Zostań Ambasadorem Runmageddonu i wystartuj za darmo!

Namów swoich znajomych do startu 13 kwietnia w Runmaggedonie na warszawskim Służewcu, a nie tylko będziesz mógł pobiec w tym ekstremalnym biegu przygodowym za darmo, ale nawet zarobić do 700 złotych. Poznaj szczegóły programu ambasadorskiego Runmageddon.

Runmaggedon

Organizatorzy Runmageddonu, ekstremalnego biegu z przeszkodami, który odbędzie się 13 kwietnia na terenie Toru Służewiec w Warszawie, zainaugurowali innowacyjny program ambasadorski. Ambasadorem imprezy może zostać każdy, kto ma dar przekonywania i potrafi zachęcić swoich znajomych do zmierzenia się z Runmageddonem. Korzyści z otrzymania statusu ambasadora są bardzo wymierne: od darmowego pakietu startowego, przez profesjonalny sprzęt sportowy opatrzony logo Runmageddon, po konkretną kwotę pieniędzy - nawet do 700 złotych!

Zasada działania programu ambasadorskiego Runmageddon jest bardzo prosta - im więcej namówionych osób tym większe korzyści. Pierwszy krok, to wypełnienie formularza na stronie runmageddon.pl/program-ambasadorow, co pozwoli nowemu Ambasadorowi otrzymać własny unikalny kod. Następnie wystarczy użyć swojego daru przekonywania i siły argumentów przemawiających za prowadzeniem aktywnego trybu życia, aby zachęcić do startu w Runmageddonie jak największą liczbę osób. Punkty zostaną zaliczone, jeśli podczas dokonywania zapisów przekonany znajomy umieści w odpowiedniej rubryce kod przekazany przez Ambasadora.

Wystarczy namówić do startu 3 zawodników, aby stać się posiadaczem koszulki Runmageddon. Natomiast zorganizowanie teamu złożonego z minimum 6 zawodników oznacza dla Ambasadora zarówno koszulkę, jak i dodatkowy bonus w wysokości 50 złotych w gotówce. Za zgłoszenie zespołu 10 zawodników Ambasador oprócz sprzętu otrzyma również nagrodę finansową w wysokości 100 złotych. Ambasadorzy, którzy zmobilizują grupę 15 osób otrzymają koszulkę i wystartują w Runmageddonie za darmo! Powiększenie teamu będzie premiowane - za każdą kolejną osobę organizator wypłaca 10 złotych.  

"W naszym programie Ambasadorów wszystko zależy od jego uczestników. To oni wiedzą najlepiej, kto spośród ich znajomych jest wystarczająco żądny wyzwań i na tyle pozytywnie zakręcony, aby podjąć wyzwanie zmierzenia się z Runmageddonem! Program cieszy się dużym zainteresowaniem, powoli wykrystalizowała się czołówka klasyfikacji Ambasadorów, ale jeszcze wciąż jest szansa powalczyć o wysokie miejsce. Zachęcamy do wspólnej zabawy i zdobywania nagród!" - powiedział Jaro Bieniecki powiedział Jaro Bieniecki, dyrektor Runmageddonu.

Program Ambasadorów to niejedyna szansa na to, aby otrzymać atrakcyjne warunki startu w Runmageddonie. Polecamy ofertę TANI STUDENT, która oznacza 30 złotych niższe wpisowe dla wszystkich studentów! Aby otrzymać zniżkę należy okazać swoją legitymację studencką w Biurze Zawodów. 

Premiowane są również zgłoszenia teamów, dlatego warto zwrócić uwagę na pakiet DRUŻYNA MA MOC, dzięki której zespoły liczące 5-9 osób otrzymają zniżkę 10 złotych dla każdego zawodnika, a ekipą złożonym z minimum 10 osób organizator przyznaje zniżkę 20 złotych dla każdego zawodnika!
Co ciekawe, wyżej wymienione zniżki kumulują się i dotyczą ceny, jaka obowiązuje w miesiącu, w którym dokonuje się wpłaty.

O biegu Runmageddon

Runmageddon, którego patronem medialnym jest magazyn Men's Health,  zwiastuje koniec ery nudnych biegów ulicznych oferując jego uczestnikom ekstremalne wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika. Uczestnik prąc naprzód niejednokrotnie będzie musiał wspinać się, czołgać, brnąć w błocie, skakać, a także zmierzyć się z wodą oraz ogniem.

Zawody, które odbędą się 13 kwietnia 2014 na Torze Służewiec w Warszawie, będą miały rangę Mistrzostw Polski dla studentów, żołnierzy i ratowników, a najtwardsi uczestnicy otrzymają zaszczytne wyróżnienia Twardej Sztuki oraz Twardego Syna. Limit czasu na pokonanie wszystkich przeszkód wynosi 2,5 godziny.

Runmageddon to kolejna impreza działającego od 2005 roku Stowarzyszenia OTK Rzeźnik znanego z organizacji m.in. Biegu Rzeźnika, górskiego ultramaratonu na dystansie 80 km, oraz Maratonu Bieszczadzkiego.  

MH

Zobacz również:
REKLAMA