Zawsze w dobrą stronę

Czym właściwie jest klasyczne obuwie? Można by stworzyć dziesiątki trafnych definicji, ale jedna podsumowuje wszystkie. Klasyka = ponadczasowość.

Modele, które były gwarancją świetnego wyglądu 10 lat temu, są teraz i za 10 lat również będą. Czy klasyka = nuda? Na pewno nie z nowym modelem La Zigne 0610 Mid Brown Suede. Gdzie je znaleźć? Jak oswoić, by nie gryzły się z resztą stroju? Kilka zasad, trochę odwagi - tylko tyle by stawiać klasycznie piękne kroki.

Po pierwsze wygoda

Klasyczne buty to wygodne buty. Skąd ten komfort? Doskonałe dopasowanie, wysokiej jakości materiały oraz nowoczesna technologia współgrają zapewniając świetną amortyzację i optymalne ułożenie stopy. W porównaniu z niezwykle popularnymi ostatnimi laty butami sportowymi, model ten wygrywa na wielu polach. Co jeszcze stanowi o wygodzie? Można je kupić w sklepie internetowym klasycznebuty.pl.  

Po drugie praktyczność

Zdrowie - buty sportowe doskonale sprawdzają się przy uprawianiu sportu, jednak ich klejone podeszwy i syntetyczne cholewki nie najlepiej radzą sobie z odprowadzaniem wilgoci czy stabilizowaniem stopy. Klasyk górą!

Cena - klasyczne buty to inwestycja a nie tylko zakup na jeden czy dwa sezony. Gdyby się tak zastanowić, ile przetrwają sieciówkowe sneakersy i ile trzeba na nie wydać, kupując co roku choć parę...  Lepiej kupić raz i mieć z głowy na lata.

Jakość - bezdyskusyjna dominacja butów ze skóry nad tymi jedynie skórzanymi. Skóra skórze nierówna, a klasyki są gwarancją najwyższej jakości.  Klasyka XXI wieku to już nie sztywna elegancja. La Zigne 0610 Mid Brown Suede jest tego najlepszym dowodem. Stworzone przede wszystkim do noszenia, nie tylko wyglądania. Nadchodzi era sportowej klasyki, w której funkcja praktyczna w idealnych proporcjach łączy się z estetyczną. 

Obuwie ze zdjęcia znajdziesz tutaj.

WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

REKLAMA