[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

adidas BOOST zmienia bieganie

Lepsza amortyzacja, optymalne dopasowanie i niezależność od temperatury - tak w skrócie można opisać Energy Boost - nowe buty adidas, które zapewniają większy zwrot energii niż jakiekolwiek inne buty biegowe. Załóż je i zostań jeszcze lepszym biegaczem.

Rewolucja w amortyzacji: adidas Boost zmienia bieganie fot. adidas
Podkręć formę

Podstawową innowacją jest BOOST™ - rewolucyjny materiał amortyzujący. Powstał on dzięki współpracy z partnerem adidas - BASF, wiodącą światową firmą chemiczną. Materiał ze stałych granulek (TPU) jest podzielony na tysiące małych, elastycznych kapsułek energii umieszczonych w podeszwie. Dzięki swojej unikatowej strukturze pozwalają one wytworzyć jeszcze więcej energii podczas każdego odbicia od podłoża.

REKLAMA

Testy przeprowadzone przez adidas Innovation Team pokazują, że wytrzymałe materiały zastosowane w butach Energy Boost zapewniają największy zwrot energii we wszystkich dostępnych butach do biegania.

fot. adidas

BOOST kontra EVA

BOOST™ zapewnia maksymalną wydajność w skrajnych dla biegaczy temperaturach. adidas Innovation Team przeprowadził monitoring tego, jak tworzywo piankowe wykorzystane w BOOST™ zachowa się w różnych temperaturach w porównaniu ze standardem pianki EVA, stosowanym w większości działających butów.

Wykonane testy wykazały, że w zakresie od -20 do +40 stopni C pianka w BOOST™ jest trzy razy odporniejsza na zmiany temperatur od standardowego materiału EVA, zapewniając w ten sposób komfort biegu i osiągi w wysokiej amplitudzie temperatur.

fot. adidas

a. Materiał piankowy BOOST™ łączy na pozór sprzeczne korzyści - miękkość, wygodę i efektywną amortyzację.

b. Dodatkowe technologie adidas zastosowane w butach Energy Boost to: specjalne wsparcie śródstopia, które stabilizuje stopę w bucie, rozbudowany system TORSION®, który od pięty aż po palce minimalizuje bezwładne poruszanie się stopy wewnątrz buta, podeszwa adiWEAR, która chroni but przed nadmiernym zużywaniem się w miejscach najbardziej narażonych na ścieranie oraz zewnętrzny zapiętek, który maksymalizuje dopasowanie pięty i komfort w czasie biegu.

c. Większy komfort górnej części buta adidas Energy Boost zapewnia technologia TECHFIT z wysoce wytrzymałego i elastycznego poliuretanu. Gwarantuje optymalne dopasowanie i wsparcie dla całej stopy podczas ruchu. Oddychająca siateczka wykonana z meshu i strechu sprawia, że wnętrze zachowuje się jak skarpeta, równocześnie stabilizując i wspierając stopę.

d. Zwrot energii gwarantują małe kapsułki umieszczone w podeszwie. Dzięki swojej budowie gromadzą i uwalniają wytworzoną podczas biegu energię. Różnicę czuć już przy pierwszym założeniu.

e. Energy Boost jest kompatybilny z elektronicznym trenerem adidas miCoach SPEED_CELL™.

fot. adidas

Więcej informacji o butach adidas Energy Boost i zastosowanych w nich rozwiązaniach znajdziesz na stronach www.adidas.pl oraz www.facebook.com/adidasRunningPolska.

Energy Boost można nabyć w wybranych salonach adidas i sklepach partnerskich od 27 lutego. Cena: 649 zł.

A

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij