[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Zawsze w dobrą stronę

Czym właściwie jest klasyczne obuwie? Można by stworzyć dziesiątki trafnych definicji, ale jedna podsumowuje wszystkie. Klasyka = ponadczasowość.

Modele, które były gwarancją świetnego wyglądu 10 lat temu, są teraz i za 10 lat również będą. Czy klasyka = nuda? Na pewno nie z nowym modelem La Zigne 0610 Mid Brown Suede. Gdzie je znaleźć? Jak oswoić, by nie gryzły się z resztą stroju? Kilka zasad, trochę odwagi - tylko tyle by stawiać klasycznie piękne kroki.

Po pierwsze wygoda

REKLAMA

Klasyczne buty to wygodne buty. Skąd ten komfort? Doskonałe dopasowanie, wysokiej jakości materiały oraz nowoczesna technologia współgrają zapewniając świetną amortyzację i optymalne ułożenie stopy. W porównaniu z niezwykle popularnymi ostatnimi laty butami sportowymi, model ten wygrywa na wielu polach. Co jeszcze stanowi o wygodzie? Można je kupić w sklepie internetowym klasycznebuty.pl.  

Po drugie praktyczność

Zdrowie - buty sportowe doskonale sprawdzają się przy uprawianiu sportu, jednak ich klejone podeszwy i syntetyczne cholewki nie najlepiej radzą sobie z odprowadzaniem wilgoci czy stabilizowaniem stopy. Klasyk górą!

Cena - klasyczne buty to inwestycja a nie tylko zakup na jeden czy dwa sezony. Gdyby się tak zastanowić, ile przetrwają sieciówkowe sneakersy i ile trzeba na nie wydać, kupując co roku choć parę...  Lepiej kupić raz i mieć z głowy na lata.

Jakość - bezdyskusyjna dominacja butów ze skóry nad tymi jedynie skórzanymi. Skóra skórze nierówna, a klasyki są gwarancją najwyższej jakości.  Klasyka XXI wieku to już nie sztywna elegancja. La Zigne 0610 Mid Brown Suede jest tego najlepszym dowodem. Stworzone przede wszystkim do noszenia, nie tylko wyglądania. Nadchodzi era sportowej klasyki, w której funkcja praktyczna w idealnych proporcjach łączy się z estetyczną. 

Obuwie ze zdjęcia znajdziesz tutaj.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij