Zegarki Adriatica rozdane prenumeratorom!

Prenumerata Men's Health to nie tylko możliwość kupienia aż 12 numerów MH w cenie 10, czyli z 20-procentową zniżką. To też szansa otrzymania atrakcyjnego prezentu - czekają one na tych Czytelników, którzy po ukazaniu się kolejnego numeru jako pierwsi wykupią prenumeratę na cały rok*.

Prenumerata Men's Health

Wraz z majowym numerem MH na 5 nowych prenumeratorów czekały sportowe zegarki Adriatica model 1143.5154Q z kopertą i bransoletą wykonanymi ze stali szlachetnej, utwardzanym szkłem i mechanizmem Ronda 515 Swiss Made, o wodoszczelności do 10 atm.

REKLAMA

Oto Czytelnicy Men's Health, którzy wykazali się najszybszym refleksem i oprócz niższej ceny dla prenumeratorów dostali również prezent:

  • Piotr Skibiński, Oława
  • Jan Chmielecki, Gdańsk
  • Michał Jankowski, Warszawa
  • Miłosz Sobczyk,Toruń
  • Aleksandra Roszkowicz, Jaworzyna Śląska

Nagrody zostaną wysłane pocztą przez redakcję MH.

Wciąż zastanawiasz się, czy warto wykupić prenumeratę Men's Health? Może w podjęciu decyzji pomoże Ci informacja, że od dnia ukazania się czerwcowego numeru MH na czterech nowych prenumeratorów czekać będą męskie zegarki Aztorin Casual, model A043.G172, z kopertą i bransoletą wykonanymi ze stali szlachetnej, kwarcowym mechanizmem, szafirowym szkłem i o wodoszczelności do 30 metrów. Cena zegarka to 590 złotych. Nie zwlekaj, bo liczy się data dokonania wpłaty!

Powodzenia!

Zamów prenumeratę MH teraz!

* promocja nie dotyczy zamówień prenumeraty w wersji elektronicznej w serwisie e-kiosk.pl oraz w wersji na tablety w sklepach App Store i Google Play

MH

REKLAMA