[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Zagraj i wygraj golarkę Braun °CoolTec

Podejmij wyzwanie i weź udział w akcji marki Braun! Na fanpage’u Men’s Health Polska czeka na Ciebie specjalna aplikacja, dzięki której możesz wygrać jedną z 20 golarek Braun °CoolTec i szkolenie rajdowe na profesjonalnym torze samochodowym.

Golarka Braun CoolTec
Marka Braun i redakcja Men’s Health zapraszają do udziału w nowym konkursie! Do wygrania atrakcyjne nagrody - aż 20 golarek Braun °CoolTec i warsztaty z jazdy rajdowej na profesjonalnym torze. Jedyne, co musisz zrobić, to wejść na fanpage Men's Health na Facebooku i zagrać w aplikację udostępnioną przez markę Braun!

Twoje zadanie jest proste. W bryle lodu zatopiliśmy najnowszą golarkę Braun °CoolTec. Nagrody zgarną ci uczestnicy zabawy, którzy rozbiją bryłę najszybciej jak to tylko możliwe. 20 osób z najlepszymi wynikami czasowymi otrzyma po golarce Braun °CoolTec, 10 najlepszych dodatkowo pojedzie z nami na profesjonalny tor rajdowy i weźmie udział w warsztatach z rajdowej jazdy! Relację z warsztatów przedstawimy w grudniowym wydaniu Men’s Health.

REKLAMA

Czas start! Akcja trwa do 11 października 2013 roku.

Sekretem golarek Braun °CoolTec jest innowacyjna technologia chłodzenia. Podczas gdy głowice większości golarek nagrzewają się w trakcie golenia, golarki °CoolTec posiadają rewolucyjną aluminiową listwę chłodzącą zintegrowaną z głowicą, która aktywnie schładza skórę, minimalizując jej podrażnienie. Ta przełomowa innowacja wykorzystuje technologię termoelektrycznego chłodzenia, która stosowana jest przy konstrukcji statków kosmicznych i satelitów.

Konkurs został zakończony. Sprawdź teraz listę zwycięzców »


Z laureatami zabawy skontaktujemy się drogą mailową.

B

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij