Zegarek hybrydowy Tissot T-Touch Connect Solar już w Polsce!

Inteligentny, zasilany energią słoneczną, nowoczesny – tak w skrócie można opisać hybrydowy zegarek Tissot T-Touch Connect Solar. Zegarek, który jest świetnym partnerem dla osób ceniących sport, jak i tych stawiających na elegancję podczas biznesowych spotkań.

Tissot T-Touch Connect Solar

Nie da się ukryć, że rozwiązania IT są nierozerwalną częścią naszego codziennego życia. Zaś rozwój innowacyjnych technologii nabrał tempa, tak też jest w przypadku zegarków. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią tradycję i nowoczesne funkcjonalności.

Klasyka i cyfryzacyjne rozwiązania

Odpowiedzią na rosnące wymagania konsumentów jest hybrydowy zegarek Tissot T-Touch Connect Solar, następca T-Touch, pierwszego wielofunkcyjnego zegarka dotykowego. Hybrydowy T-Touch Connect Solar powstał z myślą o mężczyznach lubiących sport, a także ceniących elegancję podczas spotkań biznesowych.

T-Touch Connect Solar łączy w sobie wygląd klasycznego zegarka z zaawansowanymi technologiami. Zegarek za pomocą jednego kliknięcia zmienia się z zegarka interaktywnego w „klasyczny” czasomierz Swiss Made. Tym samym swoimi rozwiązaniami wykracza poza precyzyjne odmierzanie czasu!

Zasilany energią słoneczną

Zacznijmy jednak od początku. T-Touch Connect Solar to następca T-Touch Expert Solar, pierwszego na świecie zegarka ze szkłem dotykowym zasilanym energią słoneczną. Poprzez ukryte pod tarczą ogniwa fotowoltaiczne, najnowszej generacji, zegarek może działać w sposób niemal nieograniczony w trybie niepołączonym ze smartfonem. Natomiast w przypadku sparowania ze smartfonem może pracować nawet 6 miesięcy, w zależności od użytkowania i ekspozycji na promienie słoneczne. Warto nadmienić, że nie tylko zasilanie energią słoneczną pozwala ograniczyć ładowanie za pomocą tradycyjnej ładowarki. W T-Touch Connect Solar wykorzystano energooszczędne komponenty elektroniczne.

Modny podczas sportów i nie tylko…

Warto zwrócić uwagę na design T-Touch Connect Solar, który prezentuje się sportowo, elegancko i nowocześnie. Dzieje się tak między innymi dzięki tytanowej bransolecie i kopercie o średnicy 47 mm z odpornym na zarysowania ceramicznym pierścieniem z grawerunkiem. Dodatkowo zegarek wyposażony jest w dotykowe szkło szafirowe, wynalezione przez markę Tissot dla zegarków z  linii T-Touch w 1999 roku. Szkło to zyskało aż 9 na 10 punktów w skali Mohsa, co oznacza, że można je zarysować wyłącznie diamentem.  

To zegarek zaprojektowany z dbałością o każdy detal, o czym doskonale świadczą satynowe wykończenie powierzchni, zaokrąglone krawędzie nadające mu współczesny i elegancki styl. Konstrukcję charakteryzuje ergonomiczny wygląd, który jest znakiem rozpoznawczym Tissot. Ponadto zegarek jest hipoalergiczny i wodoszczelny do 100 metrów (10 barów).

T-Touch Connect Solar jest dostępny w aż 6 wersjach: z kauczukowym paskiem lub z tytanową bransoletą, z kopertą z tytanu lub pokrytą powłoką PVD w kolorze czarnym lub różowego złota. 

Mission impossible? Z tym zegarkiem wszystko jest możliwe

Solidne wyposażenie Tissot T-Touch Connect Solar daje wiele możliwości zarówno w życiu codziennym, jak i podczas aktywności sportowej.

System nawigacji, czyli przyciski, elektroniczna koronka i dotykowe, odporne na zarysowania szafirowe szkło pozwala na komfortowe uprawianie sportu, np. bieganie, wspinaczkę, kolarstwo, czy też koszykówkę. W aktywności sportowej z pewnością pomogą też tryby zabezpieczające, np. przy klasycznej blokadzie, przyciski oraz ekran są wyłączone, aby zapobiec nieprzewidzianemu uruchomieniu.

Tissot T-Touch Connect Solar ma wszystkie zalety T-Touch Expert Solar, takie jak wieczny kalendarz, liczne alarmy, prognozę pogody, odliczanie wsteczne, chronograf i wysokościomierz. Powyższe funkcjonalności umożliwiają pomiar uzyskanych wyników czy też zapoznanie się z prognozą pogody przed planowaną wyprawą w góry.

Ponadto T-Touch Connect Solar daje nowe możliwości: pozwala monitorować aktywność, a w trybie sparowanym umożliwia odbieranie wiadomości oraz połączeń. Wszystkie informacje pojawiają się na niezwykle czytelnym ekranie MIP (Memory In Pixel). To jednak nie jedyny atut wyświetlacza tego inteligentnego hybrydowego zegarka. Ekran dostosowuje poziom jasności i wraz z zapadającym zmierzchem automatycznie uruchamia podświetlenie.

Dedykowany system operacyjny

To co zasługuje na szczególną uwagę to fakt, że w T-Touch Connect został wykorzystany system operacyjny SwALPS (Swiss Autonomuse Low Power System) w całości opracowany przez Tissot w Szwajcarii. System ten nie tylko gwarantuje niskie zużycie energii, ale także bezpieczeństwo danych osób korzystających z zegarka. Tym samym żaden dostawca nie ma dostępu
i kontroli nad danymi użytkownika za pośrednictwem komponentów czy też systemu operacyjnego. Ani T-Touch Connect Solar, ani jego aplikacje nie wysyłają danych do osób trzecich.

Warto jeszcze dodać, że zegarek jest kompatybilny z mobilnymi systemami operacyjnymi iOS, Android i wkrótce z Harmony OS. Tym samym T-Touch Connect Solar będzie pierwszym zegarkiem synchronizowanym z systemem Huawei! Następne aktualizacje poszerzą jego zakres możliwości.

Dodajmy, że zegarek jest już dostępny dla miłośników designerskich, nowoczesnych i modnych gadżetów. Czy to nie jest idealny prezent z okazji Dnia Ojca (23 czerwca)?

Więcej informacji o T-Touch Connect Solar znajdziecie na stronie Tissot (https://www.tissotwatches.com/pl-pl/landing/page/ttouch).

Charakterystyka

 • Swiss Made
 • System operacyjny o niskim zużyciu energii SwALPS
 • Tytanowa koperta, powłoka PVD w kolorze czarnym i różowego złota
 • Średnica - 47 mm; grubość - 15,3 mm
 • Elektroniczna koronka
 • Ceramiczny pierścień
 • Luminescencyjny znak róży wiatrów
 • Odporne na zarysowania dotykowe, szafirowe szkło
 • Wodoszczelność 100 m (10 ATM/10 barów)
 • Mechanizm kwarcowy ładowany energią słoneczną
 • Tarcza z ogniwami fotowoltaicznymi
 • Ekran cyfrowy MIP z niskim zużyciem energii (Memory In Pixel)