Zegarkowy numer specjalny MH już w kioskach!

Zegarki rozpalają męską wyobraźnię, fascynując precyzją mechanizmów i zapierając dech w piersiach swoim pięknem. Dlatego właśnie po raz trzeci już przygotowaliśmy dla Was numer specjalny "MH 24 Godziny". Zapraszamy do świata czasomierzy, który łączy użyteczność z urodą.

Men's Health 24 Godziny - wydanie specjalne MH poświęcone w całości zegarkom

Dlaczego miłośnicy zegarków powinni być zatrudnieni w dochodzeniówce? Jaki czasomierz nosił na nadgarstku Hans Kloss? W jaki zegarek warto zainwestować ponad milion złotych? Jak wielu godzin potrzeba na wykonanie jednego egzemplarza MB&F Moonmachine? Ile diamentów znajduje się na wartym 3 mln funtów zegarku Hublot Big Bang?

REKLAMA

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w najnowszym "Men's Health 24 Godziny", to jednak tylko wierzchołek góry informacji, które zebraliśmy dla Ciebie w tym zeszycie specjalnym poświęconym niemal wyłącznie zegarkom.

"W tym numerze zamieściliśmy, między innymi, merytoryczne opisy modeli we wszystkich przedziałach cenowych, przegląd nieśmiertelnych zegarmistrzowskich evergreenów, historię szwajcarskiej potęgi firmy Tissot oraz najlepsze zegarki do sportu - informują redaktorzy tego wydania. - Nie zabrakło, oczywiście, miejsca również dla czasomierzy w wersji lux. Zwyczajni goście, jak my, mogą o takich modelach tylko pomarzyć, ale dobrze wiedzieć, że są. Tak samo jak dobrze wiedzieć, że są Monica Bellucci i Scarlett Johansson - szanse na małżeństwo są niewielkie, ale nadzieja umiera ostatnia”.

Bardziej konkretnie? Proszę bardzo: na 100 stronach "Men's Health 24 Godziny" nr 3 (pierwszy numer ukazał się 2 lata temu, drugi numer - przed rokiem - oba możesz jeszcze zamówić w naszej redakcji) znajdziesz między innymi:

• zegarkowe evergreeny, czyli czasomierze natychmiast rozpoznawalne, wiecznie młode i zawsze na czasie,

• zegarki sportowe, które są komputerami zaawansowanymi technicznie bardziej niż urządzenia używane niegdyś na Księżycu i mierzącymi wszystko, czego potrzebujesz podczas treningów,

• superzegarki, które podobnie jak supersamochody i supermodelki, pod każdym względem są naj,

• zegarki GMT, czyli modele wskazujące czas w różnych strefach - niezbędny dodatek i dla podróżnika, i dla pracownika korporacji,

• zegarki kolorowe - najlepszy dowód na to, że porządny męski zegarek wcale nie musi być w kolorze stalowym lub czarnym,

• zegarki minimalistyczne - proste, ale nie nudne - dla tych, którzy uważąją, że wypasiony, kosztujący dziesiątki tysięcy zegarek to przesada,

• cuda techniki, czyli zegarki tak skomplikowane, jak tylko możemy to sobie wyobrazić.

Numer specjalny "Men's Health 24 Godziny" możesz kupić w dobrych salonach prasowych w całej Polsce od 15 listopada. Cena egzemplarza to 14,90 zł. Przypominamy, że wydania specjalne nie są objęte prenumeratą.

Zobacz spis treści numeru specjalnego "MH 24 Godziny" »

MH

REKLAMA