Pozytywna energia z naturalnych składników – nowa linia ZEW for men z olejem konopnym

Chcąc zrekompensować wszystkim mężczyznom koniec lata i pomóc przetrwać jesienne chłody, marka ZEW for men stworzyła nową linię produktów z olejem konopnym, o zapachu drzewa sandałowego i piżma. Linia konopna to na początek trzy produkty do brody – balsam oraz dwa olejki: rewitalizujący – nadający połysk i regenerujący – matowy.

ZEW for men z olejem konopnym Fot. ZEW
Nowa linia produktów oznacza wprowadzenie przez ZEW for men kolejnego składnika aktywnego do oferty. Do grona kosmetyków z oczyszczającym węglem drzewnym z Bieszczad i łagodzącą czarną hubą dołączyły kosmetyki z odżywczym olejem konopnym. Nowy składnik aktywny regeneruje nawet suchy i zniszczony zarost, wspomaga odbudowę naskórka i działa przeciwstarzeniowo.

REKLAMA

W nowej linii z olejem konopnym znajdziemy:

  • Rewitalizujący olejek do brody POŁYSK ZEW for men
  • Regenerujący olejek do brody MAT ZEW for men
  • Balsam do brody ZEW for men drzewo sandałowe & piżmo
  • Zestaw Prosty Drwal z olejkiem POŁYSK
  • Zestaw Prosty Drwal z olejkiem MAT

Dzięki obecności oleju konopnego produkty z nowej linii ZEW for men sprawdzą się zarówno do skóry przesuszonej, dojrzałej, jak i do cery tłustej i trądzikowej. Balsam oraz olejki doskonale odżywią zarost jednocześnie działając normalizująco na skórę.

Produkty z nowej linii są dostępne w sklepie online na poczujzew.pl, w perfumerii online sieci Douglas oraz u wybranych dystrybutorów.

Zobacz również:
Możesz nie lubić treningu nóg, ale prawda jest taka, że to on daje podstawy do budowania sylwetki, siły i formy. Ten dynamiczny zestaw pozwoli Ci przy tym spalić tyle kalorii, że nie będziesz się musiał  martwić o dłuższy pasek. Trenuj w systemie AMRAP. Jak długo? Zależy to od Ciebie, ale nie krócej niż 15 minut.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA