Zawody FORD KUGA KITE CHALLENGE w Rewie startują 24 lipca! 

W tym tygodniu, po raz kolejny, najlepsi polscy kitesurferzy zmierzą się na wodzie, tym razem w zawodach Ford Kuga Kite Challege, należących do cyklu Ford Kite Cup, obchodzącego w tym roku 15-lecie. 

Ford Kuga to pierwszy SUV Forda dostępny z systemem miękkiej hybrydy, systemem hybrydowym Plug-In i z pełnym hybrydowym zespołem napędowym. Kuga znakomicie wpisuje się w styl życia ludzi aktywnych, kochających przyrodę, podróże i sport. Przestronny i bezkompromisowy Ford Kuga spełni oczekiwania wszystkich, dla których najważniejszy jest komfort i niezawodność. 

REKLAMA

Ta edycja zawodów odbędzie się w dniach 24 – 26 lipca w Rewie, a w ich czasie rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski i Puchar Polski we Freestyle, Formuła Mixed czyli wyścigi par męsko żeńskich oraz Puchar Polski w Formule Kite. 

Liczymy na sprzyjające warunki wiatrowe, które pozwolą na rozegranie wszystkich zaplanowanych konkurencji. Z pewnością rywalizacja będzie bardzo zacięta i dostarczy wielu emocji fanom kiteboardingu 

Oprócz marki Ford, zawody wspiera Red Bull, dostarczając odpowiednią porcję energii oraz firmy Duotone i Ion, wiodący na świecie producenci sprzętu kite’owego. 


Patronat nad zawodami objęły redakcje TV TTM, Radio Norda FM, Dziennik Bałtycki, Magazyn Prestiż, Magazyn Elle Man oraz portale freestyle.pl, nadmorski24.pl, biznesnafali.pl, sieplywa.pl, jachting.pl. 

Więcej informacji na temat zawodów znajduje się na stronie www.fordcup.pl oraz oficjalnym profilu Facebook: https://www.facebook.com/fordkitecup. 

Informacje na temat nowego Forda Kugi: http://kuga.fordpresskits.com/ 

REKLAMA