Zagraj i wygraj golarkę Braun °CoolTec

Podejmij wyzwanie i weź udział w akcji marki Braun! Na fanpage’u Men’s Health Polska czeka na Ciebie specjalna aplikacja, dzięki której możesz wygrać jedną z 20 golarek Braun °CoolTec i szkolenie rajdowe na profesjonalnym torze samochodowym.

Golarka Braun CoolTec

Marka Braun i redakcja Men’s Health zapraszają do udziału w nowym konkursie! Do wygrania atrakcyjne nagrody - aż 20 golarek Braun °CoolTec i warsztaty z jazdy rajdowej na profesjonalnym torze. Jedyne, co musisz zrobić, to wejść na fanpage Men's Health na Facebooku i zagrać w aplikację udostępnioną przez markę Braun!

REKLAMA

Twoje zadanie jest proste. W bryle lodu zatopiliśmy najnowszą golarkę Braun °CoolTec. Nagrody zgarną ci uczestnicy zabawy, którzy rozbiją bryłę najszybciej jak to tylko możliwe. 20 osób z najlepszymi wynikami czasowymi otrzyma po golarce Braun °CoolTec, 10 najlepszych dodatkowo pojedzie z nami na profesjonalny tor rajdowy i weźmie udział w warsztatach z rajdowej jazdy! Relację z warsztatów przedstawimy w grudniowym wydaniu Men’s Health.

Czas start! Akcja trwa do 11 października 2013 roku.

Golarka Braun CoolTec

Sekretem golarek Braun °CoolTec jest innowacyjna technologia chłodzenia. Podczas gdy głowice większości golarek nagrzewają się w trakcie golenia, golarki °CoolTec posiadają rewolucyjną aluminiową listwę chłodzącą zintegrowaną z głowicą, która aktywnie schładza skórę, minimalizując jej podrażnienie. Ta przełomowa innowacja wykorzystuje technologię termoelektrycznego chłodzenia, która stosowana jest przy konstrukcji statków kosmicznych i satelitów.

Konkurs został zakończony. Sprawdź teraz listę zwycięzców »


Z laureatami zabawy skontaktujemy się drogą mailową.

B

REKLAMA