REKLAMA

ZenFone 4 Pro

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem nowego smartfona, weź pod uwagę multimedialny kombajn ze stajni ASUS. 

ASUS
ZenFone 4 Pro to najnowszy smartfon firmy ASUS, zaprojektowany, aby zapewnić luksus w każdym szczególe, oraz wyposażony w podwójny aparat, aby dać Ci nieporównywalne możliwości w fotografii mobilnej. ZenFone 4 Pro to pierwszy smartfon na świecie wyposażony w trzy wysokiej klasy matryce Sony oraz ASUS SuperPixel™ Engine, aby zapewnić do ośmiu razy jaśniejsze zdjęcia przy słabszych warunkach oświetleniowych.

Dzięki technologii TriTech+™aparat ZenFone 4 Pro umożliwia sfotografowanie świata tak jak go widzimy. Wyjątkowo szybka detekcja fazy z systemem Dual Pixel, technologia śledzenia obiektów i laserowy autofokus sprawiają, że ZenFone 4 Pro dokładnie ostrzy w zaledwie 0,03 sekundy, zdjęcia przedstawiają wszystkie szczegóły, a poruszające się obiekty są wyraźne.

REKLAMA

ZenFone 4 Pro jest wyposażony we flagowy, 64-bitowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 835, który oferuje wysoką wydajność dzięki swoim ośmiu rdzeniom, do 2,45 GHz szybkości zegara i do 6 GB pamięci RAM. Razem z wydajną grafiką Adreno™, ZenFone 4 Pro z łatwością sprosta nawet najbardziej wymagającym aplikacjom i grom.

Zintegrowany moduł NFC pozwoli na wygodne płatności mobilne z Android Pay, a czytnik linii papilarnych Live umieszczony z przodu zapewni większe bezpieczeństwo i szybkie odblokowanie telefonu w zaledwie 0,3 sekundy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta.

Materiał promocyjny

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA