Zenith Chronomaster Sport

Szybszy, bardziej elegancki i jeszcze bardziej sportowy. Premiera Zenith Chronomaster Sport z kalibrem El Primero.

Zenit Chronomaster Sport Zenit Chronomaster Sport

Najbardziej decydujące momenty w życiu dzieją się w ułamku sekundy. Zacięty wyścig, idealnie podkręcona piłka lub instynktowna decyzja. Często przypadki kształtują naszą przyszłość. Zenith towarzyszy tym, którzy są ciągle w ruchu, przekraczają granice, a w pogoni za marzeniami poszukują zegarka, który dotrzyma im kroku.

Najnowsza kolekcja Chronomaster Sport to początek nowej ery zegarmistrzostwa, w sportowo-eleganckim wydaniu. Zenith stworzył nowy kaliber El Primero 3600 oferujący jeszcze większą precyzję niż jego poprzednik,  w połączeniu z  ultra czytelną skalą co do 1/10 sekundy wygrawerowaną bezpośrednio na ceramicznym pierścieniu.

Chromaster Sport to czasomierz z rodowodem. Zgodnie z ponadczasową i nowoczesną estetyką, jest wyposażony w zintegrowaną stalową bransoletę jak i również wersję z teksturowanym gumowym paskiem z efektem cordura ze stalową klamrą.

Linia Chronomaster Sport jest wyposażona w nową wersję słynnego mechanizmu El Primero kaliber 3600. Dzięki doświadczeniu zdobytemu po ponad pięciu dekadach El Primero Zenith jest w stanie zaoferować precyzję z dokładnością do 1/10 wyświetlania z wychwytu 5 Hz (36’600 VpH), jak również wydłużoną rezerwę chodu do 60 godzin. Widoczna przez szafirowy transparentny dekiel, nowa konstrukcja jest uderzająco rzeczywista, odsłaniająca koło kolumnowe i wahnik oznaczony pięcioramienna gwiazdą Zenith.

Zobacz również: