Redakcja

Piotr Makowski
Piotr Makowski
Redaktor naczelny

Artykuły autora

Far Cry 6 MH-Tech 30 listopada 2021, 19:20

Far Cry 6 [Minirecenzja]

Szósta odsłona „Far Cry” jest największa z cyklu i daje graczowi jeszcze więcej swobody w działaniu. A cel jest, przypomnijmy, szczytny. Nic, tylko chwytać za broń.

Polar Grit X Pro Titan Fitness 24 listopada 2021, 19:58

Idealny zegarek sportowy nie ist... Recenzja Polar Grit X Pro Titan

Z nową wersją modelu Grit X marki Polar spędziłem do tej pory 1152 godziny (z czego niemal 50 godzin stanowiły treningi biegowe, sesje na rowerze, czas w siłowni i bokserskim klubie), a mimo to wciąż nie potrafię powiedzieć o nim wszystkiego. Ta aż trudna do ogarnięcia wszechstronność jest jego największą zaletą. O wszystkich odrobinę mniej istotnych opowiem poniżej.

boks, Maxliga Fitness 12 listopada 2021, 15:30

Startujemy w Amatorskiej Lidze Bokserskiej Maxliga - blog #2

W październiku zaliczyłem 33 treningi, poświęcając im łącznie 39 godzin. Spaliłem łącznie 27 367 kcal. Nie wiem, ile razy uderzyłem w treningową tarczę, worek czy sparingpartnera. Nie wiem też, ile ciosów przyjąłem, choć kilka z nich pamiętał będę długo. Niczego nie żałuję.

House of Ashes MH-Tech 27 października 2021, 14:23

House of Ashes to gra idealna na Halloween, ale czy sprawdzi się w każdy inny wieczór? [Recenzja]

To już trzeci odcinek antologii "The Dark Pictures", czyli serii gier-horrorów spod znaku trudnych decyzji, eksploracji i sekwencji QTE. Pod kilkoma względami to odsłona najlepsza, pod innymi - raczej nie. W rywalizacji zewnętrznej "House of Ashes" nie ma sobie jednak równych.

Worki bokserskie MH-Tech 14 października 2021, 14:37

Prawo pięści. Testujemy 5 worków bokserskich

Nie ma chyba faceta, który mijając bokserski worek, nie zdecydowałby się w niego nie uderzyć. Postanowiłem minąć takich worków pięć. I to wielokrotnie.

Maxliga Fitness 12 października 2021, 16:30

Startujemy w Amatorskiej Lidze Bokserskiej Maxliga - blog #1

Usiąść do klawiatury po treningu, w trakcie którego organizm spalił niemal 2000 kcal, nie jest łatwo. Zwłaszcza gdy całe ciało boli i domaga się wysokooktanowego paliwa, a nie kolejnych godzin przy biurku. To ten moment, w którym szacunek dla sportowców-amatorów, którzy znajdują w sobie siłę do codziennych ćwiczeń, wzrasta do niewyobrażalnego poziomu.

Polar Grit X Pro MH-Tech 8 października 2021, 17:18

Najtwardszy w drużynie. Polar Grit X Pro - pierwsze wrażenia

Po odświeżonych wersjach zegarków z serii Vantage M oraz Vantage V Polar zdecydował się na facelifting modelu Grit X, nadając mu dumny tytuł Pro. Sprawdźmy, co dokładnie kryje się za tą zmianą.

Daniel Craig i Javier Bardem Męskie sprawy 2 października 2021, 08:00

Filmy o Bondzie z Danielem Craigiem od najgorszego do najlepszego

Spokojnie, w tym rankingu nie uwzględnimy jeszcze "Nie czas umierać", więc obejdzie się bez spojlerów. Który Bond z Danielem Craigiem to ten najlepszy Bond? Odpowiedź nie jest wcale taka oczywista.

Maxliga.pl Wyzwania 28 września 2021, 20:37

Zapisałem się do Amatorskiej Ligi Bokserskiej. Ty też jeszcze możesz

Wątpliwości pojawiły się szybko, niemal natychmiast po wypełnieniu formularza, więc pytanie, po co mi to w ogóle było, wisieć będzie nade mną pewnie aż do ostatniego starcia. Mimo to cieszę się jak cholera na myśl, że każdego kolejnego dnia po pracy zrzucać będę koszulę, a na ręce wsuwać będę rękawice. Zapisałem się do Maxligi i jest to moja najlepsza sportowa decyzja w tym roku. Teraz Twoja kolej.

Joshua kontra Usyk Sport 24 września 2021, 17:22

Joshua czy Usyk? Kto wygra to hitowe starcie?

Według starego bokserskiego porzekadła świetny duży pięściarz pokona zawsze świetnego, ale mniejszego. Jednak pytanie, czy Anthony Joshua sprosta talentowi Aleksandra Usyka pozostanie otwarte aż do jutrzejszego wieczora. Oto nasz typ na tę walkę.

Najlepsze produkcje Apple TV+ Męskie sprawy 23 września 2021, 22:53

Ten serwis na pewno nie stawia na ilość. Oto najlepsze produkcje Apple TV+

Debiut Apple TV+ był więcej niż skromny. Zaledwie kilka produkcji w portfolio, stosunkowo wysoka cena, ograniczona dostępność, bo przecież na początku z usługi korzystać mogli tylko posiadacze sprzętów z logo nadgryzionego jabłka - dystans do gigantów pokroju Netfliksa czy HBO wydawał się nie do nadrobienia. A jak jest teraz? Sprawdzamy.

Alkohol przed snem Zdrowie 16 września 2021, 16:42

Wypiłem wczoraj dwa piwa i wcale nie spałem jak dziecko

Wiedziałem o tym od zawsze, ale teraz mam na to dowody. Po piwie faktycznie zasypia się łatwiej, ale trudno uznać ten sen za wartościowy. Wystarczą dwa piwka, by z nocną regeneracją po prostu się pożegnać.

REKLAMA