Zawsze w dobrą stronę

Czym właściwie jest klasyczne obuwie? Można by stworzyć dziesiątki trafnych definicji, ale jedna podsumowuje wszystkie. Klasyka = ponadczasowość.

Modele, które były gwarancją świetnego wyglądu 10 lat temu, są teraz i za 10 lat również będą. Czy klasyka = nuda? Na pewno nie z nowym modelem La Zigne 0610 Mid Brown Suede. Gdzie je znaleźć? Jak oswoić, by nie gryzły się z resztą stroju? Kilka zasad, trochę odwagi - tylko tyle by stawiać klasycznie piękne kroki.

REKLAMA

Po pierwsze wygoda

Klasyczne buty to wygodne buty. Skąd ten komfort? Doskonałe dopasowanie, wysokiej jakości materiały oraz nowoczesna technologia współgrają zapewniając świetną amortyzację i optymalne ułożenie stopy. W porównaniu z niezwykle popularnymi ostatnimi laty butami sportowymi, model ten wygrywa na wielu polach. Co jeszcze stanowi o wygodzie? Można je kupić w sklepie internetowym klasycznebuty.pl.  

Po drugie praktyczność

Zdrowie - buty sportowe doskonale sprawdzają się przy uprawianiu sportu, jednak ich klejone podeszwy i syntetyczne cholewki nie najlepiej radzą sobie z odprowadzaniem wilgoci czy stabilizowaniem stopy. Klasyk górą!

Cena - klasyczne buty to inwestycja a nie tylko zakup na jeden czy dwa sezony. Gdyby się tak zastanowić, ile przetrwają sieciówkowe sneakersy i ile trzeba na nie wydać, kupując co roku choć parę...  Lepiej kupić raz i mieć z głowy na lata.

Jakość - bezdyskusyjna dominacja butów ze skóry nad tymi jedynie skórzanymi. Skóra skórze nierówna, a klasyki są gwarancją najwyższej jakości.  Klasyka XXI wieku to już nie sztywna elegancja. La Zigne 0610 Mid Brown Suede jest tego najlepszym dowodem. Stworzone przede wszystkim do noszenia, nie tylko wyglądania. Nadchodzi era sportowej klasyki, w której funkcja praktyczna w idealnych proporcjach łączy się z estetyczną. 

Obuwie ze zdjęcia znajdziesz tutaj.

Zobacz również:
Pandemia koronawirusa pokazała nam, że o formę można zadbać także w domu. Ale czy będzie to równie efektywne, co trening na siłowni? O zalety obu rozwiązań zapytaliśmy eksperta.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA