[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

eobuwie.pl – sklep z przyszłości

W ten sposób butów i torebek jeszcze nie kupowaliście! Nowo otwarty salon eobuwie.pl to jedyny sklep w Polsce, w którym buty nie są wystawione na ekspozycji, a produkty z oferty liczącej ponad 40 tysięcy pozycji zamawia się przez ekrany dotykowe. Wrocławianie mogą teraz w jednym miejscu kupować buty standardowo mieszczące się w 60 tradycyjnych sklepach!

eobuwie.pl Marketing 3.0 w pełnej krasie. W dodatku z pożytkiem dla klientów.
Czego jeszcze mogą spodziewać się klienci w nowoczesnym salonie otwartym 1 lutego 2018 roku? Przede wszystkim niemal zupełnego zatarcia granicy między zakupami w sieci a zakupami w sklepie stacjonarnym. Korzystając z jednego z dziesiątek urządzeń multimedialnych i wsparcia wykwalifikowanych doradców, goście oryginalnego salonu wybierają do przymierzenia produkty z asortymentu obejmującego ponad 40 tysięcy pozycji, produkcji ponad 450 marek. Zamówione do przymierzenia produkty są dostarczane klientowi w maksymalnie 3 minuty.

- Wychodzimy naprzeciw upodobaniom osób, które dotychczas nie kupowały obuwia i torebek w internecie. Nasz koncept łączy najlepsze cechy zakupów w tradycyjnym sklepie z zakupami w sieci. Oferujemy te same korzyści: niezwykle szeroką ofertę i 30 dni na zwrot, niezależnie od tego czy klient woli kupować przez aplikację mobilną, komputer czy sklep stacjonarny. Będziemy obserwować jak klienci odbiorą nasz nowy koncept stacjonarny i przygotowujemy się do uruchomienia sieci sklepów tego typu w wybranych miastach w Polsce - wyjaśnia Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.pl S.A.

REKLAMA

Wraz z uruchomieniem stacjonarnego salonu eobuwie.pl wprowadza we Wrocławiu usługę Same Day Delivery dla produktów zamawianych przez stronę internetową. Wszystkie produkty dostępne w salonie Magnolia Park można zamówić w dowolne miejsce Wrocławia – zostaną dostarczone w przeciągu… zaledwie 4 godzin!

Uroczyste otwarcie wrocławskiego salonu eobuwie.pl zainaugurowała impreza, z udziałem przedstawicieli świata mody, kultury i biznesu. Zakupy w eobuwie.pl w trakcie wieczoru VIP zrobiły takie gwiazdy, jak Anna Dereszowska, Joanna Jabłczyńska Mikołaj Roznerski i Tomasz Oświeciński.

Cały event pod nazwa Wielkie Przymierzanie trwał aż 5 dni, a w trakcie imprezy każdy odwiedzający mógł skorzystać z atrakcyjnych rabatów lub wygrać wybrany produkt za 1 zł.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij