Znamy trenerów Szkolenia MH 2013!

Tomasz Brzózka, zwycięzca konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2008", triathlonista i trener personalny, oraz Łukasz Piwkowski, certyfikowany trener crossfit z grupy HeSTrez - tych dwóch facetów będzie wyciskać siódme poty z uczestników pierwszego w historii szkolenia według zasad MH.

Tomasz Brzózka, Łukasz Piwkowski
Łukasz Piwkowski i Tomasz Brzózka - trenerzy pierwszej edycji Szkolenia według zasad MH

Szkolenie według zasad Men's Health, które odbędzie w dniach 24-31 sierpnia w Hotelu Mistral Sport w Gniewinie, to dla Czytelników MH niepowtarzalna okazja, aby pod opieką redaktorów naszego działu fitness i trenerów personalnych zrobić ogromny krok ku sylwetce godnej facetów z okładki naszego magazynu. Uczestnicy szkolenia przez 8 dni będą kompleksowo pracować nad swoją formą, wzmacniając mięśnie, spalając tłuszcz, poprawiając swoją kondycję i koordynację, zwiększając wytrzymałość itd.

REKLAMA

Na każdy dzień szkolenia zaplanowane zostały 2 treningi (szczegółowy program akcji przedstawiamy w tym artykule), które poprowadzić będą między innymi dwaj doświadczeni instruktorzy sportów siłowych i fitness - Tomasz Brzózka oraz Łukasz Piwkowski.

Tomasza Brzózki wiernym Czytelnikom MH zapewne nie trzeba przedstawiać - w 2008 roku był jednym z trzech zwycięzców pierwszej edycji konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2008". Oprócz zdjęcia na okładce naszego pisma Tomek może też pochwalić się srebrnym i brązowym medalem mistrzostw Polski w kulturystyce i fitness oraz 5. miejscem na mistrzostwach Europy w Bratysławie w 2009 roku. Od kilkunastu lat pracuje jako trener osobisty, jednocześnie popularyzując temat kształtowania sylwetki za pomocą treningu siłowego w wielu pismach. Obecnie pasjonuje się crossfitem i triathlonem (dystans Ironman pokonał już kilkukrotnie).

Łukasz Piwkowski z kolei ukończył wrocławską AWF, zdobywając dyplom trenera piłki nożnej, ale w tej chwili specjalizuje się w treningu crossfit. Jest certyfikowanym trenerem tej formy treningu (Level 1), a swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się przede wszystkim z trenującymi w klubie "HESTreZ" we Wrocławiu - jednym z największych w Europie obiektów do treningu crossfit. Warto wspomnieć, że wspólnie z innymi trenerami HeSTrez oraz firmą Reebok zainicjowali projekt "Reebok HESTreZ Team - Droga do Crossfit Games 2014" - jego celem jest skompletowanie i przygotowanie drużyny, która stanie do rywalizacji z najlepszymi w Europie podczas przyszłorocznych Crossfit Games. W tej chwili prowadzą nabór do swojego teamu - najlepszym kandydatom zapewnią darmowy trening przez 2 miesiące, a najlepszym z najlepszych miejsce w swojej drużynie. Więcej o tym projekcie: www.facebook.com/events/392051474229659.

Z kolei więcej informacji dotyczących szkolenia według zasad MH, jego kosztów oraz przyjmowania zgłoszeń do udziału w nim znajdziesz na stronie Hotelu Mistral Sport. Kolejne szczegóły tego przedsięwzięcia już wkrótce przedstawimy również na naszej stronie internetowej.

MH

REKLAMA