Zostań twarzą Diverse

Chciałbyś spróbować swoich sił jako fotomodel? Sprawdź, czy masz ku temu odpowiednie predyspozycje, startując w konkursie ogłoszonym przez markę Diverse. Główna nagroda - udział w profesjonalnej sesji fotograficznej.
Diverse
Diverse

Marka Diverse zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, a także zakupy na kwotę 2000 zł i 1000 zł.

Pierwszy etap konkursu to zgłoszenia uczestników. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy założyć profil z trzema zdjęciami na stronie konkursowej f4f.diversesystem.com, a następnie poinformować o swoim starcie przyjaciół i z ich pomocą wypromować swój profil. Zgłoszenia przyjmowane będą do 13 października.

W drugim etapie jury spośród nadesłanych zdjęć wybierze 12 finalistów (6 kobiet i 6 mężczyzn), którzy otrzymają zaproszenie na sesję fotograficzną w centrali marki Diverse. Zdjęcia finalistów zostaną umieszczone na stronie internetowej konkursu, a 24 października rozpocznie się wielkie głosowanie. Wygrywają dwie osoby (kobieta i mężczyzna), które zdobędą największą ilość głosów internautów.

Więcej szczegółów, zasady oraz regulamin konkursu znajdziesz na stronie f4f.diversesystem.com.

MH

REKLAMA