[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

ZenFone 4 Pro

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem nowego smartfona, weź pod uwagę multimedialny kombajn ze stajni ASUS. 

ASUS
ZenFone 4 Pro to najnowszy smartfon firmy ASUS, zaprojektowany, aby zapewnić luksus w każdym szczególe, oraz wyposażony w podwójny aparat, aby dać Ci nieporównywalne możliwości w fotografii mobilnej. ZenFone 4 Pro to pierwszy smartfon na świecie wyposażony w trzy wysokiej klasy matryce Sony oraz ASUS SuperPixel™ Engine, aby zapewnić do ośmiu razy jaśniejsze zdjęcia przy słabszych warunkach oświetleniowych.

Dzięki technologii TriTech+™aparat ZenFone 4 Pro umożliwia sfotografowanie świata tak jak go widzimy. Wyjątkowo szybka detekcja fazy z systemem Dual Pixel, technologia śledzenia obiektów i laserowy autofokus sprawiają, że ZenFone 4 Pro dokładnie ostrzy w zaledwie 0,03 sekundy, zdjęcia przedstawiają wszystkie szczegóły, a poruszające się obiekty są wyraźne.

REKLAMA

ZenFone 4 Pro jest wyposażony we flagowy, 64-bitowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 835, który oferuje wysoką wydajność dzięki swoim ośmiu rdzeniom, do 2,45 GHz szybkości zegara i do 6 GB pamięci RAM. Razem z wydajną grafiką Adreno™, ZenFone 4 Pro z łatwością sprosta nawet najbardziej wymagającym aplikacjom i grom.

Zintegrowany moduł NFC pozwoli na wygodne płatności mobilne z Android Pay, a czytnik linii papilarnych Live umieszczony z przodu zapewni większe bezpieczeństwo i szybkie odblokowanie telefonu w zaledwie 0,3 sekundy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta.

Materiał promocyjny

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij