REKLAMA

Redakcja

Piotr Makowski
Piotr Makowski
Redaktor naczelny

Artykuły autora

Spider-Man, gry MH-Tech 6 listopada 2020, 17:52

Marvel's Spider-Man: Miles Morales długo będzie dzierżył tytuł najlepszej gry na PS5

Marvel's Spider-Man: Miles Morales to pierwsza ekskluzywna gra na konsolę nowej generacji (tak, wiem, że zadebiutuje również na PS4). To pokaz możliwości PlayStation 5 i superbohaterska rozrywka na najwyższym poziomie.

Play Station 5 MH-Tech 6 listopada 2020, 12:55

Panie i Panowie, oto nowa generacja! Wrażenia po tygodniu z PlayStation 5

Nowa konsola Sony wygląda, jakby przybyła z przyszłości (niedalekiej, fakt) i do tej przyszłości (grania) wyraźnie zaprasza. Po tygodniu wiem, że temu zaproszeniu naprawdę trudno będzie się oprzeć.

zegarki męski, Suunto MH-Tech 13 października 2020, 18:58

Suunto 7 to świetny smartwatch i bardzo dobry zegarek sportowy na start - recenzja

Zegarki sportowe, nawet jeśli proponują - powiedzmy - powiadomienia z telefonu, trudno nazwać smartwatchami. Z drugiej strony typowe smartwatche świetnie radzą sobie z rejestracją i analizą wyłącznie casualowego treningu. To dwa osobne światy. Suunto 7 próbuje je połączyć.

ergometr, WaterRower Home A1 Fitness 5 października 2020, 19:07

Wioślarz WaterRower Home A1 - recenzja po sześciu latach użytkowania

Gdybym domową siłownię ograniczyć miał do trzech urządzeń, byłyby to ergometr wioślarski, kettlebell i drążek. Gdyby miały to być dwa sprzęty, zrezygnowałbym z drążka. Jeden? Wybrałbym oczywiście wioślarza.

Łukasz Kadziewicz na okładce Październikowego numeru Men's Health Newsroom 17 września 2020, 23:32

Łukasz Kadziewicz na okładce październikowego Men's Health

Na naszą okładkę trafił tym razem Łukasz Kadziewicz. 178-krotny reprezentant Polski w piłce siatkowej przekonuje, że zawsze jest drugi mecz i nawet jeśli jednego dnia dostajemy od życia baty, następnego dnia możemy znowu stanąć do starcia. Wie, co mówi, bo robi to z perspektywy czterdziestolatka, który ma na koncie niezliczoną ilość zarówno zwycięstw, jak i porażek.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales MH-Tech 17 września 2020, 14:12

Zobacz, w co będziesz grać na PS5. Zwiastuny z PlayStation 5 Showcase

Podczas wczorajszego PlayStation 5 Showcase zaprezentowano aż 12 produkcji zmierzających na PS5. Jest na co czekać. Uwaga: najlepsze na końcu.

PlayStation 5 MH-Tech 17 września 2020, 13:11

PS5 w Polsce już 19 listopada. Znamy cenę

W końcu. Znamy datę premiery i cenę PlayStation 5. Podczas wczorajszego PlayStation 5 Showcase Sony zdecydowało się podać szczegóły. PS5 zadebiutuje w Polsce już w listopadzie. 

PlayStation 5 MH-Tech 16 września 2020, 14:27

Już dziś poznamy cenę i datę premiery PlayStation 5

Trochę to trwało, jednak wszystko wskazuje na to, że już dziś poznamy oficjalną cenę konsol PlayStation 5 oraz PlayStation 5 Digital Edition, a także datę ich premiery.

Test Piaggio MP3 MH-Tech 15 września 2020, 14:24

Piaggio MP3 500 HPE Sport to patent na korki i masę frajdy

Na tydzień zamieniłem samochód na maksiskuter Piaggio MP3, żeby choć na chwilę przestać przejmować się czerwonym kolorem w mapach Google'a. Wiatr, frajdę z jazdy i zaskakującą wręcz funkcjonalność sprzętu dostałem w gratisie. 

Lego Technic Land Rover Defender Męskie sprawy 27 sierpnia 2020, 14:17

Składanie Lego Technic Land Rover Defender [Redakcja testuje]

Czy ponad 30-letni mężczyzna, uważający się za względnie poważnego, nadal jest poważny, kiedy godzinami, po pracy, składa klocki? Dowiodę, że tak. 

Dieta Medicover Dieta 26 sierpnia 2020, 22:34

Testujemy jak działa Medicover Dieta [MH LAB]

Dieta pudełkowa ma swoje zalety, ale raczej nie uczy gotować i generuje tony plastiku. A gdyby tak zrobić ją sobie samemu?

Lewis Hamilton na okładce MH 09 2020 Newsroom 13 sierpnia 2020, 22:18

Lewis Hamilton na okładce nowego numeru Men's Health

Anthony Joshua, Mat Fraser, Eliud Kipchoge, Lewis Hamilton, Chris Froome – co ich wszystkich łączy? Oczywiście poza faktem, że są najlepsi na świecie w dyscyplinach, którym się poświęcili: boksie, crossfitcie, bieganiu maratonów, Formule 1 i kolarstwie. A więc wszyscy ci czempioni udzielili wywiadów MH, które znajdziecie w tym numerze w specjalnym dziale MH+ Ciało, Mięśnie, Maszyna.

REKLAMA