REKLAMA

eobuwie.pl – sklep z przyszłości

W ten sposób butów i torebek jeszcze nie kupowaliście! Nowo otwarty salon eobuwie.pl to jedyny sklep w Polsce, w którym buty nie są wystawione na ekspozycji, a produkty z oferty liczącej ponad 40 tysięcy pozycji zamawia się przez ekrany dotykowe. Wrocławianie mogą teraz w jednym miejscu kupować buty standardowo mieszczące się w 60 tradycyjnych sklepach!

eobuwie.pl
Marketing 3.0 w pełnej krasie. W dodatku z pożytkiem dla klientów.
Czego jeszcze mogą spodziewać się klienci w nowoczesnym salonie otwartym 1 lutego 2018 roku? Przede wszystkim niemal zupełnego zatarcia granicy między zakupami w sieci a zakupami w sklepie stacjonarnym. Korzystając z jednego z dziesiątek urządzeń multimedialnych i wsparcia wykwalifikowanych doradców, goście oryginalnego salonu wybierają do przymierzenia produkty z asortymentu obejmującego ponad 40 tysięcy pozycji, produkcji ponad 450 marek. Zamówione do przymierzenia produkty są dostarczane klientowi w maksymalnie 3 minuty.

- Wychodzimy naprzeciw upodobaniom osób, które dotychczas nie kupowały obuwia i torebek w internecie. Nasz koncept łączy najlepsze cechy zakupów w tradycyjnym sklepie z zakupami w sieci. Oferujemy te same korzyści: niezwykle szeroką ofertę i 30 dni na zwrot, niezależnie od tego czy klient woli kupować przez aplikację mobilną, komputer czy sklep stacjonarny. Będziemy obserwować jak klienci odbiorą nasz nowy koncept stacjonarny i przygotowujemy się do uruchomienia sieci sklepów tego typu w wybranych miastach w Polsce - wyjaśnia Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.pl S.A.

REKLAMA

Wraz z uruchomieniem stacjonarnego salonu eobuwie.pl wprowadza we Wrocławiu usługę Same Day Delivery dla produktów zamawianych przez stronę internetową. Wszystkie produkty dostępne w salonie Magnolia Park można zamówić w dowolne miejsce Wrocławia – zostaną dostarczone w przeciągu… zaledwie 4 godzin!

Uroczyste otwarcie wrocławskiego salonu eobuwie.pl zainaugurowała impreza, z udziałem przedstawicieli świata mody, kultury i biznesu. Zakupy w eobuwie.pl w trakcie wieczoru VIP zrobiły takie gwiazdy, jak Anna Dereszowska, Joanna Jabłczyńska Mikołaj Roznerski i Tomasz Oświeciński.

Cały event pod nazwa Wielkie Przymierzanie trwał aż 5 dni, a w trakcie imprezy każdy odwiedzający mógł skorzystać z atrakcyjnych rabatów lub wygrać wybrany produkt za 1 zł.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA