REKLAMA

Zdrowe odżywianie nie musi być czasochłonne!

Każdy kto uprawia sport i interesuje się zdrowym stylem życia, wie jak ważne jest dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Przygotowywanie posiłków, zgodnie z tą zasadą, jest zazwyczaj czasochłonne i absorbujące. Dlatego często sięgamy po przekąski czy produkty, które nie są pełnowartościowe, ale łatwo i szybko dostępne.

Jeśli zależy Ci na zdrowym odżywianiu i zbilansowanej diecie, odpowiedzią mogą być produkty Complete by Juice Plus +.

Seria Complete to pełnowartościowe posiłki, które przygotujesz błyskawicznie. Zawierają niezbędne minerały i witaminy, odpowiednią ilość węglowodanów, białka, błonnika i tłuszczu. Complete to shake’i, zupy i batony.

Shake’i dostarczają białko roślinne, niezbędne tłuszcze i węglowodany. Wystarczy dodać do nich mleko, aby otrzymać pełnowartościowy posiłek. Można je również wzbogacić ulubionymi owocami, lodem czy innymi składnikami, aby stworzyć swój unikalny smak.

Jeśli brakuje Ci energii w ciągu dnia, lub nie masz możliwości zjedzenia czegoś zdrowego,  sięgnij po baton owocowy lub czekoladowy. Pierwszy to mieszanka owoców, orzeszków ziemnych i siemienia lnianego,  drugi zawiera dodatkowo kawałki gorzkiej czekolady.

Kiedy masz ochotę na coś ciepłego, podgrzej zupę warzywną Complete by Juice Plus+, która zawiera najwyższej jakości świeże warzywa.

Complete może zastąpić jeden lub dwa posiłki dziennie. Pomaga w utrzymaniu zbilansowanej diety bez wyrzeczeń. Są to pełnowartościowe posiłki, zawierające niezbędne minerały i witaminy, odpowiednią ilość węglowodanów, białka, błonnika i tłuszczu. Są wegetariańskie, wolne od glutenu, konserwantów i barwników.

Więcej informacji o produktach i firmie, która dba o zdrowy styl życia od 50 lat,  znajdziesz na:  www.juiceplus.com/pl/pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA