REKLAMA

forBET - Zakłady bukmacherskie oficjalnym partnerem Runmageddonu

Polska firma bukmacherska, która na co dzień łączy pasję do sportu z rozrywką zdecydowała się podjąć nowe wyzwanie. Od początku lutego forBET rozpoczyna współpracę z Runmageddonem. Będzie partnerem ekstremalnego biegu, w tym, formuły „Games“ oraz fundatorem nagród. Jedną z nich będzie wyjazd na Igrzyska do Tokio.

Od 4 lutego forBET jeden z trzech największych, polskich bukmacherów o bogatej ofercie promocji i wydarzeń sportowych rozpoczyna szeroką współpracę z Runmageddonem. Będzie też pierwszym partnerem formuły Games. Ufunduje nagrody dla najlepszych zawodników 100-metrowego toru przeszkód. W sezonie wiosennym, dzięki marce forBET najlepszy zawodnik wygra podróż na Igrzyska Olimpijskie do Tokio.

REKLAMA

Na trasie tradycyjnych formuł stanie dedykowana przeszkoda „Komandos“ w brandingu partnera. - Cieszymy się, że do naszych partnerów dołącza forBET. Chcemy współpracować z firmami, które się wyróżniają, z którymi łączy nas pasja do sportu. forBET będzie partnerem widowiskowej formuły Runmageddon Games, którą reaktywujemy w sezonie 2020 - mówi Piotr Łysik, dyrektor sprzedaży. - Sport to nasza pasja. Od 2020 roku firma forBET tworzy własny projekt biegowy - stowarzyszenie „forBET Runners” który idealnie zbiega się z rozpoczęciem współpracy z Runmageddonem.

Nasz nowy klub biegowy i jego promocja poprzez szeroko pojęty sport, rozrywkę i zdrową rywalizację pozwoli lepiej zapoznać się z marką, i zbudować jeszcze większą jej rozpoznawalność. Nasza firma po raz kolejny pokazuje, że nie idzie utartym szlakiem i stawia na niekonwencjonalne projekty, jakim niewątpliwie można nazwać pierwszą taką umowę na świecie, w której to bukmacher współpracuję z organizatorem biegów przeszkodowych.

Liczymy na długotrwałą i owocną współpracę – powiedział Paweł Majewski, dyrektor ds. marketingu firmy forBET. Pierwsze efekty współpracy będzie można zobaczyć już podczas Zimowego Runmageddonu Warszawa - Zakroczym, w dniach 29.02/01.03 2020 roku.

Więcej informacji: bit.ly/forBETxRMG

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA