powerbanka XXL

EcoFlow River Mini to urządzenie, które naładuje, co tylko chcesz. A potem zatankujesz energię słoneczną i znów będziesz mógł ładować kolejne urządzenia. 

Panasonic Series 900 oraz 900+ MH-Tech 12 września 2022, 08:00

Prosta sztuka wyboru. Recenzja golarek Panasonic Series 900 oraz 900+

Złamałem się i ogoliłem pierwszy raz od matury. A teraz nie mogę przestać i golę się codziennie. Golarki Panasonic Series 900 oraz Series 900+ golą dokładnie, bez zacięć i podrażnień, są wygodne w użyciu, a przy tym wyglądają tak, że aż chce się eksponować je na półce w łazience.

zegarki sportowe, smartwatche MH-Tech 9 września 2022, 16:23

Jeśli nie Apple Watch Ultra, to co? Najlepsze zegarki outdoorowe

Apple Watch Ultra prezentuje się naprawdę zacnie i z pewnością będzie sprzedażowym hitem. Uczciwie trzeba jednak przyznać, że na rynku dostępne są outdoorowe i sportowe zegarki, które potrafią wiele więcej i dłużej działają bez kontaktu z ładowarką. Jeśli nie Apple Watch Ultra, to co? Sprawdźmy.

The Last of Us Part I MH-Tech 2 września 2022, 11:41

The Last of Us Part I wkurza i zachwyca. Recenzja gry

Remake? Remaster remastera? A może po prostu skok na kasę? Dyskusja na temat, czym właściwie jest The Last of Us Part I, trwa w najlepsze od pierwszej plotki, że taka przebudowana wersja arcydzieła z 2013 roku w ogóle powstaje. Dorzucę do niej swoje trzy grosze, a w zasadzie to nawet 7950 znaków (ze spacjami).

Heat, filmy senzacyjne Męskie sprawy 29 sierpnia 2022, 10:38

Najlepsze filmy akcji lat 90. [Ranking]

Kino akcji to nie tylko napakowani testosteronem twardziele lat 80-tych czy przepełnione efektami specjalnymi filmy powstałe w XXI wieku. Lata 90-te przyniosły kinu akcji masę filmów, które dzięki świetnym scenariuszom i wybitnym rolom bronią się do dziś.

Israel Adesanya Fitness 23 sierpnia 2022, 17:56

Israel Adesanya – poznaj drogę wojownika

Jeden z najlepszych zawodników UFC – Israel Adesanya – utrzymuje się na topie dzięki ciężkiej pracy i kompleksowemu podejściu do sportu.

boks Fitness 17 sierpnia 2022, 20:17

Usyk czy Joshua - kto wygra rewanż?

Zostało raptem kilka dni do najważniejszej i najciekawszej bokserskiej walki roku. Rewanżowe starcie Ołeksandra Usyka i Anthony'ego Joshuy jest pod każdym względem jeszcze bardziej elektryzujące niż ich pierwszy pojedynek. Pytanie tylko, kto wygra rewanż Usyk vs. Joshua.