[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Zostań twarzą Diverse

Chciałbyś spróbować swoich sił jako fotomodel? Sprawdź, czy masz ku temu odpowiednie predyspozycje, startując w konkursie ogłoszonym przez markę Diverse. Główna nagroda - udział w profesjonalnej sesji fotograficznej.
Diverse
Marka Diverse zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, a także zakupy na kwotę 2000 zł i 1000 zł.

Pierwszy etap konkursu to zgłoszenia uczestników. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy założyć profil z trzema zdjęciami na stronie konkursowej f4f.diversesystem.com, a następnie poinformować o swoim starcie przyjaciół i z ich pomocą wypromować swój profil. Zgłoszenia przyjmowane będą do 13 października.

REKLAMA

W drugim etapie jury spośród nadesłanych zdjęć wybierze 12 finalistów (6 kobiet i 6 mężczyzn), którzy otrzymają zaproszenie na sesję fotograficzną w centrali marki Diverse. Zdjęcia finalistów zostaną umieszczone na stronie internetowej konkursu, a 24 października rozpocznie się wielkie głosowanie. Wygrywają dwie osoby (kobieta i mężczyzna), które zdobędą największą ilość głosów internautów.

Więcej szczegółów, zasady oraz regulamin konkursu znajdziesz na stronie f4f.diversesystem.com.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij